Третото дете е винаги същото по пол като второто??

  • 3 209
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
лелеле - какви докторя бре  Flutter

# 16
  • Мнения: 3 479
Ей така, без да се замислям много се сещам за три майки с по три деца, при които това не е вярно.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Като прочетох темата се притесних Mr. GreenРадвам се че има доста мами които го опровергаха,че иначе нямаше смисъл да се пробвам за трето. Laughing   Някога

# 18
  • Мнения: 670
Това ми звучи като сентенция  Joy

# 19
  • Мнения: 458
Имам двама братя и аз съм трета,но не съм като тях липсвами едно чаравце отпред щот не е стигнал материала newsm08

# 20
  • Мнения: 46 508
Ох, пак градските легенди  Laughing свекърва ми има 3 деца: 1-во момиче, 2-ро момче, 3-то момиче  Laughing
Второто е мъжа ми  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 878
 ooooh! Дано не е така, че съвсем ще ми отиде надеждата за мацка  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 608
Ох, пак градските легенди  Laughing свекърва ми има 3 деца: 1-во момиче, 2-ро момче, 3-то момиче  Laughing
Второто е мъжа ми  Mr. Green
Не можа ли да вземеш някое от другите деца! Joy

# 23
  • Мнения: 843
Не се вързвай на такива абсолютни глупости:-) Дано да се е  шегувал доктора.. иначе е психиатър:-)

# 24
  • Мнения: 46 508
Не можа ли да вземеш някое от другите деца! Joy

 Joy
Хич не се усетих  Blush hahaha

# 25
  • Мнения: 41
 Laughing
Този "доктор"  Tired е сринал основите на поне две науки с изказването си  - първо генетика, след това теорията на вероятностите,   поправям се (hate maths Mr. Green)Crazy

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 23:28 от teaZe

# 26
  • Мнения: 1 608
след това теорията на вероятностите (Айнщайн се обръща в гроба си!)... ...сигурно има и още... Crazy

Айнщайн не е вероятен а относитилен. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 7 640
що за измишльотина Shocked

# 28
  • Мнения: 1 258
Ееее,големи сте капии. Laughing

Питам ви,защото след тая глупост,дето я изрекъл докторът,направихме едно леко проучване и около нас верно само такива случаи.Даже и мъжът ми са три деца-той е най-голям и две по-малки сестри.  
А докторът се обосновал с това,че има три дъщери. Wink

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 23:05 от Trislon

# 29
  • Мнения: 46 508
... А доктора се обосновал с това,че има три дъщери. Wink

Е то при 3 от един пол всичко важи Laughing че първото и последното са от един пол, първото и второто, както и второто и третото  Laughing
Това е Божа работа, но както писах вече, при мъжа ми не е така  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт