За лотариите и печалбите

  • 206 360
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 1 140
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Е аз вече 2 пъти писах, че колега спечели 50 000. И напусна. Даваха го по телевизията с чека.

И напуснал?Лелеее....

Това е много малка сума за "оправяне" на целия му живот от тук насетне, защо е напуснал?

Ако е  Гълъбово да речем или подобна полянка с не много  ограничаване може да живее 12-14 години с тези пари там.  Пък ако си купи и добитък и много над 12-14 години. 

# 1 141
  • Мнения: 2 909
Мои приятели бяха спечелили апартамент и почивка до Ню Йорк и бяха реални Grinning наградите.

# 1 142
  • Мнения: X
Осъдиха учител, взел лотариен билет за 100 бона от дете

https://www.24chasa.bg/novini/article/6764122

# 1 143
  • Мнения: X
Не вярвах в справедливостта,явно има надежда да честност в България.
Да не е гол спам,мъжа ми спечели 200 лева от пирамидите и загуби двойно да черпи защото се беше похвалил на кого ли не.Пробвала съм и аз,явно той е късметлията в семейството Wink Миналата година говореха в работата,че напуснала колежка защото мъжа и бил спечелил 100 хиляди от детелините,но не ги познавам директно и двамата.Това ми е досега с "помазаните".

# 1 144
  • Мнения: 31 647
Е, заслужава ли си да се черпи за 200 лева  Laughing

# 1 145
  • Мнения: 2 721
И аз това се замислих..😂

# 1 146
  • София
  • Мнения: 4 177
Е, заслужава ли си да се черпи за 200 лева  Laughing


И за 1000 не си  заслужава. Изключвам домашните "животни". Тях ще си ги почерпя и за по-малко.

# 1 147
  • Мнения: 31 647
И за повече не си заслужава.
Ще се черпи семейството. Не е нужно да знаят колеги, комшии и разни други хора.
Имах колега преди години спечели от държавната лотария 20 000 лева. Изплати си апартамента и си ремонтира апартамента. Не каза нищо на колеги, но така се случи, че разбраха от разговора по телефона с негов близък. И се почна - Ооо, хайде да черпиш. И разни други нагли реплики. При което той отговори - Аз вече се почерпих с най-близките  Laughing

# 1 148
  • Мнения: 31 647
Момичета, купих си днес едно американско бинго. Имам един ред и пише печалба 6 лева. Обаче като го проверих в сайта пише, че е три лева.
Какво става сега? Имам ли право да си искам 6-те лева?

# 1 149
  • София
  • Мнения: 22 937
Момичета, купих си днес едно американско бинго. Имам един ред и пише печалба 6 лева. Обаче като го проверих в сайта пише, че е три лева.
Какво става сега? Имам ли право да си искам 6-те лева?

Да не си объркала някое число, провери пак.  Thinking

# 1 150
  • Мнения: 31 647
Права си  Laughing
Наистина съм изтрила число, което го нямам в бинго картата. И това всъщност значи, че нямам печалба, а в сайта пише, че имам  Laughing

# 1 151
  • София
  • Мнения: 22 937
Права си  Laughing
Наистина съм изтрила число, което го нямам в бинго картата. И това всъщност значи, че нямам печалба, а в сайта пише, че имам  Laughing

Щом пише, че имаш, значи имаш, може би си пропуснала да отбележиш печелившето някъде.  Laughing

# 1 152
  • Мнения: 31 647
Абе търсих, няма друго число.
Обаче и друг път ми се е случвало. На детелините. Нямаше число от моите и пак пишеше печалба 5 лева. Ми взех си ги  Grinning

# 1 153
  • София
  • Мнения: 22 937
Да не е някоя бонус игра нещо. Grinning Важното е, че ще ти ги дадат. Grinning

# 1 154
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Редовно се случва да има печелба без да е видима.Чуквайки в системата им ми излизат доста често суми които всъщност хората не са видяли.Затова моят съвет е да не казвате каква сума печели давайки си билета,защото може да се окаже повече,а продавача да си замълчи.Ето например онзи ден един клиент ми казва "чукни го виж,но няма печалба".Да ама не оказа се,че има 6 лева.Половин час и двамата гледахме .....еми не ги видяхме откъде идват.Изплатих му ги разбира се.После и на мен като ми ги взимат на дистрибутора си му излизат.

Общи условия

Активация на акаунт