Имам проблем с желанието ми за полов акт

  • 1 883
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
 Здравейте.Ще бъда максимално точна и ясна.Когато бях на 18г. се запознах с мъжа ми,имаме дете и той ми беше първият мъж в живота,но никога с него не изпитвах удоволствие,възбуда,желание,страст,тръпка...всичко това което може да накара една жена да желае един мъж.Разделихме се понеже за него това си е от голямо значение и ми писна да играя и всичко се разкри и нежеланието и бягането и заспиването само и само,за да не се стигне до там.Запознах се с друг човек в последствие и всичко беше доста различно,желанието за близост и интимност,всичко което нямах си идваше от само себе си,по време на секс аз не мога да изпитам оргазъм,какво ли не съм пробвала,правя го но самичка и винаги си ми е супер.Споделих това с човека до мен,разбра ме напълно понеже и бившата му приятелка  е била като мен и не му беше никакъв проблем и така 2г. и половина не ми омръзна нищо от това.Просто реших,че мога да се събера с бащата на детето /заради детето ест./,но всичко това тръгна да се повтаря,нямам грам желание,да ме пипа,да има някаква близост,абсурд да го видя и да се възбудя или нещо подобно.Споделих му,че след него не съм имала проблеми никакви и изпаднахме в една ситуация - сега иска да ходя на психолог,на сексолог,да пробваме различни неща,за да запазим семейството ни ,но някак си тези неща ми се виждат странни,защото според мен всичко си е до привличане,страст,желание,обич каквото и да е аз го нямам в мен,но другото е че този човек ме кара да се чувствам болна,различна,като експеримент ,а аз не обичам да експериментирам точно с него,той е и с 12г. по-голям от мен/изглежда добре/,не знам от къде идва цялото това нещо дали има смисъл да продължа да се боря и дали проблема е в мен или просто не се получава между нас.Пиша тук понеже много добре знам какво харесвам,как го обичам и не смятам,че имам нужда от сексолог.Мисля,че човек с моите странности познава отлично тялото си и знае какво и как иска.Споделила съм с него какво харесвам и какво обичам,но всеки път трябва да казвам кое как и къде,аз психически изключвам и забравям за удоволствието и това е всеки път newsm78.Не знам просто къде е проблема,затова и се надявам да успеете по някакъв начин да ми помогнете.Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Простете, но май не можах да разбера всичко. Във втората връзка, която описвате успявахте ли да стигнете до оргазъм при полов акт със приятеля си? Какви бяха мотивите ви да се разделите с втория човек? Разбрах, че причината да се върнете при първия си мъж е детето и май нищо друго, а той самият беше ли наясно и прие ли това? Ако ми отговорите на тези въпроси – може и на лични съобщения, ако ви е некомфортно в чата, ще мога да бъда по-конкретна.
Единственото, което ще напиша тук е че връзките съществуват и се движат по различни правила и „закони“, всичко зависи от гласния или негласния „контракт“ между партньорите. Особеността е, че щом е връзка има двама и случващото се по-между им – секс, без секс, секс с оргазъм, секс и различни играчки трябва да устройва и двамата.  Като психотерапевт съм категорична, че щом връзката е полова,сексуалността и стигането до оргазъм и удовлетвореност е нещо основополагащо важно. Разпадът на повечето връзки тръгва именно от там - „нещо куца в секса“. Същевременно, не съм срещала в практиката си мъж,независимо от възрастта и сексуалната ориентация. за който задоволяването на партньора му да не е от особена важност. Това като че ли е много важна част от удоволствието, което той изпитва. Все пак както казах всичко е въпрос на контракт.
Даниела Тахирова - психотерапевт

Общи условия

Активация на акаунт