Re: Дневникът 68 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 904
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472

Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

"Дневникът"

Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Привет на всички, които за първи път отварят нашата тема! Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти, обединени от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло. Това при нас се случва чрез умерени режими на хранене и спортна активност. Основното ни правило е, че няма универсални рецепти! Всеки организъм е различен и реагира по различен начин на разнообразните режими, които диетолози (и не само Wink ) предлагат.

 smile3523Как диетуваме в нашата тема:

1) Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи. welcome

2) Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.  goodscale

3) Всеки да споделя какъв хранителен  eat и двигателен режим  nuts прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага  

6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!  

7 ) Нова тема след 50-та страница





У С П Е Х!


Подновявам тази прекрасна тема Simple Smile
Преди години тук открих много сродни души,надявам се и днес да е така.
Каня всички вас на сладки приказки!
Да споделяме опит,било то успешен или не !
Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 817
Айде да се престрашим...
Ето ме и мен. С голям минус 23 кг за осем месеца. Режимите: Дюкан, Емилова, НВ ВМД, на която и останах. Три месеца упражнения и накрая голямо кръц в коляното. Ако се възстановя, т. като ми предстои ЯМР, за да се установи тепърва проблема, ще почна с по-леки неща, като плуване и велоергометър. НВ ВМХ ми харесва, защото има зеленчуци в изобилие и учи организма да се изхранва с мазнини, както отвън, така и отвътре!  Party

# 2
  • Мнения: 472
Прекрасна добре дошла  bouquet

Да споделя и аз малко подробности за мен Simple Smile
На 28 г. с тегло към днешна дата 60,8кг. ,в последните 2 месеца качих около 3кг. ,като всъщност целта и идеята ми е да достигна заветните 50кг.,които ако трябва да съм честна не съм била май никога ,но все ми се иска да се въртя в диапазона около 50-55кг.
Имам 2 раждания зад гърба си,много свалени килограми,с лишения,90 дневната диета и разумно хранене след това,ту почвам спорт,ту спирам и това ми е един от най-големите проблеми.Като цяло,като махнем тези 3кг.,които качих в последно време се харесвам,но имам нужда от доста стягане,а това ще стане само и единствено със сериозно отношение...спорт,движение и разбира се подобаващо хранене.Ходих доста упорито на фитнес,но мнооого ми доскуча,не е за мен това.На този етап реших,че за мен е друго - започнах народни танци  - 2 пъти в седмицата + упражнения у дома.Смятам поне 5 дни в седмицата да съм активна,работата ми също е свързана с доста движение и това ме спасява.
Сега обаче остава проблема с избора на евентуален хранителен режим -диета ...хич не обичам тази дума  или да действам,както досега ....здравословно и правилно хранене по мое усмотрение,съобразено с всичко изчетено,изпробвано и това,което съм установила,че при мен действа с годините Simple Smile

# 3
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
Интересна тема ,за сега само ще я следя,после ще споделям. bouquet

# 4
  • Мнения: 17 934
И аз съм в търсене на "моята" диета или режим.
Не мога да изкарам 90- дневната, абсурд  Naughty

Сега ще прочета за НВ ВМД, режима на Петя Раева също ме интересува, ще ви следя  Peace

# 5
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
Засега ми харесват Системата минус 60,също така и 8-часовата диета.
И двете са на един и същ принцип. newsm78

# 6
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Интересна тема. Надявам се, че няма да има нападки към един или друг режим. Ще следя и ще се включа отново Simple Smile

# 7
  • Мнения: 472
Мислех,че ще има по-голям интерес,но уви Simple Smile
Явно всички мацки пишат в съответните отчетни теми на дадените режими Simple Smile

Аз утре влизам в ритъм Simple Smile Тоест ще съм режимна,горе долу имам някаква идея
Утре ще се премеря и ще споделя кг. и дневно меню + физ. натоварване

# 8
  • Мнения: 1 810
Записвам се и аз в тази тема, с надеждата да се захвана вече сериозно, че положението е трагично ooooh!
От утре, нали е понеделник Laughing
Дани, ти на какъв режим си? Дайте някакви идеи, килата за смъкване са около 15 Embarassed

# 9
  • София
  • Мнения: 2 403
Драстии Simple Smile
Аз съм на режим от Руми Илиева (модифициран от мене да е малко в стил ВМНВХ) + тренировки на Руми.
От 2 месеца някъде съм режимна и досега съм свалила към 6+ кг, и доста сантиметри Simple Smile
(имам да смъквам още 10-15-20кила, според зависи как ще се почувствам) тези кг, които съм в момента, последно бях преди 6 години  Hug Спорт и балансирано хапване му е майката Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 810
Драстии Simple Smile
Аз съм на режим от Руми Илиева (модифициран от мене да е малко в стил ВМНВХ) + тренировки на Руми.
От 2 месеца някъде съм режимна и досега съм свалила към 6+ кг, и доста сантиметри Simple Smile
(имам да смъквам още 10-15-20кила, според зависи как ще се почувствам) тези кг, които съм в момента, последно бях преди 6 години  Hug Спорт и балансирано хапване му е майката Simple Smile


Браво на теб, ей такива мотивиращи постове обичам bouquet
Дано и аз скоро да започна нещо Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 38
Привет и от мен.
Стартирах новата година със 102кг, към днешна дата съм 73кг. Целта ми е да посрещна 2016г с тегло под 70кг. Спазвам хранителен режим, изготвен от диетолог. Спортувам тае бо и правя упражненията на Руми.

# 12
  • Мнения: 472
Здравейте и от мен Simple Smile

Да кажем,че все още си нагаждам режима,но стартирам с фрапиращите за мен 62,1 кг. ,но днес ми дойде и цикъла  Tired Tired Така,че не съм толкова отчаяна  Laughing
На първо време отново изкл. от менюто си тестени и сладки неща.Хляб си позволявам по 1фил. евентуално на хранене,но само от тези гадните,които всъщност вече ги харесвам Simple Smile с хиляди зърна и прочие.Газирано и натурално сокове не пия,но и те се махат,ако евентуално присъстват в дневното меню.Алкохол,ако се пие то нека бъде вино Simple Smile
Като цяло отново се нагаждам към разделното хранене на принципа,ако ям въобще месо / което рядко консумирам/ да не бъде в комбинация с ориз и картофи.Хапване на много плодове и зеленчуци Simple Smile
Започнах да посещавам народни танци два пъти в седмицата,а там доста се потя Simple Smile И работата ми не е заседнала,вкъщи упражнения и нещата ще се получат Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 810
Моята работа пък е точно заседнала Tired Това са само оправдания де, естествено...
Все се мъча да се настроя и така в настройване да започна нещо мина май една година ooooh! Ще започна редовно да пиша тук, белким нещо променя покрай вас Hug
Иначе ако спра въглехидратите си знам, че свалям, ама пусто сладко Whistling

# 14
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
miroslava_72, би ли споделила моля те хранителния си режим. Проявявам голям интерес. Както се вижда от линийката ми, сходни кг-ми имам да свалям. Благодаря ти предварително! Hug

Общи условия

Активация на акаунт