Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 70
Момичета здравейте. Влизам с новина. Днес се роди нашата радост бебе Зорница,3.350 кг,49 см с планирано секцио.

# 16
  • Мнения: 599
Юхуууу колко бебчета имаме Simple Smile Честито на всички мами   bouquet няма да изброявам, че ще изпусна някоя а не желая  Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
ТТДД честито бебче и бързо възстановяване.
Шикерче, честито и на теб за малката принцеса Дани. Да сте здрави и послушни, а ти бързо се възстановявай.
Аз вчера бях на преглед, имам гъби Sad сега ще се лекуваме, отделно имам запушен нос, болки в гърлото и май и ушите искат да ме заболят. Направо всичко на едно при мен! Дано бързо се оправя преди бебка да се появи.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 178
тези дни ме наболява кръста и ту единият крак,ту другият и съм се настроила доста положително за раждането. Искам да финиширам вече. Днес лекаря каза че ми остават 3-4 дена и някак си ми стана едно спокойно. Честито на всички нови мамчета и успех на тези с контракциите и весел празник на рожденничката ни анастасия

# 19
  • Мнения: 515
TTDD, честита бебка! Да е жива и здрава и много, много щастлива  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 193
Честито на всички майки и на малките бебоци,да са ви живи и здрави  Hug Hug Hug
Анастасия честит рожден ден   party023 а за групичката във фейсбук има инфо на 1 страница на кой трябва да пишеш за да те добавят Simple Smile
Аз днес бях на преглед,гледаха ме за разкритие и доста ме заболя но нямам грам,бебчо е към 3600.Правих изследвания след изпития антибиотик за ешерихия коли и сега уж е чиста,но мен ме съмнява,че първия път резултата е бил грешен и изобщо е нямала никаква бактерия  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 735
TTDD честита радост! Да е жива и здрава малката Зорница!   bouquet
Анастасия, честит празник и на теб! Каквото и да ти пожелае човек, ще е малко, защото си имаш най-мечтания подарък.   bouquet остава само пожеланието да му се радваш дълги години! Simple Smile
Предусещам,че тази вечер ще има и още бебчета, така че стискам палци на всички мами, които все още сме 2в1 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 202
Здравейте момичета  Simple Smile
Честито на всички нови мамчета, колко е хубаво, че всеки ден се появяват нови бебоци  baby_neutral
Анастасия Честити рожден ден Wink

Някой беше споменал за местене при септемврийките, че защо? Ето и аз се натресох при вас, макар и с термин и бебче от Септември . Някак си сте ми много сладки, макар и да не съм много активна във феса / хич не му разбирам  Laughing /
Да ви се оплача- беб не спира да реве, няма ден нито нощ, само вън спи. Някакъв пълен ад е, защото като се нахрани и вика и крещи до следващото хранене, когато вече е умрял за сън. Страшна работа. Днес май открих, че не се нахранва- суче настървено, после си му давам АМ, за да стнат до 90 мл, но тъъъкмо затвори очи и го метна в креватчето и се почва. После се гушкаме, танцуваме... пак задреме и отново го меткам и пак и пак, омагьосан кръг. Но днес като се насъка реших да се изцедя и се оказа, че изслязоха 40 мл, а всичкото което имам попринцип са 60мл, което значи май че не всичко изяжда. И сега идва голямата дилема- да започвам да се цедя преди всяко ядене?, ами вечерта, тогава какво да правя?
ОХ, оплаках се

# 23
  • Мнения: 112

Анастасия Честити рожден ден Wink

Някой беше споменал за местене при септемврийките, че защо? Ето и аз се натресох при вас, макар и с термин и бебче от Септември . Някак си сте ми много сладки, макар и да не съм много активна във феса / хич не му разбирам  Laughing /


Благодаря  Hug
Аз бях казала ама само питах иначе не искам да се местя тука са най-готините мами, понякога чета другите теми интересно ми е просто да се върна назад като бях още в ранна бременност, чета и бебешките теми, но нашата си е най-хубавата с най-готините мами ьбе изобщо ние сме номер едно  Mr. Green Heart Eyes
И аз днес си направих фейсбук за да пиша в групата ама нищо не схващам  Laughing Чувствам се като някоя задръстена лелка  hahaha hahaha

# 24
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Привет и от мен в новата тема!!!!!

Честито на всички мами - и аз няма да изброявам, защото в последните 5-6 дни много бебета, да не пропусна.
Пожелавам всички бебчета да са живи и здрави, да носят радост на родителите си!!!!

Аз съм от мамите с термин в края на месеца....
Но и аз от известно време ме боли кръста и ниско долу.....

Хубава вечер!

# 25
  • Мнения: 781
TTDD, BbbOoo, честити ви бебчета. Да са ви живи и здрави, много щастливи, игриви и гордост за семействата ви Simple Smile
Анастасия, и на теб честит празник! Наистина си направи страхотен подарък Wink

# 26
  • Мнения: 19
Оххх мн ме истрaх момичетa...утре влизaм в болницa нa системи..мн се стрaхувaм..неизвестно ми е товa със системите...

# 27
  • Мнения: 304
Хоп, да се запиша и аз в новата тема! Hug Hug Hug
Започнах от днес да оправям документации и не е истина каква бумащина има покрай раждането на едно бебе. Епикризи, болнични, служебни бележки... След две седмици като стане акта за раждане пак. Дано не ме мотаят социалните... ooooh!
Честито на всички мами с новопоявили се бебчета! Няма по-голямо щастие от това да си гушнеш детенцето!

# 28
  • София
  • Мнения: 576
Бобишана, толкова ли е сложно с документите?
Аз много се притеснявам дали ще имам време за тия бумащини, трябва и за таткото документите да направим за бащинството, и за социалните, на бебето освен акт за раждане какво други документално се оформя?

# 29
  • Мнения: 434
Добро утро Simple Smile
Аз днес съм една идея по-добре Simple Smile слагам го малкия на гърда, но май още няма никой....дано ми тръгне кърмата докато ни изпишат Simple Smile
Честито на всички мами, да са живи и здрави бебоците :*
Анастасия честит рожден ден на патерици, да си жива и здрава, а най-големия подарък вече си го получила :*

Хубав ден на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт