Бебето бие баткото....

  • 664
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 415
Бебето бие баткото.... Само го дебне и го фрасва по главата и лицето с предмет, който държи в ръка. Веднъж, два пъти му направи цицини. Баткото знае, че бебето е малко и не разбира и въобще не му отвръща.
Ние се скарваме на бебето, повишаваме тон, обясняваме, че бати не се бие, а само се гали.....Бебето го погалва....Настава мир Hug и след малко.... се чува - мамоооооооооооооо Данаил ме биеееееееееееее ooooh!
Пак се скарвам - почват да реват и двамата /баткото, че е ударен, а бебето, че съм му се скарала/.
Какво да ги правя? Нон стоп съм като пъдар из къщи Tired
Дайте съвет...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Съвет не мога да дам.Ама да знаеш,че и у нас е същото,ако това ще те успокои. Crazy Simple SmileГледам да ги заиграя с нещо и да им отвлека вниманието от боя и хленченето.И така до следващия път. ooooh!

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Минахме го този период - Дени се научи да я заобикаля. То не е решение, но нямаше друго.

# 3
  • софия
  • Мнения: 181
Да ,да позната история,само дето нашто бебе  е момиче....а пък баткото е 30 кг и като "си върне" става страшно/ходихме и в Пирогов/

# 4
  • София
  • Мнения: 1 352
Хихи, скоро и аз пусках подобна тема Laughing
Нашто бебе вече е почти на 2 и хапе и скубе кака си здраво. В нашия случай обаче тя му го връща и ставааааааааа - битка.
Надявам се с времето да го израстат. Praynig

# 5
  • Мнения: 215
И ние го минахне този период. Биеше, щипеше и хапеше кака си. Доста време каката, която е с 13 години по- голяма, ходеше със синини и следи от зъби по себе си. Но  сега малката много обича да се гушка в нея. Така, че спокойно, ще отмине.

# 6
  • Мнения: 415
Аааааа мнооого благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet
Олекна ми  Whistling
Мислех си, че ще ми се скарате, защото не взимам сериозни мерки, а то явно си е в реда на нещата и е временно явление  Joy
Поздрави   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 255
ОООО и ние сме в тази фаза  Joy горкият батко го търпи още и гледа да го заообикаля  hahaha ама незнам докога  newsm78
Преди няколко дни чух как в му говори тихо в съседната стая  Grinning и му обяснява, че още малко да порасне и щял да види какво значи да ти свърши търпението  bash
Та май трябва да съм нащрек, че уж голям-голям, ама и той си е хлапак още и ако реши да му "млатне" една  Thinking ле-лее-малеее  cry

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И ние сме така-малката редовно потупва каката,а тя само реве,вече в чудо съм се видяла.Нищо не помага,та казах на каката да и го връща.Иначе малката я удря,каката започва да плаче,аз се карам на дребното и то почва да плаче/като при вас/.Продължението е ,че каката почва да се дере още повече,защото съм се скарала на сестра и newsm78 newsm78.И в крайна сметка,аз излизам виновна за цялата тази ситуация. smile3505

# 9
  • Мнения: 2 274
Баткото е получил специални инструкции как  да се пази и да спазва безопасна дистанция.  Laughing Всъщност потърпевши сме всички вкъщи!  Crazy
Иначе напредъкът е, че бебето понякога го гали без повод.  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 35 896
познато Wink
мен вече не ме бие и хапе, защото я слагам в кошарата и се карам, но за каката още не съм намерила решение

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
 И ние минахме през този период. Само дето малкият не я биеше, ами я скубеше. Ама да не си представите леко скубане, нее направо коси оставаха в ръката му и каквото и да му говориш не пуска. На мен един път имам чувството, че скалпа щеше да ми свали. Добре, че беше за кратко.

Сега само се радва на кака си, но пък тя го пошляпва от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт