За лотариите и печалбите

  • 206 312
  • 1 431
  •   2
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, щом е ударила сто бонбона, може и без данъци.

# 1 096
  • Мнения: 6 529
Играете ли онлайн в сайта на НЛ и колко сте печелили най-много?

# 1 097
  • Мнения: 11 565
В темата за томболи и игри коментираха скоро по въпроса. Играели на пирамидите, безплатна игра всеки ден, и когато натрупат 20  или повече лева си ги заявяват и им ги изплащат. Но може би е била само новогодишно.. Аз се мъчих да се регистрирам, но ме отхвърляше постоянно и се отказах.

Иначе аз по Коледа си вземам от талоните от 10 лв. Тази година два пъти взех и нищо. Миналата имах дребни печалби.
Тото пусках скоро- и то много скъпо станало, не знаех.

# 1 098
  • София
  • Мнения: 62 595
Наскоро ми казаха един виц по темата
Защо е мръсен въздухът в София? - От праха от търкането на билетчета.

# 1 099
  • Мнения: 19 473
Майтап, майтап, обаче тези "търкалки" бая боклук сътворяват. Аз пък съм намислила да навляза на пазара на производство и продажба на приспособления за ефективно и удобно търкане на талончета, предвиждам голямо търсене, че сега с монети и ключове не е много удобно

# 1 100
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
За трети път удрям 100 лева с билети Американски долари. 

# 1 101
  • София
  • Мнения: 9 523
В офиса продаваме билети от НЛ. Ще споделя личните си наблюдения. Имам клиенти, които идват само за билети, нищо друго. Купуват всеки ден, през ден, през два, но поне 2-3 пъти седмично. Повечето са пенсионери и това ме натъжава - в тези билети им е надеждата, вярват, хем сами си казват, че не е за вярване тази НЛ. Част от тях печелят почти с всеки закупен билет, но дребни суми - до 50-60 лв максимум, понякога 80, за 1 година два-три пъти съм изплатила 100 лв. Нито веднъж мой клиент не е спечелил повече от 100 лв или поне аз не съм разбрала за това.
Имам и клиенти, които не печелят нищо, рядко вадят по 3-5-10 лв печалба, но са дали много повече за закупените през цялото време билети.
От всичко това си вадя изводите, че доза късмет има и то не малка - просто не всеки печели, зависи от късмета му. Но големи печалби НЯМА. Тук-там пускат по някоя голяма печалба. Чувала съм от колеги и познати. Моя колежка имаше клиент, който спечелил автомобил. А мой клиент се похвали, че преди две години спечелил 5000 лв от билет, закупен в провинцията. За съседка на колежка знам, че спечелила 10000 лв. С това се изчерпват големите печалби, за които лично аз съм чула от познати.
Последно изплащам много печалби до 100 лв от Диамантената седмица. Полакомих се и си казах "да пробвам и аз тогава, масово печелят от този билет". Е, на мен не ми върза. Нищо не спечелих. Но аз традиционно от лотария НЕ печеля. Пробвам чат-пат, но не става.
Бившият ми мъж на Коледа спечели 50 лв. Голяма радост беше. Ама аз не успях да си задържа мнението за себе си и го попитах може ли да пресметне колко пари е дал през годините за тези билети. Убих му радостта, за което ми стана криво после, но пък и докато бяхме заедно все се карахме, че взема от билетите на НЛ, а предния ден сме се чудели как да изкараме месеца. Хазартна личност си е. Това винаги ме е дразнело в него.

# 1 102
  • Мнения: 3
Въпрос - Рядко купувам билети. Но бях в настроение и жертвах 6 лв. за три билета.
единия не печели, втория - детелинка с 2 лв, но третия се оказа интересен.
В полето за съвпадение на числата се оказаха две числа 41 и под тях печалба 4 лв.
две числа 41 с печалба 4 лв.
Но тези които обменят печалбата признават само едната.
Въпросът е - попадали ли сте на такъв билет, и колко според вас е печалбата в този билет.

Привет, случвало ми се е няколко пъти и изплащат и двете числа. ☺

# 1 103
  • София
  • Мнения: 4 177
Въпрос - Рядко купувам билети. Но бях в настроение и жертвах 6 лв. за три билета.
единия не печели, втория - детелинка с 2 лв, но третия се оказа интересен.
В полето за съвпадение на числата се оказаха две числа 41 и под тях печалба 4 лв.
две числа 41 с печалба 4 лв.
Но тези които обменят печалбата признават само едната.
Въпросът е - попадали ли сте на такъв билет, и колко според вас е печалбата в този билет.

Привет, случвало ми се е няколко пъти и изплащат и двете числа. ☺

Аз винаги си ги проверявам в сайта или в пункт с програмата. Комп. показва реалната печалба и така не може да има грешка.

# 1 104
  • София
  • Мнения: 1 340
Въпрос - Рядко купувам билети. Но бях в настроение и жертвах 6 лв. за три билета.
единия не печели, втория - детелинка с 2 лв, но третия се оказа интересен.
В полето за съвпадение на числата се оказаха две числа 41 и под тях печалба 4 лв.
две числа 41 с печалба 4 лв.
Но тези които обменят печалбата признават само едната.
Въпросът е - попадали ли сте на такъв билет, и колко според вас е печалбата в този билет.

Привет, случвало ми се е няколко пъти и изплащат и двете числа. ☺

Аз винаги си ги проверявам в сайта или в пункт с програмата. Комп. показва реалната печалба и така не може да има грешка.

Аз пък само търкам и нищо. Веднъж детето избра билет, с който спечелихме 100 лв и това беше. Иначе по 3-5 лева
А въпросният 100 лева, на печалбата пишеше 50 лева, Карибско беше и някаква шапка ми се падна. Така и не разбрах защо станаха 100 лева до ден днешен. Гледах 10 пъти за втора шапка, за друга фигура... Не

# 1 105
  • Мнения: 8
Здравейте,
днес попаднах на темата и след, като прочетох тази публикация
...може ли да пресметне колко пари е дал през годините за тези билети.
, реших да споделя с вас една снимка.
Аз мога да сметна каква е сумата дадена за лотарийните билети показани на снимката, но тя няма да е реална, защото това са само онези, които не са изхвърлени. Не искам и да ги смятам, защото сумата ще е значителна Confused. Мога да кажа само, че показаните по-горе тежат близо 9 кг.
Относно печалбите - 2 х 100 лв., веднъж 50 лв., а тези по 2 и 3 лв. не зная колко са, но със сигурност не тежат и 0.500 гр.
Всеки ще каже - Имал си бол пари, дал си! Да, това е така и не виня никого за това.

Играете ли онлайн в сайта на НЛ и колко сте печелили най-много?
Не Ви съветвам да го правите, защото печалбите са като при билетите.

Постоянно сме свидетели на реклами по ТВ как бедният става богат благодарение на Националната лотария. А богатството на Националната лотария, за да раздава тези печалби е придобито вероятно от всички останали Не късметлии. Ако това е така, моля, да бъде споменато в рекламите им Laughing.

Аз реших повече пари на Национална лотария да не давам, защото уви, гледайки рекламите, се печели, но явно аз съм сред болшинството нямали този късмет.
Единственото ми удовлетворение остава, че със свои средства съм помогнал на някой да спечели от НЛ.

# 1 106
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 310
Smiling Imp
За трети път удрям 100 лева с билети Американски долари. 

Чудесно,но ако е от първия път,а не да си купил 10,20 билета  преди това и да си ги дал предварително Smiling Imp

# 1 107
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Подарих Коледен календар (20 лв.), печалбата беше 25 лв.

# 1 108
# 1 109
  • Мнения: X
...реших да споделя с вас една снимка.
#Shocked

Аз се заричам от две години като се прибирам в България да си купя поне един билет, за да си пробвам късмета, но все забравям! Роднините ми в България също не са купили и един билет от Националната лотария досега...

Тук, където живея също има подобна лотария, но нито знам какви билети продават, нито какви суми се печелят. От личните ми наблюдения тук в Швеция съм забелязала, че една определена категория хора купуват билетите - пенсионери и хора в най-ниската средна класа.   

Общи условия

Активация на акаунт