Данон Дуо,давате ли?

  • 1 300
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
мъника много го харесва и почти никога не отказва
вие давате ли на дечицата си от тях?
дали не е рано за такива лакомства?

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
искам да му дам, но все нещо ме възпира; не знам защо, но хич нямам вяра на Данон-Сердика

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не й давам,не е голям фен на този тип млека.Яде само натурално без добавки

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз и купувам на Нестле. На вкус са почти същите/например ванилията/. Е, вярно,че са по-скъпи, но поне са за след 8 месеца.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
Светльо изяжда наведнъж 2 Данон Дуо, ако трябва да го заситя с Нестле ще излезе доста по скъпо
Наща педиатърка каза да давам мляко на голяма фирма и затова опитахме тези.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не. Данон не давам, тази фирма не ми вдъхва доверие, доколкото знам млеката им не са истински, неможе едно мляко да седи лятото 3 месеца в хладилника и като го отвориш да не е вкиснато  Naughty, истинските млека се развалят много бързо, така, че тази фирма съм я отписала отдавна  Wink

# 6
  • Мнения: 3 042
От продуктите на Данон му давам "Данисимо йогурт", понеже само такова кисело мляко яде /иначе весе още е на АМ/ . Но му давам рядко от него. Давам понякога и от млекцата на Нестле, но те са много малки като количество.
Данон Дуо още не съм му давала, може би защото е повече  като кремче и има доста сметана в него. А и не мисля, че е много полезно за тази възраст.

# 7
  • Мнения: 3 537
Давам му данон данисимо с парченца плодове,много го харесва Peace

# 8
  • Мнения: 271
давам данисимо за закуска,надробено с бисквити

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не, още не съм. Предпочитам да й давам кисело мляко

# 10
  • Мнения: 46 438
Не, не давам нито десерти от този вид, нито нещо с марка 'Данон'.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 146
Какво беше Данон Дуо, че в момента не се сещам newsm78 На Ева любими са и Данет, Данисимо и Даноки и ги давам.

# 12
  • Мнения: 5 370
Аз и купувам на Нестле. На вкус са почти същите/например ванилията/. Е, вярно,че са по-скъпи, но поне са за след 8 месеца.
Тани чак трепери за тия десертчета, не са ЙОФтинки, но ако за него не купя-то за кого?
Взимам и ягодките също и банановите.
Данон не давам заради Е-тата, може би на един по-късен етап.

# 13
  • Мнения: 394
Давам всичко на Данон.Много са хубави-Вики ги яде на поразия-не мога да му смогна.Замислям се да не взема ли една крава в къщи newsm78
Ама ще трябва да открадна и технологията Laughing
Честно казано се учудвам на мамите,които не дават,Повечето дечица много ги обичат.А,консерванти има във всичко-не може да не ядат нищо за което е казано,че не е полезно или "истинско".

# 14
  • Мнения: 1 263
"Данон" - не купувам за нас, а още по-малко ще го дам на детето си! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт