Pliko P3 на Peg Perego или Ct01 на Chicco?

  • 2 448
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 426
калинка, честито със здраве да си я ползвате.
И аз вчера получих количката, само че моята е Рубино и цветовете са си същите. За сега 4г магаре стои гледа телевизия в нея. Чантата наистина не е нищо особено, ама като е гарга да е рошава. Новата кошница Примо Виадждо Сип е много хубава.

# 46
  • Мнения: 466
Честито и на двете! Със здраве да си ги ползвате!

# 47
  • Мнения: 2 142
калинка, честито и със здраве да си се разхождате!

# 48
  • Мнения: 539
Аз може ли да питам Калинка-първо честита количка - как си я поръча,как прати парите,ти ли си я сглоби,и как се разбира ако има нещо липсващо или счупено,куриера стои ли при теб за да види че нищо не липсва?Защото аз се спрях на Ариата ,но все се чудя.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 964
Честити колички!

# 50
  • Мнения: 1 114
Denito, количката пристига в оригиналната си опаковка /един голям продълговат кашон/, която предполагам не се отваря във фирмата вносител. Нищо не може да липсва. И куриерът просто го оставя. Сама си я сглобяваш, не е трудно. Парите изпратих на два пъти със пощенски запис. 50 процента от цената при заявката и другите, когато ми се обадиха, че е пристигнала от завода в Италия. След това ми я изпратиха с куриер до дома.

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Честито! Със здраве да я ползвате!

# 52
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Denito,количката поръчах по телефона.Платих я с пощенски запис като аз изпратих цялата сума предварително.След това се обадиха от фирмата и получих количката със "Спиди",като доставката в този случай е за тяхна сметка.Количката беше в голям кашон от производителя в Италия.Сглобяването е много лесно и както ти е отговорила Теа нищо не липсва.Количката е супер маневрена и килограмите по каталог отговарят.Аз си поръчах и столче за хранене на Peg Perego.Предполагам ще останеш доволна от Ариата.

Общи условия

Активация на акаунт