За лотариите и печалбите

  • 206 355
  • 1 431
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 36
 Брат ми спечели вчера 5000 и му казаха,че ще се свържат с него за да му кажат ,кога ще са снимките,а той не иска да го снимат поради лични причини. Може ли да откаже снимки?

# 601
  • Мнения: 15 190
След като така смяташ, защо коментираш тук? Надяваш се някой като мен да ти се върже и да започнеш спор ли?  Laughing
Казва истината. Макар и определени като "Игри на късмета", "мек хазарт", това си е хазарт и зависимостите не са изключение.
Джакпота не пада, защото нямат "излишни" 12 млн. в момента. Grinning

# 602
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Баси, хората как печелят! Аз онзи ден ударих 75 евро от лотарията и ужасно се зарадвах  Laughing Играем напоследък всяка седмица, за 2 тегления фишът ми е 2 евро.

# 603
  • Мнения: 5 060
Как така са замразили джакпота? Как го анонсират  това, нали се покачваше през определен период?

Антония, може би ще стане да снимат и друг човек, вместо брат ти.

# 604
  • София
  • Мнения: 14 660
Как така са замразили джакпота? Как го анонсират  това, нали се покачваше през определен период?

Антония, може би ще стане да снимат и друг човек, вместо брат ти.

Без снимки няма да изплатят печалбата. Уговорете друг да се снима, например ти. Laughing Честито, иначе!

# 605
  • Мнения: 19 007
След като така смяташ, защо коментираш тук? Надяваш се някой като мен да ти се върже и да започнеш спор ли?  Laughing
Казва истината. Макар и определени като "Игри на късмета", "мек хазарт", това си е хазарт и зависимостите не са изключение.
Джакпота не пада, защото нямат "излишни" 12 млн. в момента. Grinning


Ама те нали разсрочено го изплащат?

# 606
  • Мнения: 36
Как така са замразили джакпота? Как го анонсират  това, нали се покачваше през определен период?

Антония, може би ще стане да снимат и друг човек, вместо брат ти.

Без снимки няма да изплатят печалбата. Уговорете друг да се снима, например ти. Laughing Честито, иначе!
Благодаря ви!Много кофти, че задължително искат снимки, а ако човека иска да остане анонимен, значи няма да му изплатят печалбата...Ужас

# 607
  • Мнения: 36 460
След като така смяташ, защо коментираш тук? Надяваш се някой като мен да ти се върже и да започнеш спор ли?  Laughing
Казва истината. Макар и определени като "Игри на късмета", "мек хазарт", това си е хазарт и зависимостите не са изключение.
Джакпота не пада, защото нямат "излишни" 12 млн. в момента. Grinning
А според мен този коментар съдържаше намек за една друга тема тук, в която участвам активно. Доста страхливо - ако има да каже нещо, да го напише там, а не тук, където почти никой "засегнат" няма да го види. Simple Smile  Rolling Eyes
И не - зависими са тези, които си дават значителна част от дохода, а тези, които печелят повече отколкото дават, или купуват билетчета само по празници, не са зависими - за тях това е обида.

# 608
  • Мнения: 15 190
И не - зависими са тези, които си дават значителна част от дохода ...
Това е фаза на зависимостта.
Другите, които играят по един път седмично или по празници не знам защо биха се засегнали.
Принципно хазартът е бизнес за печелене на пари /голяма част от балъци/Wink

ПП Другата тема не знам коя е.

# 609
  • Мнения: 36 460
И не - зависими са тези, които си дават значителна част от дохода ...
Това е фаза на зависимостта.
Другите, които играят по един път седмично или по празници не знам защо биха се засегнали.
Принципно хазартът е бизнес за печелене на пари /голяма част от балъци/Wink

ПП Другата тема не знам коя е.
Нещо не ме разбра. Казвам, че ТЕЗИ ХОРА СА ЗАВИСИМИ - тирето се използва за това. А другите след запетайката не са зависими - за тях е обида. Те са тези, които обикновено пишат по форуми, не виждам защо някой истински зависим би писал в какъвто и да е форум, освен в някой сайт за професионални комарджии. Другата тема Лиляна я знае коя е.

# 610
  • Мнения: 5 244
А защо го "замразиха" тоя джакпот на 12 милиона? С тоя прогресивен темп досега щеше да е станал минимум 20 милиона!
Дават на всяко теглене(две в седмицата) за "Големия Джакпот" на един от всички участници 100 000лв. дори и нито едно число, да не е познал. Така тези 100 000лв., вместо да влязат в Джакпота, се дават на един участник. Общо двама на седмица печелят по 100 000лв. Това в случай, че никой не е спечелил джакпота.
По този начин хората имат още един стимул да играят, защото имат втори шанс, а "Националната Лотария" печели още повече.

# 611
  • Мнения: 36
И аз не съм чела темата, но ще се включа. В нашето семейство обичаме да подаряваме билетчета по празниците, иначе не сме привърженици на хазарта. На Коледа подарихме билетчета със зодиите на всички присъствуващи и моят племенник спечели 5000 лв. Още си ги къта милия. Simple Smile
А задължиха ли ви да се снимате за да изплатят печалбата?

# 612
  • Мнения: 5 244
Брат ми спечели вчера 5000 и му казаха,че ще се свържат с него за да му кажат ,кога ще са снимките,а той не иска да го снимат поради лични причини. Може ли да откаже снимки?
За 5000лв. ги викат в студиото да си вземат чека.
Могат да му кажат много неща, но не е важно. В условията им пише, че печелившия се съгласява да бъде сниман и кадрите да бъдат използвани, както намерят за добре. В коя игра/томбола не го пише същото? Пише ли, че трябва печелившият да ходи и говори където и каквото му кажат? Да, няма право да откаже да го снимат, НО примерно могат да го снимат в централата им, докато предава печелившия талон/квитанция, но печелившия не е длъжен да прави каквото и да било. Те нямат изгода да го снимат там и няма и да го снимат.
А какво ще стане, ако отиде с тениска пишеща "Всичко е нагласено! НЕ ИГРАЙТЕ!" ? На челото и бузите напише същото? Тениската ще я замацат, а лицето как ще го замацат?
Винаги искай писмени отговори и записвай разговорите! Има приложения за Android, които записват автоматично всички разговори.

# 613
  • Мнения: 36
Брат ми спечели вчера 5000 и му казаха,че ще се свържат с него за да му кажат ,кога ще са снимките,а той не иска да го снимат поради лични причини. Може ли да откаже снимки?
За 5000лв. ги викат в студиото да си вземат чека.
Могат да му кажат много неща, но не е важно. В условията им пише, че печелившия се съгласява да бъде сниман и кадрите да бъдат използвани, както намерят за добре. В коя игра/томбола не го пише същото? Пише ли, че трябва печелившият да ходи и говори където и каквото му кажат? Да, няма право да откаже да го снимат, НО примерно могат да го снимат в централата им, докато предава печелившия талон/квитанция, но печелившия не е длъжен да прави каквото и да било. Те нямат изгода да го снимат там и няма и да го снимат.
А какво ще стане, ако отиде с тениска пишеща "Всичко е нагласено! НЕ ИГРАЙТЕ!" ? На челото и бузите напише същото? Тениската ще я замацат, а лицето как ще го замацат?
Винаги искай писмени отговори и записвай разговорите! Има приложения за Android, които записват автоматично всички разговори.
Извинявай, но нещо не можах да разбера!

# 614
  • София
  • Мнения: 1 442
Брат ми спечели вчера 5000 и му казаха,че ще се свържат с него за да му кажат ,кога ще са снимките,а той не иска да го снимат поради лични причини. Може ли да откаже снимки?
Може да се снима друг човек,но на този който снимат превеждат печалбата.

Общи условия

Активация на акаунт