искам да споделя

  • 1 520
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 760
Успех, миличка! Всичко ще бъде наред!
Очакваме включване с бебето!!!  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 334
И аз ти стискам палци всичко да мине нормално и чакаме новини!! Party

# 32
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Успех, мисли позитивно и всичко ще бъде наред Peace


 Peace

# 33
  • Мнения: 8 917
За последен път ви пиша с големия корем.Утре ме приемат в болницата а на 30 ми е операцията,страшно сам притеснена сигурно е нормално.Искарах една почти перфектна бременност почти без никакви оплаквания чуствам се много добре физически ама психически направо ще подлудея.защо ми е толкова притеснено?стискаите ми палци ще ви пиша като се приберем от болницата. Wink

Не се притеснявай - постоянно си припомняй и се налагай, че трябва да си спокойна, защото:
1. и за бебчето е по-добре
2. всичко ще мине както трябва, а и нищо не зависи от тем - предполагам, че си се доверила на гинеколога си, така, че всичко е "под кнотрол" и в опитни и надеждни ръце
3. паниката не помага на никой, следователно е безполезна и няма работа при теб  bouquet

Отиди с усмивка и напълно спокойна и увурена, че след няколко минутки ще видиш, гушнеш и погалиш най-ценното нещо на света за теб Hug. А и ние - с операциите, сме "привилегировани" по отношение на мъки и т.н. в сравнение с нормално раждащите....поне моето мнение е такова....докато чаках моето си секцио, понеже залата бе заета от спешен случай стоях близо час в предродилна ли, не знам точно какво....стана ми чак неудобно как ще мина "по лекото".....но всеки си избира в крайна сметка....няма от какво да се притесняваш - помисли и разбери от какво точно те е страх и като установиш от какво, а също така, че със своя страх не може да промениш нищо, ще се успокоиш Hug. Кураж! Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 219
Хайде, мила, горе главата. Това е нашата женска уресия. Пожелавам ти да преминеш това изпитание, така както е минала бременността ти - леко и накрая да гушкаш едно здраво и хубаво бебче. Пожелавам ти и малко късмет. Винаги има нужда. Чакаме новини възможно най-бързо. Успех

# 35
  • Мнения: 2 407
Успех! Чакаме с нетърпение хубави новини.

# 36
  • Мнения: 5 103
УСПЕХ миличка.

# 37
  • Мнения: 601
   Пожелавам ти всичко да мине възможно най-безболезнено и бързо!
        Стискам ти палци,и ще те чакаме да се похвалиш ей Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 464
Желая ти утре да гушкаш едно сладко бебче  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 272
Стискам палци всичко да бъде ок!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 787
Успех,миличка.Ще стискаме палци и ще чакаме после да се похвалиш с най-сладкото бебче Grinning

# 41
  • Мнения: 2 271
Ей,големият ти ден е днес!Стискам палци всичко да е ОК с теб и бебчо! PraynigИ тези дни да се похвалиш!

# 42
  • Мнения: 1 006
Успех ти желая!Дано всичко мине успешно!И чакаме да се похвалиш!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт