кога детето разпознава себе си в огледалото

  • 1 112
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 089
ясно е, че от съвсем малко реагира на отражението си, на отражениетоп на мама, тати... но кога осъзнава онова нещо в огледалото като себеб си?

# 1
  • Мнения: 1 059
Наистина интересен въпрос. Моя син си се гледа от в огледалото  доста време . И аз се чудя дали осъзнава че е той. Като застане и почва да вика мамо виж бебето. Нас ни разпознава и по снимки. Доскоро като се видеше по сникмките с някого от нас и почваше да се сърди че сме били с друго бебе.

# 2
  • Мнения: 2 040
Ами като почне що годе да разбира ... нашата сега е на 1,5г. и като се види в огледалото, се сочи с пръсче и си говори нещо ... а аз като застана до нея, първо ме погледне, след това се обръща към огледалото, посочва ме и вика МАМА ..  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 177
Котаго стои пред огледалото, ти застани безшумно зад него, ако се обърне към теб, значи вече осъзнава, а ако те гледа само в огледалото - не.

# 4
  • Мнения: 154
гардероба ни е с плъзгащи огледални врати, и понеже сме почти постоянно на ръце #Crazy вече 5 месеца, той е свикнал с образите в огледалото.Вече прави разлика, и като види образа в огледалото и се обръща към човека чието отражение види Laughing Laughing Laughing

# 5
  • Мнения: 642
Спомням си, синът ми как се гледаше странно в огледалото продължително време, след което отиваше и надничаше зад него...  rotfImbo реакцията беше: още по-учудена физиономия  newsm12
Това беше около годинката или малко по-нататък... позабравила съм  Crazy

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Амо моя още вика , че там има бебе Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 537
Ами сигурно малко след годинка започва да разпознава в огледалото.Много се кефи и се сочи и вика името си,на снимка също ни разпознава и него си също.Разпознава ни на стари снимки,като бременна също ме разпознава с 25 кг отгоре ми Mr. Green

# 8
  • Мнения: 27 524
Котаго стои пред огледалото, ти застани безшумно зад него, ако се обърне към теб, значи вече осъзнава, а ако те гледа само в огледалото - не.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт