Кога се ходеше на УЗИ, за да се види сърдечна дейност

  • 1 124
  • 18
  •   1
Отговори
  • Монреал
  • Мнения: 631
Мамчета - бъдещи и настоящи, след 2 теста за бременност EFP и закъснение от 12 дни, кога трябва да ида на ехограф за да се видят "двете чертички"? Всичко съм забравила от първата ми бременност, а не намирам инфо тук. Май не търся както трябва Blush
Да изчакам ли още 1-2 седмици?

# 1
  • Мнения: 7 803
честито   bouquet лека и беzпроблемна бременност ти желая
мисля че 6 г.с. се вижда вече

# 2
  • Мнения: 4 970
в 5-а,6-а седмица може да се установи евентуална бременност.Но се вижда само плоден сак.10-ина дни по-късно ве4е би трябвало и сърде4на дейност да се види.

# 3
  • Мнения: 1 146
7-8 седмица видяха нашата сърдечна дейност

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
7 г.с. се виждат вече пулсации,а иначе самя плоден сак се вижда и по-рано(4 г.с.)

# 5
  • Мнения: 1 210
Ами аз отидох края на 6-та г.с (по мои изчисления - 14 дни закъснение) - с вагинален ултразвук видя само плодния сак - отговарящ на 5 г.с. и 3 дни (ама то разлики винаги има). Та съм в едно чудене - размера изостава с 3 дни или с 10 дни. (Нищо че ме бива с математиката - календара и нулите ме побъркват ooooh!)
Каза ми след още 3 седмици да ида на контролно УЗИ. Остават още 2 а аз нямам никакво търпение.

# 6
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
в 4 г.с видяхме плодно сакче, в 6 г.с - сърдечна дейност

# 7
  • Мнения: 992
Честито, лека бременност.
Аз отидох в 6 г.с и се видя сърдечната дейност.

# 8
  • Мнения: 2 271
В 6 -7г.с се виждат пулсациите на сърчицето

# 9
  • Мнения: 432
Честито,лека и безпроблемна бременност.
7-8гс отидох аз и вече имаше сърдечна дейност

# 10
  • София
  • Мнения: 401
8 г.с. се видя!Честито!!!!!

# 11
  • Мнения: 1 006
При мен плодният сак се видя в 5г.с.Но ми казаха да отида пак след 8г.с.,за да се види и сърдечната дейност.

# 12
  • Мнения: 104
Честито миличка! При на 3-тия ден от закъснението ми видяха сакчето в 6-тата ме викат за пулсаций. Успех! 1crib 

# 13
  • Мнения: 2 035
Първо честито  Hug
Пулсациите се виждат в 6 г.с.

# 14
  • Мнения: 1 427
Миличка, още веднъж честито и от мен Heart EyesИ аз като се замисля май около 7 ми се видя сърчицето.

Общи условия

Активация на акаунт