отслабване и бюст :lol:

  • 1 492
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 811
Значи, в момнта съм закръглена 173/~70 кг, поради любовна депресия и тъпкане. Но пък бюстът ми е невероятен. Идеална големина и форма. Искам да сваля около 10тина кг, но не искам да губя тази красота.
 има ли шанс да се отслабне без да пада от бюста, някой постигал ли е такава магия? Билки, хранителни добавки, масажи?

Как се грижите за формата на бюста при отслабване?

# 1
  • Мнения: 520
Мисля че е невъзможно да остане същия, но с определен вид спорт може да се запази формата т.е. да не увисне. Аз не препоръчвам бягане - за бюста не е въобще добре. Фитнесче, йога и от този сорт прибират доста тялото. Плуване е супер.

# 2
  • Мнения: 685
Упражнения с гирички. Проверено, но за по-малък бюст. Предполагам, че ако си С или по-голяма чашка, няма как да не увисне.Sad

# 3
  • Мнения: 1 817
Гърдите са съставени от мастни и млечни жлези. Отслабването се състои в намаляването на подкожните мазнини, от което следва, че бюстът няма как да не намалее! Да не говорим пък, че той е един от първите, които си отиват. Последни за съжаление са коремът и краката, в зависимост от това кой, къде трупа най-много!  Outta Joint

# 4
  • Мнения: 1 572
Зависи от годинките.
Под 28-30 и да варират килограмите, бюста има шанс да си запази ако не обема, то поне местоположението.
По-нататък обема го влече гравитацията и така  Laughing
Единици са тези, които не ги ловят физичните закони.
Има упражнения за стягане на гръдния мускул, почвай фитнес, инструктора ще даде насоки.
Подкрепям Li13, никакви друсащи спортове, че ох'аман заман ще стане 'убавата работа!

Общи условия

Активация на акаунт