За лотариите и печалбите

  • 206 385
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Да,задължително е за изплащането на печалбата.Една комшийка на леля ми спечели миналия месец и мисля че тази неделя са давали снаха и която се е представила за спечелила,защото жената се е притеснявала да я показват по телевизията.Изрично са им казали,че разходите до София са за тяхна сметка в определен ден и час,но задължително кратко резюме на "печелившата ситуация".И това за 5 хиляда,за 12-е милиона сигурно цяло предаване ще има  Mr. Green

# 571
  • София
  • Мнения: 62 595
Тази „лотария” ще съществува още 20 години? Че и печалби ще изплаща?

А,стига бе!

Именно, след година-две ще закрият "предприятието".

# 572
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Хич не ги искам милионите, стигат ми 200 хиляди до 500 хиляди , за да се устроя, да накупя апартаменти, които да давам под наем и да пътешествам. От търкащите съм си купувала около 10, 15 билетчета, най много 10лв съм печелила, доста пъти по 2,3лв. От джакпота с милионите съм пускала 3 или 4 пъти, спечелих веднъж 8 лв  Joy Joy Не познавам спечелили много пари от НЛ. Бащата на ММ печели 2 или 3 пъти по 1 500лв от играта с топките със Стойчков. Иначе познавам човек спечелил джакпот в Испания, не е Гошка  Laughing

За мен е плашещо, че се навъдиха толкова лотарии, по принцип като върви на много зле една държава хазарта се разраства.

# 573
  • Мнения: 5 060
Те са на един собственик. Разделил е на две, за да " хване" онези клиенти, които не харесват НЛ.

# 574
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
NL и по бтв с Башар ли?

# 575
# 576
  • Мнения: 54 404
Ох, така ме ядоса този Захари... ooooh!
Преди него даваха един бездомник, затънал в дългове. Банките били виновни, после лихварите били криви, той се изкара най-потърпевшия! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Защо ги дават такива утайки, какъв пример дават?!
А после и ЗБ - и той бил имал кредити, погасил ги, ама и с ЧСИ се занимавал.
Абе що не ме търсят мен ЧСИ-та, ами разни тъпаци, дето не могат елементарна сметка да си направят, а искат да имат всичко!? Twisted Evil

# 577
  • Мнения: 36 469
Ох, така ме ядоса този Захари... ooooh!
Преди него даваха един бездомник, затънал в дългове. Банките били виновни, после лихварите били криви, той се изкара най-потърпевшия! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Защо ги дават такива утайки, какъв пример дават?!
А после и ЗБ - и той бил имал кредити, погасил ги, ама и с ЧСИ се занимавал.
Абе що не ме търсят мен ЧСИ-та, ами разни тъпаци, дето не могат елементарна сметка да си направят, а искат да имат всичко!? Twisted Evil
Подкрепям напълно. Не е по темата, но и мен изключително ме дразнят хората, които се оплакват от заеми - отчаяни били; в повечето случаи се оказва, че просто не са се простирали според чергата си - когато си вземеш на лизинг нови електроуреди, или телефон, или компютър, нормално и естествено е да си плащаш заема, а не да ревеш...

# 578
  • София
  • Мнения: 62 595
Ти си плюй в пазвата, че никога не се знае дали няма да има близка среща от третия вид.

# 579
  • Мнения: 54 404
Как ще се получи такава среща, Анди?

Днес имах размяна на реплики с една баба на спирката. Обясняваше на един дядо нещо за билетите и държеше един в ръка. Казах ѝ, че хич не са за жалене пенсионерите, щом си дават парите за такива билети. Тя ме пита откъде знам, че е пенсионерка, можело да има богат любовник?! Mr. Green
Да се смееш ли, да плачеш ли! Sunglasses

# 580
  • Мнения: 36 469
Може да е реститутка. Преди години, като бях студентка, познавах една възрастна госпожа в София (моя роднина ми каза, че госпожата вече не е между живите, така че - Мир на праха и!), която носеше някаква опърпана шуба и обувки от 2 лв - това самата тя се похвали. Същата имаше 3-4 апартамента близо до центъра, които даваше под наем за няколко хиляди лева на месец. Не винаги си личи какво има човек  Grinning Само че, тя не се интересуваше изобщо от лотарии...

# 581
  • Мнения: 54 404
Може да е реститутка. Преди години, като бях студентка, познавах една възрастна госпожа в София (моя роднина ми каза, че госпожата вече не е между живите, така че - Мир на праха и!), която носеше някаква опърпана шуба и обувки от 2 лв - това самата тя се похвали. Същата имаше 3-4 апартамента близо до центъра, които даваше под наем за няколко хиляди лева на месец. Не винаги си личи какво има човек  Grinning Само че, тя не се интересуваше изобщо от лотарии...

Ето, тук е отговорът. Peace
Хора с пари не се интересуват от лотарии.

# 582
  • Мнения: 5 248
Мислих, че "Националната лотария" е оригинална игра със собствена идея. Учудих се, че имат толкова много идеи за различни видове билети.
Да, но те явно са решили да вземат готов бизнес модел и да го пренесат в България.
Това е от някаква германска лотария

а този е от "Националната лотария

Сигурно и другите билети не са идея на "Националната лотария".

# 583
  • Мнения: 1 010
И техни да са идеите все тая. Всичките идеи с все билетите могат да си ги сложат отзад  Blush

# 584
  • Мнения: 3 893
Подкрепям напълно. Не е по темата, но и мен изключително ме дразнят хората, които се оплакват от заеми - отчаяни били; в повечето случаи се оказва, че просто не са се простирали според чергата си - когато си вземеш на лизинг нови електроуреди, или телефон, или компютър, нормално и естествено е да си плащаш заема, а не да ревеш...

Принципно е така. Но всеки може да допусне грешка. Да се простре и да не прецени добре размера на чергата.
Аз лично съм изпадала в такава ситуация заради заеми. Е, не за електроуреди, а заради металокерамика по зъбите, но то е все тая. И аз се оплаквах. От собственото си неблагоразумие. Ами не е престъпление да сгрешиш.

Минало ми е през главата и разбирам колко е лесно да се подхлъзне човек. Единствено не мога да разбера заемите за безумни рокли на 'бИкИренките. Все пак това са луди пари за... една единствена нощ. От друга страна хубаво е човек да се опита да погледне през очите на другия. Имам приятелка, която за 4 годишната си дъщеричка даде 350 лева за рожден ден, при условие, че у тях трудно се свъртат и 50 излишни лева. Обяснението ѝ беше: "Подарих ѝ спомени. Те нямат цена". Да се чудиш...

Общи условия

Активация на акаунт