За лотариите и печалбите

  • 206 357
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 2 908
Някой случайно да знае къде се намира студиото на Националната лотария от,което излъчват в събота вечер предаването?

# 826
  • Мнения: 9 436
Така... Предварително се извинявам, ако мястото не е тук, но съм бясна и трябва да споделя!
Снощи мъжа ми взе 4 билета. Търкам 4-тия и гледам накрая - печалба 10000лв и 15лв. Звънкам днес на оператор, диктувам номера на билета и ми отговарят "Вашия билет е НЕпечеливш! Погледнете добре!" Аз им казвам, че не съм малоумна и че добре съм го гледала преди да звънна и ми казаха или да отида на място или да пратя сканиран билета на мейла им. Пратих го току-що. Сега чакам да мидя какво ще измислят!!!

Какво се случи към днешна дата?

# 827
  • София
  • Мнения: 14 660
Някой случайно да знае къде се намира студиото на Националната лотария от,което излъчват в събота вечер предаването?

Горна Малина

# 828
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Така... Предварително се извинявам, ако мястото не е тук, но съм бясна и трябва да споделя!
Снощи мъжа ми взе 4 билета. Търкам 4-тия и гледам накрая - печалба 10000лв и 15лв. Звънкам днес на оператор, диктувам номера на билета и ми отговарят "Вашия билет е НЕпечеливш! Погледнете добре!" Аз им казвам, че не съм малоумна и че добре съм го гледала преди да звънна и ми казаха или да отида на място или да пратя сканиран билета на мейла им. Пратих го току-що. Сега чакам да мидя какво ще измислят!!!

Какво се случи към днешна дата?

Стига бе!  Shocked Наистина, какво е развитието?

# 829
  • София
  • Мнения: 4 177
На мен ми се беше случило следното: пътувайки от бензиностанция си взех 2 билета. Единия въобще не можеше да се регистрира в системата. Мъчи си момичето, извика и други и не, и не. Синът ми се смя и каза, че сигурно защото е печеливш не приема баркода!

# 830
  • Мнения: 5 060
Няма как билетът да е печеливш, а системата да го регистрира като не печеливш.
При съмнение може да се обърнете за становище към ДКХ. И аз никога не бих изпратила сканиран билет на никого, нито пък бих дала на някой спорния талон.

# 831
  • Бургас
  • Мнения: 16 094
Днешното ми билетче от бинго лото,цели три числа ми липсваха на билета...

# 832
  • Мнения: X
Днешното ми билетче от бинго лото,цели три числа ми липсваха на билета...

Трябва ли да ни говори нещо тази липса?

# 833
  • Мнения: 2 721
 Е добре тези 2×100 000 как се печелят? Трябва да регистрирам квитанцията в сайта или да чакам тегленето по Тв и от там да следя някой номер по квитанцията?

# 834
  • Мнения: 10 874
Е добре тези 2×100 000 как се печелят? Трябва да регистрирам квитанцията в сайта или да чакам тегленето по Тв и от там да следя някой номер по квитанцията?
Чакаш тегленето или проверяваш в сайта. На квитанцията би трябвало да пише „код за допълнителен жребий“ или нещо такова, не си спомням как точно беше формулирано, но си пише, че е за допълнителното теглене.

# 835
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Айде 100 лева от Коледен подарък Shocked   

- рекорда ми по печалби!

# 836
  • София
  • Мнения: 4 177
Айде 100 лева от Коледен подарък Shocked   

- рекорда ми по печалби!

Честито! Да ги умножиш по 1000 поне. При мен е суша-тук - там 2-3 лв. или нищо.

# 837
  • Мнения: 5 903
Имам познат, който няма покупка на билет без печалба- 3, 6, 9 лева. Дори 20 и 100. Ако няма поне 3 лева, а това рядко се случва, започва да се сърди Simple Smile Предричам му скорошна голяма печалба.

# 838
  • Мнения: 31 647
Абе то да ти кажа и аз се сърдя като не спечеля  Laughing Ама нямам късмета на твоя познат.

# 839
  • Мнения: 5 903
Той направо ме изумява, винаги все едно число не му достига за голямата печалба. Ама това всеки път! Накрая наистина ще я удари тази печалба;)

Общи условия

Активация на акаунт