София - ж.к.Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово и т.н.

  • 13 787
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 379
bebun- Ще се радваме на нови попълнения

# 16
  • Мнения: 20
Момичета, аз ходя на Казабланка, след като взема храната от кухнята. Елате там да си правим компания. Ина и бебе Кари

# 17
  • Мнения: 379
утре ще дойдем на казабланка, но как да те познаем, там има доста мами и бебоци???

# 18
  • София
  • Мнения: 938
И ние с Ванеса сме редовни на Казабланка, как не сме се засекли?? Ако не духа, утре сутрин и ние ще се явим. Ще ме познаете лесно - непрекъснато крещя "Не, Ванеса, върни се, Ванеса.." Mr. Green

# 19
  • Мнения: 385
И ние с Ванеса сме редовни на Казабланка, как не сме се засекли?? Ако не духа, утре сутрин и ние ще се явим. Ще ме познаете лесно - непрекъснато крещя "Не, Ванеса, върни се, Ванеса.." Mr. Green
Да, да, ама миналия път не те познахме, нали  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 379
мамчета, ако всички имат желание и времето утре е хубаво, нека да си направим среща на Казабланка. дайте предложения за час? Нека си направим една голяма среща и всички да се включим, естествено ако всички имат желание Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 584
какво ще кажете за след обяд 13,14:00 кога ви е удобно

# 22
  • Мнения: 2 584
eria_r какво правите, малкия да не би пак нещо да е болен, липсвате на сбирките Grinning

# 23
  • Мнения: 121
Хей, къде изчезнахте всички слетобеда? Ние 2 пъти сядахме на поликлиниката с една разходка. Добре, че мъжа ми си дойде по-рано да ни прави компания...За утре съм "ЗА" среща на Казабланка, само че ние след като вземем кухнята в 11.30 тичаме да яде и да спи вкъщи.

# 24
  • Мнения: 385
Рут, днес нещо не се организирахме. Нали му е запушено нослето и папка много странно, през час. Чак към 4 излезнахме.
Иначе се надявам утре (стига да е хубаво времето) да сме на линия. Ако излизате сутринта свиркайте  Whistling иначе към 14 на казабланка Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 20:37 от eria_r

# 25
  • София
  • Мнения: 11 659
Хайде и аз да се разпиша в новата тема!Да попитам къде е Казабланка,че само като име ми звучи познато?

# 26
  • Мнения: 379
Казабланка се намира на ул. хубча в красно село, не можеш да я пропуснеш(кафе с двор,много моми и деца, има ограда и дървени маси и пеики)
Krisi_80 отказах се да излезем след обяд, защото много духаше, а нали моето лудо дете спи с отворена уста smile3532. ние утре сутринта ако е хубаво времето сме налиния, надявам се и след обяд да се хазходим до казабланка

# 27
  • Мнения: 379
Ако всички са съгласни, утре 14:00-14:30 на Казабланка
Krisi_80 да цункаи Митко по сладкото носле от мен

# 28
  • Мнения: 121
Ани, ти си с "лудо" дете, а Митко е с луда майка. И днес ни надуха едно хубаво, дано да няма последствия. А Митко напоследък е подозрително кротък и не прави муцуни с носа...Иначе ще го цункам и ще го слагам да спи.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 659
Това да не е един двор като детска площадка,на улицата на Софийска вода,близо до пазара Красно село?

Общи условия

Активация на акаунт