Първата любов.....

  • 3 086
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Дами споделете, какво мислите...дали половинката още помни първата любов и таи надежди?  newsm78

# 1
  • Мнения: 12 473
И да я помни, 40 г по-късно надали има значение..Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 964
Ми то може да помни и втората любов и към нея да таи надежди   Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 031
Помни я, още не е толкова изкуфял, че да забравя.

# 4
  • Мнения: 697
Разбира се, че помни. Това си се помни. Сега, дали таи надежди.. надежди за какво??? Надали .

# 5
  • Мнения: 14 242
Ти твоята помниш ли я? Надежди таиш ли? На 16 години ли си?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 017
Помни я и какво от това? Не може да я гледа и си има причини за това.

# 7
  • Мнения: 4 418
Дами споделете, какво мислите...дали половинката още помни първата любов и таи надежди?  newsm78

Не само я помни, а и има фантазии с нея.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Никога не ми е пукало, че да се интересувам.

# 9
  • Мнения: 2 650
Аз помня всичките си любови /надявам се дълго да съм  в такъв  свеж паметов вид  Laughing /, обаче  чак да тая нещо към тях...леко ми идва  нездравословно  от към психоустойчивост /меко казано/  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 151
Аз помня всичките си любови /надявам се дълго да съм  в такъв  свеж паметов вид  Laughing /, обаче  чак да тая нещо към тях...леко ми идва  нездравословно  от към психоустойчивост /меко казано/  Rolling Eyes
и аз така , помня ги доколкото искам да ги помня , надежди  hahaha за какво??? За единия имам надежди - да не го виждам никога .Настоящата ми половинка си ги помни , но е толкова влюбен в мен ,че единствените му надежди са да сме заедно завинаги  hahaha

# 11
  • Мнения: 3 735
Дами споделете, какво мислите...дали половинката още помни първата любов и таи надежди?  newsm78

Не само я помни, а и има фантазии с нея.

Хей! Ти не си дама, къде се бъркаш?

По темата - след мене е трудно да помни, която и да било. Да таи надежди е в сферата на фантастиката.

Но, ако ти имаш притеснения, че твоята половинка помни първата си любов и таи надежди да се събере с нея, дори и всички вкупом да ти обясним как нашите само ни гледат в очите, това с какво ще ти помогне да се почувстваш по-добре?

 Може би говори с него и виж как стоят нещата в неговата глава.

# 12
  • Мнения: 9 292
Бам-бам57,
ти да не си едно и също лице с pidetka? Tя пита дали се интересува партньорът от предишните връзки, ти се чудиш дали помни първата си любов. Какво ви става? По-важно е сега с вас да няма паралелна любов на друго място, пък каквото било преди - било.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 734
Трябва да го питам  newsm78 Сгодени са били.

# 14
  • Мнения: 3 510
Дами споделете, какво мислите...дали половинката още помни първата любов и таи надежди?  newsm78
Не и на двата въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт