Момче или момиче - здраво да е МАРТенското ни мъниче - 4 тема

  • 30 165
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 550
Мамчета,днес имам рожден ден и имам най-хубавия подарък!  preggo  ura  party023  cook Черпя ви,макар и виртуално!  Laughing

# 61
  • Мнения: 377
Мамчета,днес имам рожден ден и имам най-хубавия подарък!  preggo  ura  party023  cook Черпя ви,макар и виртуално!  Laughing
Честит рожден ден мила,жива и здрава да си  bouquet  party023

# 62
  • Мнения: 550
Благодаря ти Неве! Тъкмо се бях оплакала,че не усещам бебока,но докато напиша коментара вече ме беше поздравило с едно ритниче  Heart Eyes

# 63
  • Първомай
  • Мнения: 177
Честит рожден ден  пожелавам ти още много и силни ритничета   bouquet

# 64
  • Мнения: 351
Mrs. October, ЧРД, мила! Какъв по-хубав подарък от това! Бъди здрава и се наслаждавай на бременността!

# 65
  • Мнения: 534
Честит Рожден ден,желая ти много хубави емоции през бременността и многа здраво и силно бебче накрая,жива и здрава...   bouquet

# 66
  • Мнения: 2 115
Честит рожден ден, Октобърче   bouquet

Тази сутрин официално ни раздаваха ритници  Heart Eyes Първо аз го усетих, после сложих и ръката на ММ на корема си, и той ги усети. Много беше емоционално! За протокола - 17 г.с. + 6 дни съм.

# 67
  • Сандански
  • Мнения: 309
Честит рожден ден, Mrs. October!!!  ura newsm59 Пожелавам ти март месец едно здраво, пухкаво, ревливо съкровищенце! Simple Smile   bouquet

# 68
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Честит празник Г-жо Октомври;)) Вие подаръка сте си го избрали и запазили, остава да го получите опакован през март!
Момичета, някоя боядисва ли косата си по време на бременността? Изкушавам се да го направя сега, защото после пък казват - всичко отива в кърмата.... Даже не посмях да се пострижа, да не му отрежа нещо на бебока ...Wink), но не издържам повече и искам да променя прическата, че после кой знае кога ще имам тази възможност Wink)

# 69
  • Мнения: 2 115
Аз се подстригвам и боядисвам всеки месец... Разбира се, ще чуеш различни мнения по въпроса, но аз съм взела това решение за себе си. Имам много приятелки, които се боядисваха до последно, дечицата са им живи и здрави  Peace

# 70
  • Мнения: 22
Честит рожден ден, мила, живи и здрави, ти и бебчето, много хубави емоции и само положителни хора около теб!  bouquet И аз съм везничка Wink
И мен  ме интересува въпросът с боядисването, може би сега е моментът да си върна естествения цвят Simple Smile Четох най-различни статии и като цяло не е особено препоръчително.

# 71
  • Мнения: 405
Аз се подстригвам. За боята не смятам, че е проблем, но аз за мен реших, че ще използвам момента да си върна моя цвят, така или иначе се боядисвах с естествения ми цвят просто за блясък.

# 72
  • Мнения: 550
Благодаря ви много!  bouquet Пожелавам и на вас много здраве и щастие!
За боядисването съм решила в понеделник да си правя моя цвят,така ще е малко по-щадящо спрямо косата ми,защото в момента съм се изсветлила. Иначе не мисля,че за бебето ще е проблем боядисването

# 73
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Аз се подстригах още преди месец и половина, а относно боядисването попитах лекарката ми и тя каза, да си се боядисвам без проблем, това не влияе на бебето. Отлагах тази процедура, понеже давам отпуските на работа и не мога да мръдна по цял ден, но другата седмица вече ще си запиша час при фризьорката ми, че косата ми израстна в корените и проблясват белите косъмчета.
   Момичета, не се поддавайте на страховете. Слушайте си сърцето,а не мозъка, че той понякога дава лоши съвети. Колко още работи ще чуем до края на бременоста си.  Та в този смисъл да попитам вие носите ли червен конец на ръката?

# 74
  • Мнения: 550
Mrs. Oktober, честит рожден ден. Много здраве и незабравими моменти с любимите ти хора!

Snowche, честити първи ритничета.

Аз днес съм в 16 седм. 1 ден, но още не усещам моето мъниче. Таkа че леко ви завиждам, надявам се сколо и аз да се похваля.

Аз също се боядисвам, но се опитвам да е по- рядко - на всеки 6 седмици, вместо на 4 като преди. При мен за съжаление е наложително, защото имам много бели коси и то на видни места, които няма как да скрия с прическа.

Аз се замислям да търся масажи за бременни. Краката ми почнаха да събират вода, вчера след работа излязох с приятелка по магазининте, прибрах се вкъщи към 20 часа - стъпалата ме боляха, краката ми се бяха подули, много се изморих от ходенето и седенето права в магазините.  Уж гледахме за панталони и дънки за бременни, но харесах само рокля. Панталоните са или големи размери или с лоши кройки, които ме правят да изглеждам по-бременна отколкото съм.

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 18:15 от Айа

Общи условия

Активация на акаунт