Въпрос за д-р Иво Тодоров?

  • 8 700
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 150
Пак питам - като е некадърен, защо е един от най-популярните, и най-посещавания?

Айде първо да си отговорим на този въпрос, а после да го плюем!


е че кой ти е казал, че той е най-посещаван? напротив, за това, с което основно се пъне да се занимава (стерилитет), отдавна е напълно бита карта.
това, че пред кабинета му има навалица означава само едно- че не може да си организира ред в приема!
отговорих ти на въпроса.


Нали отговора ти е на въпроса на Нансен, за това питам  Peace
А лично мен никога не ме е опипвал и т.н.

# 16
  • Мнения: 5 103
Стига бе за всеки доктор има добри и лоши отзиви.
Има една тема по назад там също има доста отговори.

# 17
  • Мнения: 219
Абсолютно подкрепям Jam. Мнението ми за Иво Тодоров е същото. Личните ми впечатления са, че е арогантен и много, ама много алчен. Когато има възможност прави така, че кара пациентката да си плати операцията на частно при него, а после за същото взема пари и по здравна каса - справка Черния списък за гр. София. В "Св. София" може и да говорят добри неща за него, защото той там е гастролиращ. Ходи и си плаща за ползване на базата. И аз да съм и аз ще му се радвам. Щом си плаща да идва, колкото може по-често. Имам и приятелка, която дълго време лъга, че ще й помогне да забременее. Инвитро й прави и нищо, резултат - нула. За тези, които ходят при него напълно ги разбирам. При тях е започнал вече някакви процедури. Представяте ли си какво е да захвърлиш надежди, пари, изследвания просто ей така. Стискаш зъби, продължаваш и се надяваш. Приятелката ми обаче се отказа от него. Второто си инвитро ще прави при Стаменов. Просто и на нея й писна от прехваления Иво Тодоров.

# 18
  • Мнения: 2 125
Винаги ще има недоволни и доволни. Аз съм от вторите.
За свободното държание - да такъв е, но при мен не си е позволявал волности Naughty
Пациентка съм му от 2001 и раждах при него.

# 19
  • Мнения: 5 103
Абе хора не говорим дали е алчен или арогантен, а какъв е като доктор??????

# 20
  • София
  • Мнения: 6 361
Абе хора не говорим дали е алчен или арогантен, а какъв е като доктор??????

1. личностните качества също са част от облика на лекаря.
2. прочети постинга на Ламята Спаска и ще си създадеш известна представа какъв е като доктор!

# 21
  • Мнения: 161
прочети постинга на Ламята Спаска и ще си създадеш известна представа какъв е като доктор!

Би ли ми казала къде е този постинг, че в тази тема не го видях, мерси

# 22
  • София
  • Мнения: 6 361
Би ли ми казала къде е този постинг, че в тази тема не го видях, мерси

упс, извинявай, нямах предвид Ламята Спаска (обърках я, понеже си мислех за нейния разказ в една друга тема). имах предвид постинга от линка в Зачатие, който съм дала.

# 23
  • Мнения: 161
Би ли ми казала къде е този постинг, че в тази тема не го видях, мерси

упс, извинявай, нямах предвид Ламята Спаска (обърках я, понеже си мислех за нейния разказ в една друга тема). имах предвид постинга от линка в Зачатие, който съм дала.

ок мерси

# 24
  • Мнения: 5 103
Е хубаво де прочетох, нов цялата тема става въпрос за ин витро , стимулации и т.н.
А авторката на нашата тема изрично е написала нестава дума за ИН ВИТРО, а за гинекологичен преглед.

# 25
  • Мнения: 161
Е хубаво де прочетох, нов цялата тема става въпрос за ин витро , стимулации и т.н.
А авторката на нашата тема изрично е написала нестава дума за ИН ВИТРО, а за гинекологичен преглед.

Става дума за инвитро от постингите на jam и pam, те от там са си вадили изводи предполагам, аз не видях на друго място

# 26
  • Мнения: 5 103
Сестра ми иска да отиде на преглед в София при добър гинеколог. Приятелка й предложи д-р Иво Тодоров в клиника "Братя Тодорови" на "Петте кьошета".
Какво ви е мнението за него?
П.П. Не става въпрос за ин-витро.

Toва е въпроса на авторката, че някой е решил да пише за ин -витрото си е негова работа. Нейният въпрос не е за ин-витро. А и както казах според мен търсеният отговор е от някой който е ходил или ходи при този доктор, не кой какво чул или прочел Peace Peace

# 27
  • Мнения: 161
Сестра ми иска да отиде на преглед в София при добър гинеколог. Приятелка й предложи д-р Иво Тодоров в клиника "Братя Тодорови" на "Петте кьошета".
Какво ви е мнението за него?
П.П. Не става въпрос за ин-витро.

Toва е въпроса на авторката, че някой е решил да пише за ин -витрото си е негова работа. Нейният въпрос не е за ин-витро. А и както казах според мен търсеният отговор е от някой който е ходил или ходи при този доктор, не кой какво чул или прочел Peace Peace

мир да има   bouquet

# 28
  • Мнения: 5 103
Сестра ми иска да отиде на преглед в София при добър гинеколог. Приятелка й предложи д-р Иво Тодоров в клиника "Братя Тодорови" на "Петте кьошета".
Какво ви е мнението за него?
П.П. Не става въпрос за ин-витро.

Toва е въпроса на авторката, че някой е решил да пише за ин -витрото си е негова работа. Нейният въпрос не е за ин-витро. А и както казах според мен търсеният отговор е от някой който е ходил или ходи при този доктор, не кой какво чул или прочел Peace Peace

мир да има   bouquet


Хахаха да мацка правилно Hug  bouquet

# 29
E-e-e-e,стига вече!На който не му харесва да не ходи!Аз лично ходя при него и сам доволна.Толкова много се изписа за него,и хубаво и лошо.Колкото и да пишат глупости за него пак ще си има пациентки.

Общи условия

Активация на акаунт