Ползвате ли шезлонги люлки

  • 2 070
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Видях, че има такива вече. ВИе ползвате ли ги и от каква възраст?

# 1
  • Мнения: 17 402
Шезлонг ползвахме почти от самото начало, нашият имаше напълно легнало положение на облегалката-  голямо удобство. Там я приспивах, после служеше за столче за хранене. Повечето могат да се ползват до към 1 годинка.

# 2
  • Мнения: 577
И аз ползвам шезлонг от както се е родил и там си спи и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 379
Ползваме го вече месец и половина и на малкия му харесва, приспивам го вшезлонга, голямо удобство Laughing

# 4
  • Мнения: 160
да ползвахме шезлонг,много удобно ми беше,а сега ползваме 2 лшлки(1е само за седнало положение,а другата има и легнало понякога спи в нея Wink

# 5
  • Мнения: 292
Ползвахме шезлонг и беше много удобен , малкия спеше там ,с леко полюшване заспиваше мигновенно Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 639
Удобство голямо е .
Аз нямах точно шезлонг , амо един кош с колелца и също ми беше много удобен Grinning

# 7
  • Мнения: 10 758
Не съм ползвала.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нашият има и напълно легнало положение и много си го ползвахме. Много ми помогна при безкрайните колики на Васи.

# 9
  • Мнения: 46 437
Не, седеше си в кошницата за кола.

# 10
  • Мнения: 481
Използвахме шезлонгите до преди два месеца много активно. Бяха удобни, особено като ходим на гости - там си спяха. Но сега вече след като започнаха да се въртят стават почти неизползваеми....

# 11
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
А от коя марка шезлонги сте доволни и ако може линк да ги видя?   bouquet
Извинявам се на aparteto , че се намесвам в темата. Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 059
Ние не сме ползавали - съжелявам за това, чувала съм че са много удобни

# 13
  • Мнения: 2 242
не, кошницата за кола изигра тази роля без проблем. Съжалявам че не се отказах и от останалите джунджурии дето се ползват 3-4 месеца - къщата е пълна с ненужни вече вещи. Както планираме и други деца, няма смисъл да ги продавам и сега съм запълнила всяко свободно място в къщата, за неизвестен период от време.

# 14
  • Мнения: 17 402
А от коя марка шезлонги сте доволни и ако може линк да ги видя?   bouquet
Извинявам се на aparteto , че се намесвам в темата. Embarassed

Ползвах ето този: http://www.shtarkel.com/s2.html
Не е никак скъп, много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт