За лотариите и печалбите

  • 206 323
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 31 572
Също така няма такова нещо като "да познаеш числата".
Числата, които се падат, се нагласят преди тегленето, т.е. още с избора на числата от организаторите става ясно, дали ще има спечелил или не. Затова и има условие фишът да е пуснат преди еди-колко-си часа, за да участваш в днешното теглене например.
Не помните ли, че имаше такъв гаф с Тото-то преди години, когато две поредни недели (май бяха) се паднаха едни и същи числа?


То да им беше само това. И други велики изцепки имаха.

# 1 006
# 1 007
  • Мнения: 25 571
Честито!
Направихме поредната статия. Приликите с темата със сигурност са случайност.  Whistling
http://www.segabg.com/article.php?id=850846

# 1 008
  • Мнения: 630
А и от лотарията бързат да ни успокоят, вчера гледах новата реклама, Захари и Тити Папазов разиграват сценка, Тити пита, Захари му отговори, че печалбата се унаследява до стотинка.

# 1 009
  • София
  • Мнения: 5 952
А и от лотарията бързат да ни успокоят, вчера гледах новата реклама, Захари и Тити Папазов разиграват сценка, Тити пита, Захари му отговори, че печалбата се унаследява до стотинка.

И аз я видях тази реклама, и се сетих за линка на Кака Сийка. Сега от вестниците ли ни четат, от лотариите ли, но явно всички черпят "вдъхновение" от бг-мамма Joy

# 1 010
  • София
  • Мнения: 62 595
Спокойно, всички ни четат. Те си мислят, че ни използват, но всъщност до някаква степен ние формираме нагласи и дори на тях им влияем, щом са направили такива клипчета. абе, всичките са едни шушумиги...

# 1 011
  • Мнения: 5 060
Не знам дали са шушумиги, но и журналистите и собствениците на НЛ са изключително привилегировани с възможността да черпят безплатно информация от потребителя.

# 1 012
  • Мнения: 2 721
Днес гледах рекламата и ми стана малко смешно, че Захари , "опроверга" всичко за които ние "мнителните съфорумки" писахме. Grinning

# 1 013
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Явно много яко се чете темата  Peace

# 1 014
  • Мнения: 54 347
Сийке, да не си на хонорар? Hug

# 1 015
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
наистина ли казаха  мнителни съфорумки?  Joy

# 1 016
  • Мнения: 2 721
Не, не са го казали Mr. Green

# 1 017
  • Мнения: 54 347
Снощи търсех едно лекарство и в сайта на Фрамар ми излезе една анкета.

Много са любопитни резултатите:

# 1 018
  • Мнения: X
Резултатите не са реални. Най-бедната част от населението и пенсионерите нямат достъп до Интернет! А те доста си дават парите за билетчета...

# 1 019
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
И на мен ми се виждат нереални тези резултати.

Общи условия

Активация на акаунт