Ходите ли на врачки?

  • 3 143
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
Аз искам някой да ми гледа, ама без пари ако може, че съм много бедна .... тамън да ми каже ще ме огрее ли 6-ца от тотото ...  newsm78
На ГРАХ, има ли врачки? ако трябва ще си донеса домашен, имам миналогодишен замразен ..  Laughing

# 16
  • Мнения: 35 951
Аз искам някой да ми гледа, ама без пари ако може, че съм много бедна .... тамън да ми каже ще ме огрее ли 6-ца от тотото ...  newsm78
На ГРАХ, има ли врачки? ако трябва ще си донеса домашен, имам миналогодишен замразен ..  Laughing


и без грах и стъпков отпечатък - няма да те огрее 6 Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 040
Аз искам някой да ми гледа, ама без пари ако може, че съм много бедна .... тамън да ми каже ще ме огрее ли 6-ца от тотото ...  newsm78
На ГРАХ, има ли врачки? ако трябва ще си донеса домашен, имам миналогодишен замразен ..  Laughing


и без грах и стъпков отпечатък - няма да те огрее 6 Simple Smile
значи да не се натискам на опашката за 6 ... язък, а знаеш ли кога ще дойде и моя ред, или да не се и надявам на това НЯКОГА  newsm78 Laughing

# 18
  • Мнения: 35 951
грахът се размръзна и не мога да ти кажа  Embarassed

# 19
  • Мнения: 229
Скоро ходих , но имам чувстовото , че ясновидците виждат по -скоро това, което ти мислиш и което е в твоята глава , а не това, което ще ти се случи.

# 20
Аз искам някой да ми гледа, ама без пари ако може, че съм много бедна .... тамън да ми каже ще ме огрее ли 6-ца от тотото ...  newsm78
На ГРАХ, има ли врачки? ако трябва ще си донеса домашен, имам миналогодишен замразен ..  Laughing


Аз и без пари ша ти гледаммм...
Виж са како, шестицата ще я спечели твоята сАседка за да те е яд, щот такава ти била съдбата.
Ама може да й я измъкнеш изпод носа ако до два дена спиш с мъжа й, тогава съдбата ще се обърка и ще ти я пусне 6-цата на тебе, ама като забременееш, ще родиш тризнаци, които ще станат известни личности -единия премиер, др. президент, а третия терорист. А терористът ще отвлече президента и ти ще трябва да платиш голем откуп, та за туй пази парите от 6-цата  hahaha hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Ходила съм. Май ходя повече да ме вдигнат духа.
А иначе, вчера четох в новия "Журнал" за някакъв мъж, мисля, че е в Княжево.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Гейминг, ти на какво гледаш, на кафе, боб, леща, нещо друго  newsm78  Grinning

А сериозно - не вярвам, не ходя, не ми се е налагало.

# 23
  • Мнения: 1 629
За всички заинтересувани, ето ви малко безплатни гадания:
http://www.sunhome.ru/modules.php/name/Fortunetelling  /на руски/
http://www.fortuneline.ru/  /на руски/
http://magicaura.com/article.php?ArticleID=65  на български

# 24
  • Мнения: 4 358
.....На ГРАХ, има ли врачки? ако трябва ще си донеса домашен, имам миналогодишен замразен ..  Laughing
На грах не, но гледам на луканка... с материали на клиента  Peace

# 25
  • Мнения: 2 040
грахът се размръзна и не мога да ти кажа  Embarassed
ще го туря във фризера и пак ще те питам като му дойде времето ...  Grinning

Аз и без пари ша ти гледаммм...
Виж са како, шестицата ще я спечели твоята сАседка за да те е яд, щот такава ти била съдбата.
Ама може да й я измъкнеш изпод носа ако до два дена спиш с мъжа й, тогава съдбата ще се обърка и ще ти я пусне 6-цата на тебе, ама като забременееш, ще родиш тризнаци, които ще станат известни личности -единия премиер, др. президент, а третия терорист. А терористът ще отвлече президента и ти ще трябва да платиш голем откуп, та за туй пази парите от 6-цата  hahaha hahaha


Ама комшията ми е много ЧЕРЕН (кат катран  Sick), НЕ ЩА  Naughty
Отказвам се от 6-цата, давам я на по- нуждаещи се от мен и на такива с готини комшии ...  Grinning

На грах не, но гледам на луканка... с материали на клиента  Peace

Чакам я да изсъхне на слънце малко повечко и идвам при теб ..  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 462
Гейминг, ти врач ли си?  newsm78
Ми, праа се.  Дай ся 5 лева!

ииии, за колеги па нема ли отстъпка?
Нема!  Аре плащай, че станха 10 лева вече...



Гейминг, бате, кажи веднага числата от ТОТО-то 6 от 49
Ето, како:
веднага числата от ТОТО-то 6 от 49


кой ще спечели ВИП брадър Simple Smile Simple Smile
Продуцентът.


Гейминг, ти на какво гледаш, на кафе, боб, леща, нещо друго  newsm78  Grinning
Гледам си работата.  Ай и ти ся дай 5 лв.


Трупайте, трупайте дългове...  пия бира.

# 27
  • Мнения: 35 951
Нема!  Аре плащай, че станха 10 лева вече...



сърдита съм ти  Crossing Arms
познай си сам защо  Whistling

# 28
  • Мнения: 258
Айде, бързо едно разпределение кой на какво ще гледа: карти, длан, боб, ориз, клечки... Wink Mr. Green. Със съответната тарифа, разбира се.

# 29
  • Мнения: 1 462
сърдита съм ти  Crossing Arms
познай си сам защо  Whistling

Щото е нечетна дата!  Ама сиренето е с пари...  Между другото, продавам и хранителни добавки.

Общи условия

Активация на акаунт