Пак за стриите--въпрос към мамите,родили поне две деца

  • 2 068
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 660
Благодаря ви мамчета.Много се надявам да не ми се появят и този път Praynig но знае ли се.Аз имам основания за притеснения,защото имам стрии по дупето от пуберска възраст Sick и си мислех,че много ще се нацепя още с първата бременност.Мажех се,но не кой знае с какви Вишита или скъпи кремове и не се появи нито стрия.Свалих всичките килограми и сега забременях на 49-50кг.За сега съм качила по-малко от първия път,но пък годинките са цели 30 и можеби кожата е не чак толкова еластична newsm78

# 16
  • Мнения: 169
Благодаря ви мамчета.Много се надявам да не ми се появят и този път Praynig но знае ли се.Аз имам основания за притеснения,защото имам стрии по дупето от пуберска възраст Sick и си мислех,че много ще се нацепя още с първата бременност.Мажех се,но не кой знае с какви Вишита или скъпи кремове и не се появи нито стрия.Свалих всичките килограми и сега забременях на 49-50кг.За сега съм качила по-малко от първия път,но пък годинките са цели 30 и можеби кожата е не чак толкова еластична newsm78

Забравих вече къде четох, че при по-късно бременеещите (да се разбира след 30) вероятността от нацепване е доста по-малка, отколкото при по-младите мамчета  Mr. Green Спомням си, че много се зарадвах (аз съм на 34 с първа бременност) Засега съм качила петнайсетина кила, обиколката на шкембето ми е +30 см и нямам нито една стрия  Praynig  Е, мажа се... един вид "правя каквото трябва, пък да става каквото ще"
 Hug

# 17
  • Мнения: 1 753
С първата бременност нямах нито една стрия. С втората се нацепих като за световно... мисля, че никога няма да минат, колкото и да ги мажа...  Cry

# 18
  • у нас
  • Мнения: 660
С първата бременност нямах нито една стрия. С втората се нацепих като за световно... мисля, че никога няма да минат, колкото и да ги мажа...  Cry

Ето от това се опасявах.Значи няма гаранция,че ако първия път всичко е било ОК,то и втория път ще е така. Tired Face Отивам да си наплескам тумбака preggo

# 19
  • Мнения: 382
Ами май си е до тип кожа. Аз след първата бременност имам няколко на гърдите Sad По-късно след като отслабнах, ми се появиха няколко на бедрата. След второто раждане нямам нови. Дано не се появявт като отслабна (надявам се да отслабна де Wink)

# 20
  • Мнения: 11 543
И при двете бремености качих по 12 кг като при първата се сдобих със стрии,въпреки че се мажех със зехтин smile3518При втората бременност се мажех смного и  различни кремове и нямам нови попълнения newsm44

Общи условия

Активация на акаунт