За лотариите и печалбите

  • 206 176
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 5 060
Никой никъде не те е обидил, напротив, пишейки, че рулетките се манипулират пускаш неверни слухове на наивните хора.

# 916
  • Мнения: 1
Здравейте, мили дами и Честит празник! Видях темата и имах един въпрос. Бях събрала доста непечеливши билети от Националната лотария (още от миналата година) и наскоро ги регистрирах. Сега обаче видях, че на някой от тях полето "Не изтривай" и леко изтрито. Имам предвид леко е драснато, не изцяло, дори отдолу кода не се чете. Възможно ли е, ако ме изтеглят от някоя от игрите с VIP точки и като ми видят билета да откажат да ми изплатят печалбата? На някой подобно нещо случвало ли му се е? Сега като видях и много се притесних, а пък няма как да върна назад регистрирането на код. Дали пък да не им звънна и да ги попитам дали могат определените кодове да ги премахнат от регистрираните в профила ми?

# 917
  • Мнения: 223
Иначе как се обяснява ситуацията, в която (пластмасовото) топче от единия край на рулетката се изстрелва в другия?!
А, сега, де? Неведоми са тези пътища и необясними!
Наистина няма сила на света, която да убеди някой, който има някакво мнение относно това как работят машинките за хазарт. Просто те си имат някаква идея, напълно са убедени в нея и толкоз.
А това, че не можеш да си изясниш някои физични явления се използва още от древността за манипулация и заблуда на народонаселението.
Имай си мнение- никой няма нищо против, но не се опитвай да всяваш твоята заблуда в останалите.
А това, че си заблудена (без да имам никаква цел да те обидя)- няма как да го осъзнаеш.

И за да не продължаваш да си в недоумение как, аджеба се получава това, с изстрелването на топчето- ще ти кажа: изстрелва се със сгъстен въздух.

# 918
  • Мнения: 10 874
Здравейте, мили дами и Честит празник! Видях темата и имах един въпрос. Бях събрала доста непечеливши билети от Националната лотария (още от миналата година) и наскоро ги регистрирах. Сега обаче видях, че на някой от тях полето "Не изтривай" и леко изтрито. Имам предвид леко е драснато, не изцяло, дори отдолу кода не се чете. Възможно ли е, ако ме изтеглят от някоя от игрите с VIP точки и като ми видят билета да откажат да ми изплатят печалбата? На някой подобно нещо случвало ли му се е? Сега като видях и много се притесних, а пък няма как да върна назад регистрирането на код. Дали пък да не им звънна и да ги попитам дали могат определените кодове да ги премахнат от регистрираните в профила ми?
Най-добре се обади или им пиши на имейла и те ще кажат какво да правиш и дали могат да се премахнат регистрирани кодове. Peace

# 919
  • out of space
  • Мнения: 8 571
Никой никъде не те е обидил, напротив, пишейки, че рулетките се манипулират пускаш неверни слухове на наивните хора.

Не само рулетките (пластмасово топче, което не е пластмасово топче  Wink или понякога е пластмасово, но спира да е такова ако залога си заслужава), а и ротативки, карти и каво ли не се манипулира.

Няколко години съм работила в Центъра по метрология.

Нямам никакво намерение да се впускам в подробности, след като хората предпочитат да вярват, че бялото е точно такова, каквото го виждат.

# 920
  • Мнения: 5 060
Никой никъде не те е обидил, напротив, пишейки, че рулетките се манипулират пускаш неверни слухове на наивните хора.

Не само рулетките (пластмасово топче, което не е пластмасово топче  Wink или понякога е пластмасово, но спира да е такова ако залога си заслужава), а и ротативки, карти и каво ли не се манипулира.

Няколко години съм работила в Центъра по метрология.

Нямам никакво намерение да се впускам в подробности, след като хората предпочитат да вярват, че бялото е точно такова, каквото го виждат.
О, като вътрешен човек би ли обяснила как точно се манипулира рулетка с магнити. Ок, слагаш някъде под центъра магнит и очакваш да привлече топчето. Ама колелото не е статично..
А още по-любопитно ми е защо единият от двамата български производители няма да дадат за тест изрядна рулетка, а ще ви вкарват в " игрите си". И тъй като говориш  за преди години, тогава производителят беше един. Също така не намирам причина нито словенци, нито австрийци да искат да стандартизират рулетка, която описваш.
И май съм най-любипитна как се сменя топчето на електронната рулетка като на нея има големи залози. Crazy

# 921
  • Мнения: 18 721
С електрически ток може да се създава променливо магнитно поле - по-логично ми звучи, отколкото с физически неподвижен магните да правят нещо.

# 922
  • Бургас
  • Мнения: 15 787
Скрит текст:
Никой никъде не те е обидил, напротив, пишейки, че рулетките се манипулират пускаш неверни слухове на наивните хора.

Не само рулетките (пластмасово топче, което не е пластмасово топче  Wink или понякога е пластмасово, но спира да е такова ако залога си заслужава), а и ротативки, карти и каво ли не се манипулира.

Няколко години съм работила в Центъра по метрология.

Нямам никакво намерение да се впускам в подробности, след като хората предпочитат да вярват, че бялото е точно такова, каквото го виждат.
О, като вътрешен човек би ли обяснила как точно се манипулира рулетка с магнити. Ок, слагаш някъде под центъра магнит и очакваш да привлече топчето. Ама колелото не е статично..
А още по-любопитно ми е защо единият от двамата български производители няма да дадат за тест изрядна рулетка, а ще ви вкарват в " игрите си". И тъй като говориш  за преди години, тогава производителят беше един. Също така не намирам причина нито словенци, нито австрийци да искат да стандартизират рулетка, която описваш
.
И май съм най-любипитна как се сменя топчето на електронната рулетка като на нея има големи залози. Crazy
И аз съм любопитна  Peace

От няколко дни се чудя нещо,и понеже не съм сигурна,ще питам,кой е собственика на нац.лотария  newsm78

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 22:20 от karzz

# 923
  • Вестерос
  • Мнения: 38 200
Май е Пеевски, първо в неговите лаФки почнаха да продават.

# 924
  • София
  • Мнения: 14 527
Май е Пеевски, първо в неговите лаФки почнаха да продават.
Е, вие пък..на Божков са и двете лотарии - Националната и България. Назад някъде имаше статия на Капитал с разследване.

# 925
  • Мнения: 5 060
Аз не знам. На Пеевски името го спрягат вече за всичко, не знам дали е бръкнал и в тази каца с мед. Simple Smile

# 926
  • Вестерос
  • Мнения: 38 200
Може, предполагах  Joy

# 927
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте, мили дами и Честит празник! Видях темата и имах един въпрос. Бях събрала доста непечеливши билети от Националната лотария (още от миналата година) и наскоро ги регистрирах. Сега обаче видях, че на някой от тях полето "Не изтривай" и леко изтрито. Имам предвид леко е драснато, не изцяло, дори отдолу кода не се чете. Възможно ли е, ако ме изтеглят от някоя от игрите с VIP точки и като ми видят билета да откажат да ми изплатят печалбата? На някой подобно нещо случвало ли му се е? Сега като видях и много се притесних, а пък няма как да върна назад регистрирането на код. Дали пък да не им звънна и да ги попитам дали могат определените кодове да ги премахнат от регистрираните в профила ми?
Не се притеснявай излишно, шанса да те изтеглят е почти нулев.

# 928
  • Мнения: 2 721
Аз за първи път видях в магазин Германос или Глобул преди 5 6 години.
Но се говпреше , че са на Пеевски още преди няколко години.

# 929
  • Мнения: 3 929
Видях вчера новия тото милионер и ми стана мъчно. Човекът е на 60 години, без жена и деца, както се казва - няма с кого да отиде да си изхарчи парите или кой да му ги наследи. 20 години ще му дават по 500 хил. годишно.
Дано е жив и здрав, да не му се случи нещо  и да си ги получи всичките, че така обстоятелствено разказаха къде работи и с какво се занимава ..

Общи условия

Активация на акаунт