Въпросче за Но-шпа и витамините

  • 1 349
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 189
Искам да ви попитам дали но-шпа-то се пие постоянно и по някаква схема или само при нужда? Аз до сега го пиех 3 пъти на ден заедно с Папаверин и витан Ц, но сега спирам Папаверина а дали и Но-шпа-то да го спра? Thinking  И другия ми въпрос е дали сте пили някакви други витамини освен фолиева киселина и витам Ц? Защото аз само това пия.
 smile3525

# 1
  • София
  • Мнения: 2 671
Ами зависи как са ти го предписали. Ако няма схема- пий Но Шпа по 2 при стягане на корема /до три пъти на ден х 2, ми каза моята докторка/.

А за витамините - аз съм на Матерна и нямам проблеми. Макар че само да пуснеш една търсачка и ще излязат сума ти теми "за" и "против" Матерна, Пренатал и витамини изобщо.

# 2
  • София
  • Мнения: 189
Но до колкото знам Матерна се пие след 4 месец? newsm78

# 3
  • Мнения: 1 629
Но-шпа пиех само при пристягания някакви - по 2. Фолиевата - до 4 месец, после Матерна.

# 4
  • Мнения: 234
Зависи какъв проблем имаш-аз първо пиех 3по2,после3по1,сега при нужда,но тази схема ми е предписана от лекар,така че питай лекаря си.И аз пиех в началото само фолиева киселина и витамин Ц,после започнах Матерна,но не помня откога-май след 5 месец беше.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз пиех но-шпа само при нужда,а витамини не съм пила,защото яко набивах плодове.

# 6
  • Мнения: 273
На мен ми бяха изписали но-шпа защото имах болки в 3месец в бъбреците,но ми бяха казали само при много силни болки да вземам по едно хапче защото иначе вредило на бебето.
  След това ходих при докито и тои каза да не се занимавам ами да пия Папаверин  3*2 + Манегрич и нищо друго .  А за другите витамини пии си фолиева киселина и витам Ц и се радвай.

# 7
  • Мнения: 3 042
За Но-шпа питай най-добре лекаря как да продължиш да го пиеш. Той най-добре ще ти отговори, защото е запознат със състоянието ти.
Аз Но-шпа не съм пила.  Пиех Папаверин, но по едно време лекарката ми каза да го пия само при нужда.
Витамини съм пила след 3 м Матерна.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
За Но-шпа питай най-добре лекаря как да продължиш да го пиеш. Той най-добре ще ти отговори, защото е запознат със състоянието ти.

Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз пиех едни канадски витамини "Джеймисън", за бременни, и бях много доволна. Също така докато кърмех, продължих да ги пия.

# 10
  • Мнения: 2 040
С хаповете шега небива, консултирай се с лекаря си, той най- добре знае какво и как и кога ...  Peace
Но-шпа не съм пила, но една приятелка пиеше по предписание на лекаря по 1 на ден, когато се втвърдяваше много корема й ...
Фолиева не съм пила, щото като отидох за пръв път на преглед, бях вече за МАТЕРНА направо и като я почнах, до края на 8-мия месец я пих, 9-тия си дадох почивка, щото ми беше писнало да следя да не забравя хапчето ...  Peace

# 11
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
На мен ми предписаха Но шпа 3х1 на ден за 5 дена, но после и малко проблеми имах и сега продължавам. Но ми стана любопитно - по какъв начин може да навреди на плода?  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 362
Искам да ви попитам дали но-шпа-то се пие постоянно и по някаква схема или само при нужда?

Пиех го при болки ,мисля ,че няма схема

# 13
  • Мнения: 1 006
Аз пиех папаверин,предписан от доктора 3 пъти по половинка.Доктора ми казваше да не го спирам до края на бременността,но аз в шестия месец спрях да го пия,защото нямах вече болки.Матерна започнах да пия в 12-та г.с.

# 14
  • Мнения: 268
 И аз пиех но-шпа при болки, максимум по 3 пъти на ден.
 Матерна също пиех след 3 месец до края на бременноста и дори след като родих

Общи условия

Активация на акаунт