Целувка и прегръдка от малкото човече?

  • 1 733
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
И аз не помня кога беше, но всеки път като ме прегърне и целуне ми е тоооолкова приятно. Дори вече се е научила, като ме прегърне и казва: "Мамо, ооооооооооооооо", което значи "Мамо обичам те", какво по хубаво от това  Laughing

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Някъде преди месец и половина  Grinning

# 17
# 18
  • Мнения: 1 059
И аз не помня възраст защото мене скоро взе да ме гушка и прегръща. Доскоро тази превилегия се полагаше само на тати

# 19
  • София
  • Мнения: 39 758
Точно възрастта не помня, но осъзнато - след годинката.

# 20
  • Мнения: 46 508
Тая вечер  Crazy бях се изтегнала на пода, тя дойде, прегърна ме и ми даде буза да я целуна, а кога тя ще ме целуне ми се вижда много далечно  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 237
Не помня точно кога,но май някъде около годинката.Голяма е глезла,а аз се разтапям. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 645
С целувките започна на 1г и 2 - 3 месеца.
А с прегръдките малко по рано.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 088
става ми много мило като ви чета...направо се размечтах и аз...но явно има досат да почакам...Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 952
Саги вече  ми обгръща лицето с ръчички и  ме хапе по бузите , по брадата ....голямо лигавене пада и  се  усмихва ...така се гушкаме....и мрънка ...и се  хили.... Mr. Greenда го изядеш....

# 25
  • София
  • Мнения: 44 088
Саги вече  ми обгръща лицето с ръчички и  ме хапе по бузите , по брадата ....голямо лигавене пада и  се  усмихва ...така се гушкаме....и мрънка ...и се  хили.... Mr. Greenда го изядеш....

хехехе е да това ми е познато...но аз имах предвид наистина осъзнатите прегръдка и целувка, то не че така не е осъзнато...но...нали се сещаш малко по-друго е Wink

# 26
  • Мнения: 2 327
Много мило ми стана от тая тема... Кога ли и мен ще ми се случи...
Иначе е много гушкав и обича да е в някого, а като го целувам аз си умира от смях Simple Smile

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Малкия на годинка и месец някъде започна да ме прегръща и "целува" - отваря си устата и я долепва до лицето ми без да ме хапе:)
Големия за съжаление не помня вече.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Осъзнато - някъде към година и половина. Но си заслужава чакането.
Peace

# 29
  • Мнения: 2 959
Определено след14- 15мес, особено като си лягаме с нея тя ме прегръща с едната ръчица и не я маха докато не се успи хубаво. Но чакането си заслужава, можеш да бъдеш сигурна. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт