Дългото чакане след трансфер - 42

  • 59 319
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 157
Тук съм леко ядосана. Днес чгхто е 2425 единици, плодния сак е по-голям но съм сдве седмици назад, според д-р Персенска няма да го бъде,защото съм с 2 седмици назад според трансфера . Постоянно ме питат дали кървя и дали ме боли, ами няма нишо такова! Каза другия вторник пак на лекар, пак чгх и пак преглед и сме щяли да решим дали да махаме плода. Незнам аккво да правя, мисля да ида и при друг лекар.
Дайте ми съвет момичета , док кааа че ако излезен нещо от това ще съм и втората такава пациентка.
Но това растящо чгх ме обнадеждава, акто по учебник расте


Дами, днес отново чгх и преглед. Вие как сте с кръното, моето е доста ниско и имам световъртежи
  Какво стана с теб миличка?Пиши като се появиш.

# 736
  • България
  • Мнения: 3 620
Симона, няма да се даваш. Поискай второ, трето мнение , ако трябва. как така ще махат плода. Може по-късно да е започнал да се развива. Пожелавам ти всичко да е наред  Hug Hug Hug

# 737
  • Мнения: 347
И аз мисля че няма да ти навреди второ мнение

# 738
  • Мнения: 784
Симона, до други вторник имаш цяла седмица. Тогава вече дори и 2 седмици да си назад трябва да има някакъв ембрион или поне жълтъчното мехурче. Ако няма нищо не е хубаво да се поддържа такава бременност ще вреди и на теб. Така, че изчакай и успех дано всичко е наред  Hug

# 739
  • Мнения: 1 433
щом може да е 7-8 ден имплантацията то тогава 9-10 ден след ЕТ е безсмислен теста!?
Питам, понеже утре ми е последен ден прием на Фраксипарин и Медрол и ме карат да пускам чхг (9ти ден), но нещо ме чопли подсъзнателно.
Симптоми изобщо не си търся, важно е всичко да е успешно за всички ни bouquet
по добре като си направиш теста да го обсъдиш с лекаря си Hug
Утре сутрин пускам теста и каквото сабя покаже bouquet Поне 10 ден се водех бременна  bowuu

# 740
  • Мнения: 629
Някой да пусне нова тема,моля! Някоя от по старшите,която знае как,че тази скоро ще я заключат

# 741
  • София
  • Мнения: 2 411
Днес ми е ден за теми, така че аз ще поема, пък и дано да съм на късмет за чакащите!!!

Новата тема ще е готова до 15-20 мин. и ще пусна линк

# 742
  • Мнения: 4 097
Симона, потърси и друго мнение според мен  Peace

# 743
  • Мнения: 157
ако чгхто не се удвояваше като по учебник, нямаше да го мисля толкова

Симона, потърси и друго мнение според мен  Peace

# 744
  • Мнения: 4 097
Имаш право да го мислиш и потърсиш и друго мнение. Даже мисля,че е задължително!

# 745
  • гр.София
  • Мнения: 1 624
Вени, успех мила. Много стиснати палци Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 2 411
Новата тема е готова:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=887146.new#new

Позволих си малко да я разкрася. Ако съм прекалила, казавайте да махам излишното. В полезните линкове съм вкарала още един калкулатор, който ползвам и ми върши много добра работа.

Общи условия

Активация на акаунт