Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2015, 17:58 ч.

Отзиви за фитнес гривни и smart watches

• 44 458
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Sofia, Bulgaria
voltage13, честито Hug
Може ли да си споделиш мнението след ползване известно време. Най-вече ме интересува колко време държи батерията и дали мери крачките сравнително вярно. Хвъелила съм ù око, но моята все още работи и малко се чудя дали да я сменям.

# 106
  • София
Здравейте! Има ли модел гривна или смарт часовник, който да може да отчита преплувани км в басейн?
Видях, че има водоустойчиви модели, но с такава функция не намерих.

# 107
Fitbit Flex 2 следи колко обиколки (или каквото там се казва) в басейна правите Simple Smile Не знам дали следи самите километри, но като знаете колко е една обиколка, сметката е лесна. Той обаче няма екранче, след това ще ги видите в приложението.

Сетих се, новият Fitbit Charge 3 също става за плуване - Fitbit Charge 3's swim tracking modes will record distance, lap, pace and duration. Той има и екранче. Simple Smile

# 108
Здравейте.
Знаете ли дали iwatch 4 Cellular работят в България? Проверих, че моделите А2007 и А2008 работят заедно с Теленор в Швеция, но нищо не се споменава за България. Възможно ли е да приемам обаждания и изпращане на смс-си без връзка с телефона в Б-я?
Благодаря предварително. Simple Smile

# 109
Здравейте, днес активирах моя часовник ( fitbit alta HR ) от сутринта не съм излизала от вкъщи , а ми отчита 600 изгорени калории. Някой да има логично обяснение? Благодаря Ви 🙂

# 110
Има, организмът ти хаби калории от поддръжка на органи Wink Не е само от ходене. Нормално е това. Мисля, че са около 900 калории ако само седиш буден, без да правиш нищо.

# 111
Това и аз го знам ,но за околко 4 часа 600-700 калории като сметна за целия ден не идват ли повече от нормалното? Аз мисля че дневно се изгарят 1200-1500 калории средно.

# 112
Аз от сутринта съм на работа и според моя часовник съм изгорила 58 калории. Бих взела твоя часовник Joy

# 113
 Аз не искам да съм в заблуда така че бих ти го подарила с удоволствие😂 Но 60кал не са ли доста малко явно и двата имат проблем с изчисляването🤔

# 114
Ми работя на бюро и явно затова толкова изчислява

# 115
Здравейте, днес активирах моя часовник ( fitbit alta HR )

Бихте ли тествали опцията за събуждане с вибрация на Алтата и да дадете отзив, моля. Трябва ми хубава смарт аларма, за да не будя 1/2, но вече купих една гривна, която се оказа боклук.

# 116
Нагласих си я за утре ,но я пробвах преди малко и съм сигурна че ще успее да ме събуди сутринта

Общи условия

Активация на акаунт