Ясновидци/врачки - тема 29

  • 154 377
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 6 151
А аз си пратих снимката по e-mail...гледайте какво пише една гадателка..."Да, вещиците наистина съществуват! Изкуството на магията е еднo и само едно, но то има много разделения и проявления. От едната страна стои бялата част на изкуството, а от другата страна, която практикуват така наречените вещици, стоят много повече подразделения на изкуството наречено магия, защото магия означава да контролираш съзнанието на хората. Поради тази причина съм давала съвети на хората, идващи при мен, да не си оставят снимки и лични вещи при хора, които не познават, а само са чели за тях в пресата, защото могат да попаднат на вещица, която практикува черна, сива, червена или някоя от другите разновидности магии, които са опасни дори само ако ни гледат снимката."
има и още интересни неща...тук http://www.yasnovidstvo.com/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0 … 0%BF%D1%80%D0%BE/

Точно тая по телефона ми поиска 250 лв.за разваляне на магия  #Crazy

# 781
  • Мнения: 10 197
Какъв е този фатализъм относно снимките?! Ами хората, които са обществено известни и снимките им са достъпни за всеки - трябваше да са изпоомагьосани всички, ако така ставаше тая работа. Laughing

# 782
  • Мнения: 360
Някой нещо да е чувал за Анета Хубенова?!? Надявах се да има отзиви от посетили я ...ама никъде-нищо

# 783
  • Мнения: 566
Да се включа и аз в темата, въпреки малкия ми опит. Писах на мейла steff2009@abv.bg и бях много изненадана от бързия отговор - още на другия ден.  За съжаление не мога да кажа дали ще се сбъдне, защото не е много конкретен и без указан срок.  Направо се обърках още повече, отколкото да получа някаква яснота. Никога не съм ходила на гледачка, някак съм много скептична, пък и отзивите за никоя не ме грабнаха. Иначе брат ми много обикаля, защото имат здравословен проблем с едното дете. Бил е при Светлина - никаква познаваемост, много общи приказки, чак до глупост. Ходил е и при Стефка от В. Търново - същата ракия. Има и други за които не съм разпитвала подробно, но общата картинка е такава - пълна загуба на време и пари. Той обаче не се отказва и от време на време пак обикаля, но живее далеч и не съм много в час с последните одисеи. Ако случайно чуя отзиви за някоя читава, ще пиша.
Аз съм от Търново и за такава Стефка никога не съм чувала, явно си е чиста шарлатанка.За Светлина преди години някой ми разказа, че на негов приятел тя била роднина и си е била също шарлатанка и нищо не познавала.
Живее на Беляковско шосе. Мисля, че я има и в горния списък.

# 784
  • В.Търново
  • Мнения: 6 676

Живее на Беляковско шосе. Мисля, че я има и в горния списък.
Живея може би на 300-400м. от Беляковско шосе, честно ... тази жена не съм я чувала никога.  Laughing

# 785
  • Мнения: 80
Работата на врачките зависи от клиентите. Не може да им губиш времето с "Ша съ съберем ли с Пенчо?", "Как да си го върна?", "Къде си изгубих обиците?" Simple Smile
Сега вече ми се изясни реакцията защо една дама отказа да ми гледа като разбра, че й намерих името от тук с фразата "На лудите форумни майчета не гледам!" и ми тресна слушалката. Grinning

Изглежда на врачките им е дошло до гуша от подобни въпроси и затова отговарят с общи психологически съвети на такива въпроси или гледат да нацелят, все има 50% шанс да налучкат - или ще се върне при теб или не. Предполагам им писва да слушат едно и също непрекъснато. Една врачка пред мен си пи успокоителното след поредната клиентка.

Коронния номер на врачките е "имате много негативна енергия". Чистят магия за колосални суми от 100+ лева. Естествено всичко е плацебо ефект, какъвто ще имаш и от това да тичаш, да прегръщаш дървета или да се молиш пред иконата, което ако не друго е безплатно. И се почва едно обикаляне и пръскане на пари... е моите пари за врачки свършиха... май за щастие. Имам чувство, че някои от тях изцеждат енергията на клиентите си и сега като не ходя съм по-добре определено. Иначе тези които са ми познали поне малко нещо отново може да ги посетя някога, те поне не плашат с негативни енергии и магии и искат не 100 лева, а до 30 на сеанс или колкото оставиш.

Последна редакция: вт, 01 мар 2016, 14:16 от foofighter1

# 786
  • София
  • Мнения: 940
Заповядайте в новата тема .

Ако имате предложения за първият пост или има допусната грешка, моля пишете на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт