Pregnacare conception-странични ефекти

  • 5 705
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте ,понеже не намерих информация създадох нова тема. Приемате/приемахте ли тези витамини предназначени в периода преди зачеването и имахте ли странични ефекти? Моля ако имате опит със тези витамини споделете мнение.

# 1
  • Мнения: 18
Здравейте ,понеже не намерих информация създадох нова тема. Приемате/приемахте ли тези витамини предназначени в периода преди зачеването и имахте ли странични ефекти? Моля ако имате опит със тези витамини споделете мнение.

Здравей,

Не знам дали точно за това става въпрос , но може да погледнеш :

http://vitabiotics.bg/produkti/pregnacare/pregnacare-zachevane-vaprosi.html

# 2
  • Мнения: 34
Приемах ги 8 месеца преди да забременея нямат никакви странични ефекти, ме се притеснявайте.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 611
   Пила съм ги 3 пъти преди опити за забременяване, при това за дълги периоди. Не забелязах странични ефекти  Peace

# 4
  • Мнения: 149
Здравейте.Искам да питам помагат ли тези витамини за зачеване?

# 5
  • Мнения: X
С половинката ми ги пием от 15дни ,мнение немога да изкажа но не мисля,че е вълшебно хапче за зачеване.Ефекта за който ги предлагат е добрата овулация и изграждане на запаси от витамини нужни при забременяването това инфо намерих аз.

# 6
  • Мнения: 149
Благодаря дано да имат ефект.Тези които са ги приемали по-дълго време нека кажат мнение?

# 7
  • Мнения: 1 485
Пила съм ги, витамини като витамини. Не съм имала "странични ефекти". Ако ги приемаш на гладно може да ти дразнят стомаха, затова е добре да е след хранене.  Peace Дозите на съставките са сравнително ниски и не може да се очаква особено влияние.

# 8
  • Мнения: 149
Благодаря.Можеш ли да провериш Фемибион 1 мисля че беше не е ли по добре?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 429
Аз пия фемибион 1 от няколко месеца, чувствам се добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт