Случвало ли ви се е да ви болят ноктите, когато сте без лак?

  • 9 779
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Всеки път, когато си изтрия лака и не си сложа нов започват да ме болят ноктите или под тях, не знам #Silly. Много е гадно.
Пристрастена ли съм? На вас случвало ли ви се е?
Когато се лакирам отново, болката отшумява. Каква е тая работа Crazy
Ми като одъртея и се откажа завинаги от лакирането какво става newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Аз съм пристрастена - от 16 години съм само с лакове и когато нямам лак знам за какво говориш, но наистина си нямам идея каква е връзката. Аз също много пъти съм се чудела.
Нека по информираните обяснят.

# 2
  • Мнения: 35 891
боли и когато дълго време си била без лак, а после се лакираш  Crazy
не знам защо е така  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 489
А аз си мислех,че си въобразявам.И мен ме болят.Може би сме пристрастени Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 4
  • Димитровград
  • Мнения: 23
Ако не използвате основа за лак, под самия него, влиянието му върху структурата на нокъта е в отрицателна насока. Изтънява защитния слой и от там ви боли, било от леко течени, вода, топло, студено и т.н. Ако не можете да живеете без лак използвайте подхранваща основа задължително.

# 5
  • Мнения: 3 537
Аз рядко се лакирам,но се е случвало да ме болят когато си изтрия лака newsm78незнам защо така

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Същото усещане го има и при мен - понеже съм непрекъснато с лак, но задължително с основа под него, като почистя ноктите, ако не сложа някакво кремче, балсам, или дори обикновен зехтин, започва едно стягане - не е точно болка, но определено чувствам ноктите си и зоната около тях доста странно. В момента, в който нанеса основата, усещането свършва и всичко е ОК.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 621
Същото е и при мен- като махна лака ме болят ноктите. Непрекъснато съм поне със заздравител на ноктите, само един ден седмично го махам да си почиват и болят. Sad Нямам представа защо е така, но и аз се чудя каков ще стане след години newsm78

# 8
  • Мнения: 298
 Shocked аз ли съм дефектна, за първи път чувам за подобно нещо.   Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 522
Боже...пък аз си мислих,че си въобразявам
Абсолютно същото е и при мен  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 546
не ми се е случвало  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
Да! И при мен се получава така.Аз съм постоянно с лак.

Ако не използвате основа за лак, под самия него, влиянието му върху структурата на нокъта е в отрицателна насока. Изтънява защитния слой и от там ви боли, било от леко течени, вода, топло, студено и т.н. Ако не можете да живеете без лак използвайте подхранваща основа задължително.

Много си права и има логика. Peace

# 12
  • Мнения: 2 125
И при мен е така...беше ме срам даже да ви попитам newsm78
Мисля, че от времето нещо им става на моите нокти...
Преди седмица бях с перфектен маникюр, а от дни едно цепене (имам изключително здрави и твърди нокти) и в момента съжалявам, че не е зима, за да си скрия ръцете в ръкавиците. Не знам какво става, но съм забелазала, че през 3-4 месеца ноктите ми имат нужда от основно подкастряне. Много са грозни Confused и не знам какво да правя ooooh! newsm78
Сори за ОФФ-а  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 371
Ей, аз си мислех, че няма много хора с този проблем, а то какво излезе ooooh!
Иначе използвам основа, все тая е дали с нея или без нея Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
...Преди седмица бях с перфектен маникюр, а от дни едно цепене (имам изключително здрави и твърди нокти) и в момента съжалявам, че не е зима, за да си скрия ръцете в ръкавиците. Не знам какво става, но съм забелазала, че през 3-4 месеца ноктите ми имат нужда от основно подкастряне. Много са грозни Confused и не знам какво да правя ooooh! newsm78...
До болка познато...докато не започнах да мажа с балсамчето, какви ли не кремове за ръце мазах - не и не. Нацепени нокти и разранени от излющване пръсти. Сега картинката се пооправя, но бавно, поне по-бавно, отколкото на мен ми се иска. Мечтая си за хубав френски маникюр...

Общи условия

Активация на акаунт