За лотариите и печалбите

  • 206 139
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 25 447
Ако си от хората, които не си купуват билетчета, напълно е възможно да не знаеш какво пише на гърба им, за да вкараш в ход математиката за 4 клас. И се налага да ползваш вътрешна информация.  Grinning
Отделно има голяма разлика между тираж и закупени билети, както и между закупени и спечелили. Ама там вече ти трябва да си учил повече математика или поне теория на вероятностите.

# 1 036
  • София
  • Мнения: 1 324
моя позната касиерка в Изи Пей поне около 10,15 пъти е изплащала печалби по 1000 лв от Златните пирамиди на мангали и по 100,200,300 и 500 лв от различни билети пак на мангали  #2gunfire #Cussing out

От приятелка работеща на лафка знам, че печелившите билети са за по 2, 3 до 20 лв повечето.
Вземат един два, печелят някой лев и се почва. Вместо да вземе 3лв и да си тръгне, взема друг билет. Не взимат 10 наведнъж.
Мой приятел така спечели 200 000 лв. Търка билет, печели десет лева, взима си други два за печалбата и баааам. Не е ром, циганин, мангал, пропадняк, на помощи...

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 15:30 от кльомба

# 1 037
  • Мнения: 4 303
ЧревоУгодник, по нагоре се коментираше, че се купуват по много билети с пари от помощите. Просто споделих какво ми е разказвала близка работеща в Лафка./купуват един, ако печели  някой лев с тях пари други/. За сега не съм си купила нито един билет, та и идея си нямам какви видове и от колко лева има.
Сметките ги оставям за вас

# 1 038
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Някои магазини и до 1000лв дават, пред мен на една изплатиха 1000 лв, но ще излъжа дали е от НЛ или от това по бтв, което беше.

# 1 039
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз не съм. Макар да съм си казвала, докато чакам пред касата (а зная много добре, че нарочно сасложени таам, за да изкушават хората, докато скучаят на опашката), да си купя един билет, а после ми довидяват трите лева - викам си, вместо да ги изгубя, каквато е по0голямата вероятност, мога да си купя нещо вкусно и да си го хапна с кеф - хем удоволствието ще трае повече, хем няма да ме е яд, ако не спечеля от билета.

# 1 040
  • Мнения: 22 036
Аз си купувам билети от време на време. В началото на годината имаше пак подобна тема и си направих труда да видя колко харча за тях и каква "печалба" имам.
До момента съм на загуба от 16 кинта. Ако не спечеля нещо дребно до края на годината, загубата ми ще е по-голяма.

Дори не знам защо купувам, а е на. Поне наистина не съм загубила кой знае какво, както се оказа. Ако статистиката беше различна, щях да спра.

# 1 041
  • Мнения: X
Проблемът с нашата родна национална лотария е джоба, в който отиват парите на купуващите билети. Пари за Пеевски нямам. Иначе вероятно бих пробвала и аз с някой билет, ако струваше левче. Пет лева за глупости не давам! Тото бих играла, но не ми е дошло вдъхновението.

# 1 042
  • Мнения: 54 057
И аз като Лейди.
Тото съм пускала 2-3 пъти, не ме влече просто.
Но такива билети не купувам и няма да купя.

# 1 043
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Аз един единствен съм си взимала.Беше последното и реших,че аз ще го изтрия.Имаше печалба 50 лева.  Mr. Green

# 1 044
  • Мнения: 980
ЧревоУгодник, по нагоре се коментираше, че се купуват по много билети с пари от помощите. Просто споделих какво ми е разказвала близка работеща в Лафка./купуват един, ако печели  някой лев с тях пари други/. За сега не съм си купила нито един билет, та и идея си нямам какви видове и от колко лева има.
Сметките ги оставям за вас

Преди да станат толкова популярни тия пусти билетчета, имах една позната, която работеше в игрална зала. Имаше банкомат точно до игралната зала и като пуснат детските гледаш върволица от мангусти на банкомата и оттам - право в залата и докато не се изпука всичко не излизат от там!
Тя много мрази тия дати, защото не можеше да се диша вътре.

# 1 045
  • Мнения: 2 649
Но пък е ухаело готино  newsm78 newsm78 newsm78

# 1 046
  • Мнения: 223
При тези билетчета с търкане- не е като тегленето на случайни числа- няма случайност никаква- каквото са напечатали- това. Като пуснеш един документ за печат- не очакваш да те изненада какво ли ще излезе от принтера. Където решат да пуснат печелившите билети- оттам ще се закупят. Рядко някой от село Долно Нанагорнище ще отиде да си купи билет от Сусурлево.  Затова и печелившите от София са доста по- малко от тези, в провинцията, въпреки, че живеещите в столицата не са малък процент от жителите на страната.  Просто такава е политиката на собствениците на тези игри явно. Най-вероятно са си направили и сериозно проучване къде живее основния таргет на тези игри и съответно там пускат напечатаните късметлийски билетчета.  Както опитните рибари знаят къде е рибата и там хвърлят захранка, след което там ловят...

# 1 047
  • Мнения: 980
Но пък е ухаело готино  newsm78 newsm78 newsm78

Да, аз затова написах 'не можеше да се диша вътре'. Смятай ...  Sick

# 1 048
  • Мнения: 519
Където решат да пуснат печелившите билети- оттам ще се закупят. Рядко някой от село Долно Нанагорнище ще отиде да си купи билет от Сусурлево.  Затова и печелившите от София са доста по- малко от тези, в провинцията, въпреки, че живеещите в столицата не са малък процент от жителите на страната. 
Опонирам веднага - Скоро Г-жа Фандъкова / Кмет на София спомена, че тук в София вече са към 2 млн души.
Т.е. основния таргет и голяма част от печалбите трябва да излизат тук. Най малкото заради по голямото потребление / Купуване
Отваряме седмиците на спечелили.
от 45 човека на 3 страници само двама от София.
Статистиката не излиза

Обаче е това ме израдва
на 17.09 най много регистрирани билети -  854 в Бургас от 35 г дама
на 18.09   - 1586 / Хиляда петстотин осемдесет и шест билета в Кочериново от 27 г. дама.
 Е това е труд - по 2 на минута това е 12 часа работа - за 100 лв / ако стане
 

и т.н...
Успех на търкащите

# 1 049
  • София
  • Мнения: 4 222
Търкат предимно бедните, а те на са приоритетно в София.

Общи условия

Активация на акаунт