Резервирахте ли си вече лятната почивка?

  • 36 561
  • 247
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Къде? Споделете подробности, да обменим полезна информация и актуални цени.

Ние още се чудим?  newsm78

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И ние се чудим.

# 2
  • Мнения: 2 255
И аз още в чуденка  newsm78 най-вече заради факта, че май юни ще почна пак работа и незнам как и кога ще мога да изляза в отпуск  Rolling Eyes направо незнам, ако не ме пуснат - ще се  #2gunfire

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
За нас лятото е все още много далеч. Изобщо не знам кога и колко ще почива съпруга ми.
Неговата братовчедка щяла да си идва лятото от Германия и искала заедно да ходим на море. Тя е по-малката от две сестри, и много ме кефи девойката. Но морето все още не сме го обмислили.

# 4
  • Мнения: 27 524
Исках да резервирам,но от гадния хотел не ми отговарят  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 2 550
Работя по въпроса  Laughing

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Може да се каже, че да Grinning
Имаме каравана на морето вече, резервирана си ни е за цяло лято (че и роднините ще намажат сигур).

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
  И ние днес резервирахме! И какво беше учудването ми, като се обадил мъжа ми се оказа, че сме "хванали последният влак". Всичко беше резервирано( там където ние си харесахме).
 
  А си мислех, че тази година сме подранили!

# 8
  • Мнения: 510
Може да се каже, че да Grinning
Имаме каравана на морето вече, резервирана си ни е за цяло лято (че и роднините ще намажат сигур).

И ние най-вероятно ще намажем Embarassed,покрай приятели с каравани- за weekend-4eта през юни, а иначе най-вероятно ще пътешестваме-до островчета в Турция .Не ни се налага резервация,там където отиваме още не е такава отврат,като по нашето Черноморие.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
  И ние днес резервирахме! И какво беше учудването ми, като се обадил мъжа ми се оказа, че сме "хванали последният влак". Всичко беше резервирано( там където ние си харесахме).
 
  А си мислех, че тази година сме подранили!
Сподели къде си харесахте,че аз нещо немога да се спра на цена-качество?

# 10
  • Мнения: 4 668
Ние резервирахме - " Албена биийч клуб " , ол инклузив . Била съм в хотела , много ми хареса . От края на август ще бъдем , цената е 85 лв. на човек , децата са безплатно . Мислехме да ходим на Несебър , имаме си един любим хотел на плажната ивица между Равда и Несебър , но Албена надделя . Между другото , който се интересува от Несебър , ще кажа че въпросния хотел е много готин , климатик , телевизор , паркинг , шезлонги и чадъри на голяма тераса пред хотела , много хубав ресторант . Цената е 60 лв. за двойна стая , а хотелът е стъпил на плажа . Единственото , което е може би недостатък е , че трябва да се ходи с кола и до Несебър и до Равда , но за сметка на това е тихо и спокойно . Който иска ще- дам координати !  Hug

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има време  Party

# 12
  • Мнения: 1 113
Още ми се вижда много рано. Обикновенно тръгваме на почивка след средата на август.
Pipinka, миналата година и ние ходихме в Албена, в х-л "Компас", от 27.08. и цените бяха паднали на половина - 41 лв. на човек, за деца безплатно (а до тогава бяха 72 лв. на човек). Така че ако не сте привели парите можете да изчакате с резервацията, ще ви излезе по-евтино, в края на летния сезон цените падат стремглаво надолу.

# 13
  • Мнения: 4 668
Това е по - ниската цена - 85 лв. на човек , иначе е към 120 лв. ол инклузива . Не можем да чакаме , защото мъжа ми трябва да си заяви отпуската , а нищо не ми гарантира , че тогава ще мога да направя резервация за този хотел , а аз държа на него . А пък и аз обичам от рано да се подготвям - това е нещото , което най - много дразни мъжа ми , прекалено съм организирана .  Laughing

# 14
  • Мнения: 207
Pipinka - прати ми информация за хотела между Равда и Несебър, моля. Ако няма сайт и име ми е достатъчно, ще си го намеря. Мерси предварително.

Общи условия

Активация на акаунт