Някой чувал ли е за д-р Попов - УНГ?

  • 31 824
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 352
Доколкото знам работи във Военна академия, но има частен кабинет с/у Александровска болница. Ако някой е чувал или има лични впечатления от него, моля споделете!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 019
Мойта приятелка се кълне в него, че той е оправил детето й. Ходила е не знам колко пъти при него, но мъжът й се шегува, че са му построили етаж от къща.
Аз също заведох дъщеря си при него, защото много често боледуваше. започва с хрема, слиза на долу и става бронхит. Освен това искаха да й вадят трета сливица, без да хърка, без да спи с отворена уста...
Метода му на лечение е, като слага някакви тампончета в носа и после бърка с някаква машинка и всеки път 5лв. Освен това ни изписа някакъв мехлем, от който състоянието на дъщеря ми се влоши и като му казах ведна реши да го смени с друг. Мъжът ми се ядоса и каза, че няма да си прави опити с детето и спряхме да ходим.
Детето вече не боледува, но не знам дали й е помогнал, или просто го израстна.

# 2
  • Мнения: 7 474
Писах ти на лични, защото не съм сигурна дали става въпрос за същия доктор. newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз също заведох дъщеря си при него, защото много често боледуваше. започва с хрема, слиза на долу и става бронхит. Освен това искаха да й вадят трета сливица, без да хърка, без да спи с отворена уста...
Метода му на лечение е, като слага някакви тампончета в носа и после бърка с някаква машинка и всеки път 5лв.
Същото пръска и на моята дъщеря. На нас също каза че е третата сливица и аз почти му повярвах, щото сега това нали е много модерно и всяко второ дете е с такъв проблем. Даде ни и някакви капки за нос.
Интересното е че детето днес вдигна температура и го заболя ухо. Питам се възможно ли е да е от тази терапия?  newsm78  Прави ни и някакви нагревки с един апарат, дето пищи като че излита самолет?
Определено не ми вдъхна доверие и повече няма да я вода там.

Писах ти на лични, защото не съм сигурна дали става въпрос за същия доктор. newsm78
Същия е доктора Leo! На алкохол не миришеше, но на цигари...Носеха се талази в кабинета. А за хигиената въобще няма да говоря.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
Ако детето ти няма проблеми с дишането, като спи и не хърка (това са най-явните симптоми за трета сливица) не я пипайте. Трябва да издържиш до към 6 години, ще премине. Най-добре отиди при хомеопат.

# 5
  • Мнения: 135
Аз ходя при него, стархотен е. Благодарение на него на племенника ми не му извадиха сливицата( в Исул искаха да я вадят)

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Защо гледате на 3-тата сливица като на някакъв трофей, който задължително трябва да притежава детето Ви?
Това, че детето не хърка и не спи с отворена уста все още не означава, че 3-тата сливица не е проблемна и не е за махане.

Но всеки си знае.
Сори за офф-а Blush

# 7
  • София
  • Мнения: 2 019
Защото не виждам смисъл да си травмирам детето с излишна операция. На докторите им е много лесно - режем и това е. Да чукна на дърво вече 4 години дъщеря ми изобщо не боледува, т.е. не сериозно, има леки неразположения, които изкарва на крак. А третата сливица стопи ли се, какво стана не знам, но я няма.  Grinning
Стана точно така както ми каза една лекарка, а други двама ни бяхя назначили час за операция.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз пък съм много доволна от него. От две години водя детето и през това време антибиотик не съм купувала.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз пък съм много доволна от него. От две години водя детето и през това време антибиотик не съм купувала.
От какво точно си доволна, какъв е пробема на детето и как го разреши д-р Попов?

# 10
  • България
  • Мнения: 429
Има двама извесни д-р Попов - УНГ - да този от Военна болница и от ИСУЛ. Аз бях пуснала тема за този от Исул - има частен кабинет в кв. Гоце Делчев.
Този от Военна болница го познавам много добре. Много ми е помогнал за дъщерята. Добър е. Но има неща, които и мен ме дразнят - много мръсно, доста е комерсиален

# 11
  • София
  • Мнения: 3 878
ти питаш за д-р Кирил Попов, има на "Гоце Делчев" кабинет, да. на мен много ми го хвалиха, макар че за мен лично той не беше човека, а проф. Едрев, който установи че оплакванията ми нос-уши се дължат на алергия (дотогава ме тъпчеха с кви ли не боклуци и ме побъркваха от грешни диагнози)...та си имах проблеми, които се решиха едва когато посетих 11 специалист...т.е. Едрев...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 352
Има двама извесни д-р Попов - УНГ - да този от Военна болница и от ИСУЛ. Аз бях пуснала тема за този от Исул - има частен кабинет в кв. Гоце Делчев.
Този от Военна болница го познавам много добре. Много ми е помогнал за дъщерята. Добър е. Но има неща, които и мен ме дразнят - много мръсно, доста е комерсиален.
Питам за този от Военна академия, който има частен кабинет в уличката с/у Арката на Александровска болница.

Аз съм втрещена как в лекарски кабинет може да има паяжини като в мазе в което не е влизано от години. Представям си от кога не е чистено там. за прахоляка да не говориме. Освен това процедурите се правят с едни и същи апарати без да се дезинфекцират след всеки пациент. Детето ми е с напълно запушен нос след "процедурата", която му направи дори без да ме попита дали съм съгласна, камо ли да ми обясни как и какво възнамерява да лекува. Когато започнах да го разпитвам, той ме попита дали съм медицинско лице, че задавам такива въпроси. Явно не му беше приятно че питам.
Затова исках да се обърна към майките които са се лекували /или децата им/ при него - от какво са доволни и как се е справил с техните проблеми. Може пък наистина да е добър специалист, а аз да съм видяла само повърхността.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 352
ти питаш за д-р Кирил Попов, има на "Гоце Делчев" кабинет, да. на мен много ми го хвалиха, макар че за мен лично той не беше човека, а проф. Едрев, който установи че оплакванията ми нос-уши се дължат на алергия (дотогава ме тъпчеха с кви ли не боклуци и ме побъркваха от грешни диагнози)...та си имах проблеми, които се решиха едва когато посетих 11 специалист...т.е. Едрев...
За Едрев и аз чух добри отзиви, но разбрах, че трудно се достига до него. Той преглежда в Транспортна болница ако не се лъжа.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 878
да, наистина е трудно
мисля че имаше записване за часове...ако не се лъжа преди преглеждаше следобед във вторник записани отвън пациенти (защото иначе там се преглеждат само служители в сферата на Министерство на Транспорта и т.н.)

Общи условия

Активация на акаунт