NORWEGIAN AIR

  • 1 520
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 476
Планирам пътуване с NORWEGIAN AIR като единствената /която знам/ компания с преки полети България-Дания. Възникват обаче въпроси, чиито отговори не намирам на сайта и ще съм благодарна, ако споделите вашия опит.
1. Ако не запазя места при букването, на произволен принцип при чекирането ли ще ми дадат място или билетите са без места като при Уиз еър? Пътувам с децата си и ми е важно да са до мен.
2. Ако реша да платя за голям багаж след купуване на билет, цената същата ли ще бъде като купуването на багаж по време на букването?
3. Ако платя с карта, която вече няма да е валидна по време на полета, ще бъде ли проблем?
4. Освен декларация на бащата за пътуване на децата само с мен, друго необходимо ли е?
5. Възможно ли е цена на билет да падне с течение на времето ?
6. Имат ли практика за отмяна на полети и смяна на часовете на полетите?
Всякаква друга информаци ще бъде полезна  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 293
1. Ако има места и не чекираш в последния момент, най-вероятно ще ви издадат задно местата, така правят и другите компании, с две думи зависи колко е пълен самолета. Който държи на 100% да е сигурен си плаща и така.
2. Тук не знам, но вероятно го пише на сайта им.
3.Много малко компании искат карта от плащането, тези не са от тях, а и не го пише в общите условия.
4. Декларация никоя компания не иска, това се изисква от граничната полиция в България само на излизане от страната, ако детето(цата) пътуват само с единият родител. Това се отнася, ако децата са български граждани.
5.Зависи какво значи във времето 1-2-4-8 месеца или????
6. Не съм уцелвал с тях смяна на часове и полети, особено последното което е присъщо на Уиз най-вече

# 2
  • Мнения: 1 476
Много благодаря за отговора   bouquet
За добавянето на багаж в последствие прочетох единствено, че е възможно, но не и каква е цената. А за цената на билетите единствено мога да кажа от наблюдение през последните няколко дена, че ресте. Тези за юли месец, които исках и вече купих, нарастанаха единия с 20, а другия - с  и 10 евро.

# 3
# 4
  • Мнения: 10 989
Норвежките линии имат 30% отстъпка за полети до 15 юни

Директните полети са София-Осло, Бургас-Осло и София-Хелзинки.  А с прекачване... безброй опции.

# 5
  • Мнения: 1 476
Аз следя полетите от Бургас и ми се струва, че тепърва ще си попълват календара за летните месеци. В момента, дори с намалението цените са доста високи.

# 6
  • Мнения: 10 989
От София имаше изгодни цени за  април и май... към стотина евро двупосочен

Общи условия

Активация на акаунт