Училища в Красна поляна, София

  • 1 100
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 725
Ще имам първокласник през следващата учебна година - 2016/2017. Главата ми е празна откъм идеи за училища  Laughing Майчета на ученици от квартала, кажете две думи за училището си. Трябва да избера в района, не ми е опция да го водя на друго място, нямам възможност от логистична гледна точка.
Та, кое училище бихте препоръчали? Засега съм се спряла на 28 соу, но ще съм благодарна на всякакви мнения за училищата в квартала.

# 1
  • София
  • Мнения: 568
И двете ми деца учат в 28-мо. Доволна съм. Ние сме на 5 мин. пеша от училището - за мен това е голямо предимство. Госпожата ни е невероятна /и двете се паднаха при една и съща госпожа/ и децата са подготвени много добре. Тази година първи и втори клас учат в голямата сграда на първия етаж, където са ремонтирали лятото. Чисто и приятно е. Има обещание от кмета, че тази година уж ще се започне строежа на малката сграда - да видим. Представители от ромското население има, но са от възпитани семейства, които искат да се интегрират в обществото. Имам познати записали децата си в 123, но ги отписаха. Друг вариант ти е 17-о. За там нямам преки наблюдения.

# 2
  • София
  • Мнения: 725
Много ти благодаря за споделеното Grinning
Би ли ми казала как да процедирам с подаване на документи, в смисъл кога да намина към училището да питам за критерии и т.н. /на сайта няма информация/, кога да подам заявление, правят ли "отворени врати", не съм много наясно.
Да можеш да ме посъветваш и за госпожа? /може и на лични/.
Ние също живеем близко до училището и точно това ми се струва голямо предимство  Grinning
Училището предлага ли допълнителни дейности, предполагам, че да/?
Засипах те с въпроси  Laughing,предварително сърдечно благодаря  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт