ЛОНДОН - 8

  • 101 174
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
Здравейте, момичета! Много помагате за незнаещите, които им предстои пътуване до Лондон. Благодаря! bouquet

Бих искала да попитам как стои въпросът с децата при оферти 2в1? Т. е ако сме двама възрастни и дете, най-вероятно плащаме 2 билета, а детето с единия възрастен, така ли е? Дъщеря ми е на 9 год., в събота ще пътуваме до Лондон. Мислех да се възползваме от офертите 2в1, но в случая не знам дали ще има смисъл.
И още един въпрос - Влак и метро по различен начин ли са обозначени? И травълкартите са само за влаковете или за целият им градски транспорт в дадените зони, които си избрал?

# 16
  • Мнения: 1 476
Тази година бяхме на няколко места в Англия, включително в Лондон. Пак ми се ходи, но вече с децата. Искам да им покажа толкова много неща!

# 17
  • Мнения: 125

И още един въпрос - Влак и метро по различен начин ли са обозначени? И травълкартите са само за влаковете или за целият им градски транспорт в дадените зони, които си избрал?
Първият знак е на железниците, вторият е на метрото.



Травълкартите важат за градския транспорт в съответните зони, както и за всички автобуси в Лондон.

# 18
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Мимии Hug
Благодаря за новата тема!  bouquet

# 19
  • Мнения: 242
Предложете шопинг център в 1-2-3 зона, като изключим Уестфийлд Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 029
Аз лично предпочитам Оксфорд стрийт- Защо трябва да си в шопинг център. на самата улица има за всекиго по нещо и то в немалки пространства.

# 21
  • Мнения: 242
Като за дъждовен ден извън музеите Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 120
И на мен ми се пада посещение в супер дъждовно време, но каквото- такова!

Да попитам, да си купувам ли предварително билети от Лутън до Лондон и обратно или и на място цената е подобна.... т.е. дали е голяма разликата в цената на билетите, предварително и на място?,

защото, да не рискувам с часа и още- цената и онлайн сега не е ниска - 8.50 пауда на посока с National Express. Може ли да е по-скъпо на място? колко, имате ли представа?

Последна редакция: ср, 04 ное 2015, 14:25 от ♥♥ Fiesta

# 23
  • Milano
  • Мнения: 3 654
Реших, че е дошъл ред да посетя Лондон.

Надявам се след това да мога да кажа, като останалите че той винаги си заслужава да бъде посетен.

Нямам си абсолютно никаква представа за нищо. Laughing

Разглеждайки хотели си харесах един, по описанието зоната ме устройва отлично - близо до Кралския дворец и Уестминстър и близо до гара Виктория, където спират автобуси и влакове от Гетуик, докъдето ще летя.

Освен, че е на 2 мин. от Оксфорд стр., която била шопинг зона. Heart Eyes


Мога да намина за някой практичен съвет. Тук виждам, че има много момичета, които срещам и в други теми.



# 24
  • София
  • Мнения: 402
И на мен ми се пада посещение в супер дъждовно време, но каквото- такова!

Да попитам, да си купувам ли предварително билети от Лутън до Лондон и обратно или и на място цената е подобна.... т.е. дали е голяма разликата в цената на билетите, предварително и на място?,

защото, да не рискувам с часа и още- цената и онлайн сега не е ниска - 8.50 пауда на посока с National Express. Може ли да е по-скъпо на място? колко, имате ли представа?
Виж цените и на Easybus, те са по-евтини. Аз ги взех по 1,98 паунда на посока.

# 25
  • Мнения: 743
Реджина,ако искаш питай за хотела ,зоната около Виктория е стратегическа и по-икономична като хотели,макар че сега паундът е скъп и цените по-високи.
Оксфорд стр е пълна с магазини като навсякъде,нищо по-различно ,и мнооого народ!
Други са интересните ,според мен,зони ,или поне може да се види нещо по-различно от познатите до болка марки.

И аз ще съм там февруари,раянер ги предлага по 9 ,90 билетите,как да не си купи човек Sunglasses

А Лондон трябва всеки да посети,за да си свери часовника

# 26
  • Мнения: 47

Бих искала да попитам как стои въпросът с децата при оферти 2в1? Т. е ако сме двама възрастни и дете, най-вероятно плащаме 2 билета, а детето с единия възрастен, така ли е?
- ползвате 1 билет за двамата възрастни от офертите 2 в 1 и купувате допълнително още един детски

# 27
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте!

В предишната тема някой беше питал за преходник за контакти.
Аз утре пътувам към Лондон и се сетих за този преходник.
Дали в хотелите има такива или трябва от тук да си нося?

# 28
  • София
  • Мнения: 402
Здравейте!

В предишната тема някой беше питал за преходник за контакти.
Аз утре пътувам към Лондон и се сетих за този преходник.
Дали в хотелите има такива или трябва от тук да си нося?


Не, няма в хотелите. Препоръчвам да си носите от тук, защото там са 2 пъти по-скъпи.

# 29
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте!

В предишната тема някой беше питал за преходник за контакти.
Аз утре пътувам към Лондон и се сетих за този преходник.
Дали в хотелите има такива или трябва от тук да си нося?


В моят хотел се даваше при поискване на рецепцията, но аз си бях взела един от тук.

Общи условия

Активация на акаунт