Клуб "Ръкоделие - гоблени"

  • 128 119
  • 449
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 8
Абе да дам снимки ама като незнам как!  Embarassed Embarassed Embarassed Ако ме открехнете с най-голямо удоволствие ще се изфукам!  Hug
djemma-каква е разликата в пари ако имаш идея да споделиш! А за гоблена  smile3501 smile3501 smile3501 Направо е страхотен!  smile3521
А това е моята воденица

# 436
  • Мнения: 8
Абе да дам снимки ама като незнам как!  Embarassed Embarassed Embarassed Ако ме открехнете с най-голямо удоволствие ще се изфукам!  Hug
djemma-каква е разликата в пари ако имаш идея да споделиш! А за гоблена  smile3501 smile3501 smile3501 Направо е страхотен!  smile3521


Исках да прикача моят Воденица на боше но незнам как .Някой може ли да ми обясни.

# 437
  • Мнения: 8
И сега всеки ще почне да си пренася постовете от предишната тема Simple Smile Няма лошо.
Майката на бившето ми гадже ме учи да шия гоблени Simple Smile Щото бях отишла на гости и нямаше какво да правя. Добре напраи женицата Simple Smile

Научила си се защото си имала желание.Браво на теб.Защото който няма желание да се научи се оправдава с нервите.То не било за нейните нерви.За мен това е най успокояващото занятие.Започна ли да шия забравям всичко.

# 438
  • Мнения: 8
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501Б Р А В О ! ! ! С огромен интерес ще следя темата! Малко съм песимистично настроена, защото не съм от най-схватливите, но вие сте упорити, а аз много искам да се науча. baby_neutral
Здравейте мили момичета,
в този форум съм отскоро.каквото съм шила до сега съм го изложила във Вашите творби страница 3 във http//goblenite.org/,а сега шия Романтика от Галерия - Бродерия,наполовина  оставен Адам от същото списание,малко остана да довърша веселите музиканти оп вилер,после ме чака другата част Кръчмата,Момичето с кучето,Щастливото завръщане,Бой с петли.А други съм си набелязала но тях после.Понеже тука незнам как се прикачват гоблените немога да покажа нашитото от мен.Общо взето това е засега.На всички пожелавам ползотворна работа

# 439
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Трябва първо да качиш снимката в някой сайт например в snimka.bg, и после да я публикуваш тук.
В тази тема вече никой не пише, ето новата ни темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154306.0

# 440
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Това е най-красивото хоби.

# 441
  • Мнения: 2 425
Цитат
Това е най-красивото хоби.
Unknown_lady, пиши вече тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154306.0

# 442
  • Мнения: 6 461
Това е мое дело Flutter
Първия ми гоблен.Ще трябва да го сложа в рамка.
"Високата есен"

# 443
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Моля четете поне последните 5 постинга, отдавна има нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154306.0

# 444
  • Мнения: 2
Някъде назад в дискусиите срещнах въпрос за гоблените на фирма Нюанс.Мисля ,че питането беше от "Здравка 79".Аз съм от Варна и преди 2 години запърви път си купих гоблен на тази фирма.Схемите са чудесни,четливи и благи за очите.Панамата е обримчена на оверог.Конците са подбрани така,че въобще не се разминават с оригиналните по цвят на Вилеровите гоблени,но много се късат по време на шиене,което пък води до голяма нервност.Въпреки всичко аз си набавих почти целия каталог,като конците,които ми създават проблеми(кафевите),ги заменям с ДМЦ.Ушила съм над 15 техни гоблени и много съ започнала и недовършила.

# 445
  • Мнения: 8
Здравейте! Сетих се да ви питам за една схема! Миналата година в списание "Царица къщовница" на последната страница излезе схемата на един гоблен "Жребче" , но не е схема като схема, а картинка на квадратчета и от долу бяха описани ДМЦ конци! Sick Реших че ще го шия защото много ми хареса, но ударих на камък! Купих си конците и се уплаших!  #Crazy Та те нямат нищо общо с това което е под картинката!  Tired Правих свободни съчинения и уших тревата, но при кончето закъсах! newsm78 От редакцията ми отговориха че това е с което разполагат и нямат други схеми на гоблена!  ooooh! А е толкова красив... Моля, ако някоя от вас има схемата или знае от къде да си я набавя, нека да удари едно рамо!  Heart Eyes Ще ви бъда много благодарна!   :За това жребче ли става въпрос[   

# 446
  • София
  • Мнения: 2 162
Моля четете поне последните 5 постинга, отдавна има нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154306.0[/size][/size]

# 447
може ли да ми дадете схеми на замъци.обожавам ги.благодаря

# 448
Здравейте! Ето тук може и аз да си почеша крастата! Много обичам да шия! Успокоявам се! Имам сигурно към 20 бройки и продължавам усилено напред! Ако проявите интерес казвам им имената и на кои имам схеми и конци! newsm10

Zdravei i ti mnogo mi se iska da si u6iq slednite gobleni : Kone na vodopoi , Ciganka s kitara , Mostar , Mother & Foal i Unicorn Pool.Ako slu4aino ima6 shemite na nqkoi ot tqh molq te da mi pi6e6 na e-maila koito sam poso4ila : mimeto.y@mail.bg.Blagodarq predvaritelno !!! 4ao i da otgovori6 !

# 449

Общи условия

Активация на акаунт