За лотариите и печалбите

  • 206 298
  • 1 431
  •   2
Отговори
# 330
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Браво на Мартин. Споделям мнението му. Страхотно попадение му е сравнението с овцата и добичетата.

# 331
  • Мнения: 4 303
Не съм изчела темата признавам си  Embarassed
Ние взехме да продаваме от тези прословути билетчета,защото съответно започнаха да се търсят масово от хора на всякакви възрасти включително и малки деца.Равносметката за продажба от 8 месеца (на колко точно билета мога по късно да кажа) имаме една единствена печалба от 50 лева изплатена на един раково болен мъж.Иначе дребни за по 2,3 лева много.Та аз не се лъжа да си давам парите за това.
Интересно ми е от колко билетчета?
Моя позната продава в "Лафка" и веднъж минавайки покрай нея подхвърлих на шега: Искам един билет, но от печелившите. Е, няма такъв или при нас не е имало ми каза. Лично ми сподели, че като започнала работа и тя била като зомбирана от печалбите по телевизията и търкала по 20-тина билета на месец. След третия вдянала, че парите заминават, а печалба няма.

# 332
  • Мнения: 223
Цитат
След третия вдянала, че парите заминават, а печалба няма.
Много навреме се е усетила. Но стадото сляпо вярва, че има много изгоден шанс да спечели!
При тези лотарии с търкането каквото напечатат като печеливши билети- това е.  Няма теглене на случаен принцип на топки и т. н.
Като пуснеш да разпечатиш на принтера един документ- от принтера излиза каквото си му задал да разпечати.

# 333
  • Мнения: 1 520
С тези билети от лотарията и разните там златни пирамиди и други шарени картончета, толкова много хора се лъжат да купуват от тях и после се ядосват, че няма печалба...
Така парите на по-бедните отиват при богатите, които стават още по-богати...
И бедните хора си губят парите в такива игри и после пият една студена вода... Whistling

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 16:22 от krem-karamel

# 334
  • Мнения: 520
Моля за вашите мнения по един въпрос, на който не мога да намеря отговор.

Защо тези, които търкат билетчета не си взимат дребните печалби?

Пример от днес в Студентски - трябваше да изчакам десетина минути, имах време и излязох да се поразходя от колата.
В една позасъхнала локва гледам билетче на тотото, от любопитство клекнах да го разгледам - Златен билет пише, цена един лев и печели един лев. И хвърлен...
Прибрах го, избърсах го, и на пенкта на Дървеница отивам да го осребря.
Подавам го, а тотаджийката казва буквално
- Ма той е ГНУСЕН.
- Гнусен ама печели. Бутна го на машинката и наистина - един лев.
Взех друг билет и - нъцки.

И още един такъв случай имах - в най бедната община в Европа пак намерих на улицата захвърлен билет печелещ 2 лв.

И за още един си спомням - на тротоар пред стълбите за метрото пак хвърлен печеливш билет.

Та се питам - защо не си вземат поне тези дребни печалби?


Успех на търкащите...
 

# 335
  • Мнения: 11 565
Може да не са разгадали комбинациите и че е печеливш билетът, или- далеч са от мястото, от което са го закупили, а само там могат да го осребрят, някъде ги изплащат печалбите само с касовата бележка...

# 336
  • Сф
  • Мнения: 10 633
Не съм изчела темата признавам си  Embarassed
Ние взехме да продаваме от тези прословути билетчета,защото съответно започнаха да се търсят масово от хора на всякакви възрасти включително и малки деца.Равносметката за продажба от 8 месеца (на колко точно билета мога по късно да кажа) имаме една единствена печалба от 50 лева изплатена на един раково болен мъж.Иначе дребни за по 2,3 лева много.Та аз не се лъжа да си давам парите за това.
Интересно ми е от колко билетчета?
Моя позната продава в "Лафка" и веднъж минавайки покрай нея подхвърлих на шега: Искам един билет, но от печелившите. Е, няма такъв или при нас не е имало ми каза. Лично ми сподели, че като започнала работа и тя била като зомбирана от печалбите по телевизията и търкала по 20-тина билета на месец. След третия вдянала, че парите заминават, а печалба няма.
Ей, ама като пишете глупости, не се усещате.Само малките печалби се изплащат на място.До 200 лв примерно.Твоята позната няма как да знае дали е продала билет с печалба 1000 лв примерно..

# 337
  • Мнения: 5 060
Що, няма да се обърнат първо към нея за печалбата ли?
На билета пише ли "ако печелите над 200 лв., моля, свържете се с нас на..."?
Мисля, че не.
Ако ти си много добре запозната, защото купуваш непрекъснато билетчета, не мисля, че всички са.
Да не напомням, че при наистина големи печалби снимат и мястото, от което са закупени.

# 338
  • Мнения: X
Да не говорим, че повечето народ търка на място. Не си представям спечелил, с каменна физиономия, да се изнесе тихомълком и да хукне към централата за паричната награда.

# 339
  • Мнения: 3 938
Да, на билетите отзад пише, че печалби под 100 лева се изплащат в пункт, в който се продават билети. А за печалби над тази сума да се обадите на един телефон и те ви казват от къде да си вземете парите. На мен 1000 лева ми изплатиха в EasyPay  Wink

Не навсякъде снимат касиерите и не навсякъде казват колко печели билетът. Познавам касиерка, която е продала билет за печеливша сума - не са ѝ казали колко точно, но не са я снимали. Познавам и друга, която е продала билет за 100 000 лева, снимаха я, но са казали, че няма да го излъчват, т.к.  спечелилата жена решила, че е по - добре да не се показва по ТВ Peace

# 340
  • Русе
  • Мнения: 2 604
Не са ли длъжни да се снимат?Аз все се чудя как ли ще изглеждам като ме снимат....хахааа..Wink

# 341
  • Мнения: 1 520
Моя позната продава в "Лафка" и веднъж минавайки покрай нея подхвърлих на шега: Искам един билет, но от печелившите. Е, няма такъв или при нас не е имало ми каза. Лично ми сподели, че като започнала работа и тя била като зомбирана от печалбите по телевизията и търкала по 20-тина билета на месец. След третия вдянала, че парите заминават, а печалба няма.
Ей, ама като пишете глупости, не се усещате. Само малките печалби се изплащат на място. До 200 лв примерно. Твоята позната няма как да знае дали е продала билет с печалба 1000 лв примерно.
Какво странно има, че досега е продала само непечеливши билети?
Почти всички билети са непечеливши, а печелившите са изключение...
/Спечелилите 2-3 лв, въобще не ги броя за печеливши.../

# 342
  • Мнения: 5 215
Няма смисъл от билетчетата, защото нямаш никакъв контрол дали ще спечелиш или не. В целия град може да няма по-голяма печалба от 1000лв. Колкото и късметлия да е човек няма как да спечели повече от 1000лв. за взет билет от същия град.
Да разгледаме билета "Златните пирамиди". Шанса за печалба е 1:3.95, което ще рече от 4 билета 1 е печеливш.
Печалба за тях е също 3лв.(3 500 000 билета), колкото е цената на самия билет.
Общия тираж е 25 000 000 билета.
Колко пари са печалба за някой и биха му свършили работа? За мен по-малко от 1000лв. не е печалба. която да си заслужава вложените средства и неконтролирания риск. Даже малка сума казвам.
От големите печалби, за които повечето играят са:
5 по 500 000лв.
15 по 100 000лв.
30 по 50 000лв.
Излиза, че от 25 000 000 билета хората трябва да намерят тези 50 билета. Шанса е 1:5 000 000 !!!
NB!!! Клиена има избор между 10-20-30билета, а не между всички 25 000 000 и съответно шанса за голяма печалба е в ПЪТИ по-малък от 1:5 000 000!
Шанса да позная 6те числа от 6/49 е 1:13 983 816, но поне човек няма ограничение от населено място или определен пункт. От 6/42 е 5 245 786.
Цената на билета е 3лв., а на една колонка на Тотото е под 1лв.
Дали могат да се правят манипулации с Тотото? Могат и една от загадките случайност ли е, че в 2 поредни тиража се падад едни и същи числа на III-то теглене на 6/42? https://www.24chasa.bg/Article/229436
Ето случай, който е доказан, че манипулация е възможна с лотария, но естествено не е в България, а в САЩ.
Предсказуем генератор за случайни числа помогна за спечелването на милиони долари

# 343
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Никой не е забогатял ТРАЙНО - за много години от хазарт/лотария!!!

Търках ли търках като превъртял и след най-честа печелба - "участие в жребий" - тоест дупката на геврека най-голяма печалба ми беше 100 лева! и това на може би 298 билета от три лева!  

само от три лева купувам и от всички околни градове край Варна!  всички пунктуве и лафки съм купувал билет.  

Въобще както го и пише - шансът за стабилна печалба над 3 000 лева е 1 към милион!  

НЕ си струва - не се лъжете!

Съветът ми е купете 1 билет от два лева и се спрете!!!
 - само пълните джоба на пеевски и васил божков с двете лотарии!

# 344
  • Мнения: 958
Така се бях навил да си взема 100 билетчета и да трия през почивните дни, но твоя пост ме разубеди.
Май наистина не се печели толкова лесно, въпреки очевидните примери от тв екрана! Божков и Пеевски ме загубиха като клиент! Отивам на ротативките!

Общи условия

Активация на акаунт