Тръпнем всички вече, на път е НОЕМВРИйското човече - Тема 11

  • 30 518
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 971
Добър ден!

Остана ми седмица работа и вече нямам търпение да си поспивам до по-късно сутрин Simple Smile

# 31
  • Мнения: 50
Здравейте!
И аз като други от доста време ви чета  Simple Smile Престраших се вече да се разпиша ...
На 34 години съм и съм на път да стана майка за 3-ти път.Имам момиче и момче и сега очаквам отново мома...термин 30.11.
До 5ти месец и половина повръщах...кошмар,но премина,после след шести взех да се подувам на триъгълника в дясно,оказа се херния.Нося бандаж и като,че ли взе да се прибира....дано,че не ми се иска секцио.
Повечето (по често пишещите тук)ви познавам виртуално и се вълнувам заедно с вас.
Успех на всички до края!Надявам се да ме приемете сред вас  Blush

# 32
  • Мнения: 138
Добре дошла,Тиерра.И аз съм с ингвинална херния в дясно.Нося само чорапогащник  против тромбоза.Ти от къде се сдоби с бандажа,защото тук в Германия няма.А щом ти помага е мн. добре.Искам и аз да си поръчам от БГ.Аз се очертавам да раждам секцио именно заради хернията.На теб какво ти казва АГ?То ние май сме единствените с този проблем,Та малко обмяна на инфо няма да ми е излишна.Ако искаш ми пиши на лични,да не занимаваме групата с това.

# 33
  • Мнения: 50
Благодаря,Гери!Писах на лични  Wink

# 34
  • Мнения: 591
Ето, ни и нас в новата тема, благодаря за което. За сега якетата  ми стават и не мисля, да купувам ново. Хареса ми идеята за шала и даже днес се премених да видя как става и се ще карам с този вариант, ако спре да ми се закопчава якето, пък и имам едно пончо. За щастие съм качила само 10 кг и се надявам до края да не кача повече от 15 кг, но пък от няколко дни апетита ми се увеличи,  та да видим. В понеделник съм на лекар и ще обсъждаме варианта на раждане, честно казано вече ми е все едно , по какъв начин ще се ражда, само искам да се приберем живи и здрави всички в къщи. Praynig

# 35
  • Мнения: 339
Добре дошла на новата мама!
 И аз се усещам, че ми се е засилил апетита. Дано не ми излезне после през носа.
 Цял ден ден нямаме вода  ooooh! и направо нямам думи! Излизах за малко на вън. Ама не съм за никъде. Както излезнах и хайде допишка ми се ( днес съм дежурна във WC) . Прибрах се изморена и си полегнах, та съм позаспала. И сега ми е криво на клавата. Crazy

# 36
  • Мнения: 766
Зезе и аз съм така за раждането- както ще да е само да има хубав финал.Исках секцио за да си гарантирам безпроблемно изкарване на бебето, но тук и медицинска академия ми дават кураж за нормално...само здраво бебе и здрава мама като краен резултат да има Praynig

# 37
  • Мнения: 844
Днес девойката е многооо активна, даже вече си ме заболя корема и лежа .... хммм пуснах и Моцарт поспря се, дремнах и спа с мен, обаче реших да готвя и ме разката.. Мисля си дали е нормална прекалената активност  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 161
Добре заварили в новата темичка! Благодаря gemavar   bouquet
И аз се двоумя за яке, панталони и обувки, но не мога да се реша да се изръся със 100-200 лв. Мисля да си взема пончо и така да реша проблема засега. Пък обувки, ща не ща, няма да ми се размине, че днес видях старите как са се цепнали отдолу - на две. Красота!  newsm35
А за кг, както бях свалила 5 от качените 15 кг, сега отново съм си ги възстановила  Embarassed , но все ми се дохапва нещичко...  eat

# 39
  • Мнения: 390
Благодаря за темата Simple Smile Аз карам с едно по-широко палто, дето кройката му е като балон. Води се cocoon coat, давам го като идея за нещо, което ще е стилно и носено и след бебето. Другия вариант са пончота и шалове.

# 40
  • Мнения: 996
Киви Кажи нещо за тази кокосова вода,имаш ли някакви наблюдения как действа и кога има вфект?

# 41
  • Мнения: 1 090
Относно разкопчаните якета - мислех си дали не мога да обръщам наопаки една жилетка, че да не ми мръзне тумбака като ходя с разкопчано яке.
Вие поприключихте с работата, ама аз имам още две седмици..
От няколко дни имам май киселини и то все вечер. От вчера вечерта е трагедия. Нощес се събудих дори Sad
Днес ядох последно преди 4 и сега пск ми е зле. Като че ли прясното мляко малко помага, но не решава проблема.

# 42
  • Мнения: 247
Хоп и аз в новата темичка  Simple Smile . С благодарности към gevamar   bouquet . Нека ни е честита и изпълнена само с хубави емоции и добри новини  Heart Eyes .

ММ днес пребоядиса спалнята с по-светъл цвят, много съм доволна, но като се сетя какво ни чака мен и майка ми утре, чистене, миене и т.н... ужасТ  Crazy . Гледам да я карам по-полека, давам си почивки, но не мога да стоя настрана и да ги гледам само и от време на време се включвам и аз и малко се поизморих днес за разлика от бебока, по цял ден рита  Laughing. Сега остана да пребоядисаме и другата стая и сме готови с ремонтите.

Откъм дрехи и аз съм зле. +5 кг съм от началото, но корема ми не е много малък, а и бюста ми още от самото начало се увеличи доста, та не ми се купуват якета и т.н. , че остава има-няма месец. Панталоните ми стават, имам една по-дебела жилетка и май ще си откарам с нея.

Киселините  Sick ... бях с адските такива още от третия месец. Повръщах и не можеш да се храня  и отслабнах заради тях. Отървах се от тях благодарение на едни хапчета, които ми препоръчаха. Чак не ми се вярва, че ги няма вече  Laughing . Една бременна позната също е много доволна, след като й ги казах, НО уговорката ни беше, че първо ще се консултира със своя лекар и тогава да ги пие  Naughty .
Бях споменала в предната тема.

# 43
  • Мнения: 64
Здравейте мамчета, чета ви от доста време ама все не се престрашавам да се включа, та вече събрах кураж  Blush
Първо, честита нова темичка и дано всички да остискаме още малко  Praynig
Казвам се Ели и съм на 22 от Асеновград,чакам първо детенце (момиченце),терминът ми е на 15.11.2015..
Карам лека бременност, като исключа киселините който ме мъчат от месеци и килограмите които заформих (+17) Embarassed А като чета за оголемяването на гърдите ви, аз нямах този късмет, все още съм 5стотинки под балатом, а така се надявах поне малко да порастнат Cry Относно правенето на път, за сега много малко пъти ми се е случвало някой да ми направи път, особенно пък като ходих на лекции,никаква толерантност Crossing Arms
Начина ми на раждане още е не е сигурен заради проблеми в интимната ми област, та по този въпрос въпрос вторник като излезнат резултатите ще ходя при чичо Доки и ще видим какво ще правим Peace

# 44
  • Мнения: 421
добре дошли на новите мами! ей, ще се престрашите баш на края  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт