Бяла кожена количка? За или против?

  • 3 471
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Моля за мнения. За кожена и за белите колички въобще.

# 1
  • София
  • Мнения: 476
Хубаво, но не е въобще практично според мен.  Peace

# 2
  • Мнения: 30 802
Като за начало, как ще я товариш в багажника на колата? Всяко петънце и одраскване ще я загрози.

След това- когато детето почне да щъка навън и да пипа количката, как ще я опазиш? Ще можеш ли всеки път да събуваш прашните обувки на вече проходило дете, преди да го качиш в количката?

Как ще я опазиш от градския прах?

Ако е само "за официално", купи си я. Или ако имаш специален слуга да й обслужва белотата.

Иначе- спести си усилията, вземи си черна или кафява.

# 3
  • Мнения: 8 891
Красива и непрактична.

# 4
  • Мнения: 3 724
това с черна бебешка количка е ужасно, навява ми ужас като видя такъв цвят за бебе:(

# 5
  • Мнения: 341
Според мен черна или бяла - не! Peace

# 6
  • Мнения: 1 844
Много е красива, но абсолютно непрактична, според мен.
Черна количка също никак не харесвам.  Peace

# 7
  • Мнения: 30 802
Е не погребално черна, и аз не ги харесвам, ама тъмен графит с някакъв цвят стои доста добре и носи на цапане.

Освен това доста от добре изглеждащите колички всъщност са много тесни и неудобни за самото дете.

# 8
  • Мнения: 8 891
Цветът на количката не е ли реално за майката? Много му пука на бебето в какъв цвят количка го возят. Важно му е да му е широко, да не му пече, да не му е сгъната гръбчето...
Не харесвам прекалено шарените колички. На черна или на графитена винаги може да се сложи някаква свежа апликация или друг шарен елемент.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 091
Кожена - против, бяла - двойно против... черна - все тая.

# 10
  • Мнения: 6 764
За кожа или плат си решаваш ти. Моята количка имаше и кожа и текстил. Белият цвят (било то и текстил) се цапа ужасно. Уличен прах, товарене в кола, бебешки ръчички пипащи всичко. Можеш да си избереш светъл нюанс, но дюс бяло, доста грижи ще ти създаде Simple Smile
Аз съжалявам бебчетата в черни колички, лятото е ад да си с черна количка.

# 11
  • Мнения: 194
Малкият се вози в бяла Mima
Изобщо не ми е трудна поддръжката й - в седмицата ако се сетя веднъж да я тръкна с мокра кърпа от тук от там - това е.
Минуса е, че се драска, но пък не си личи особено..

# 12
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Като за начало, как ще я товариш в багажника на колата? Всяко петънце и одраскване ще я загрози.

След това- когато детето почне да щъка навън и да пипа количката, как ще я опазиш? Ще можеш ли всеки път да събуваш прашните обувки на вече проходило дете, преди да го качиш в количката?

Как ще я опазиш от градския прах?

Ако е само "за официално", купи си я. Или ако имаш специален слуга да й обслужва белотата.

Иначе- спести си усилията, вземи си черна или кафява.

То градският прах е бял кахър, в сравнение с пюретата. Точно 2 лъжици морков или тиква ти трябват и си приключила с белотата  Laughing Наистина не си заслужава робуването и треперенето според мен.

# 13
  • Мнения: 17
 За бялата Мима ми казаха че кожата и след една година се напуквала Sad
Малкият се вози в бяла Mima
Изобщо не ми е трудна поддръжката й - в седмицата ако се сетя веднъж да я тръкна с мокра кърпа от тук от там - това е.
Минуса е, че се драска, но пък не си личи особено..

Общи условия

Активация на акаунт