Ексфолиант за тяло

  • 2 950
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 299
Freeman - с боровинка и бяло грозде! Peace
Честно казано не съм го ползвала, но току що ми го хвалеше една приятлка, и смятам да си го взема bowuu

# 31
  • Мнения: 3 248
Freeman - с боровинка и бяло грозде! Peace
Честно казано не съм го ползвала, но току що ми го хвалеше една приятлка, и смятам да си го взема bowuu



И няма да сгрешиш! Peace Всъщност на Фрийман, всичко им е хубаво (не съм пробвала само шампоаните и балсамите им). Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 5 317
Момичета,благодаря на всички за отговорите.  bouquet  bouquet  bouquet
Днес търсих ексфолианта на Freeman,но в моя град не продават продукти на тази марка.Ще си поръчам на Ейвън,но още не съм решила кой точно. Peace

# 33
  • Мнения: 870
аз сега използвам на Ейвън-ексфоланта с кафява захар и шея, наистина е много хубав Simple Smile

Ето, аз явно съм се минала..ама така е , който не чете  Crossing Arms Поръчах си на Ейвън ексфолианта, от Планет Спас серията май беше  Rolling Eyes

Ексфолианта с кафява захар е от серията Planet Spa, така че може него да си си поръчала...
Аз от днес започнах с утайката от кафе и кожата ми стана много гладка. А душ-гел ползвам на Cottage, имат много хубави аромати Peace

# 34
  • Мнения: 952
и аз ползвам ейвънския с кафявата захар, и наистина е супер ама нещо бързо свърши Laughing Mr. Green...но мисля пак да повторя с него Mr. Green

# 35
  • Мнения: 258
ина4е аз имам на fruttini ексфолиант - не си купуваите - мойат е малинов - ваоб6те не мири6е, груб е пук не ми става хубава кожата. само опаковката му е страхотна.не си купуваите
ти верно ме уби  ooooh!, моят е Портокал и мляко. Мирише божествено и трайно и е хиляди пъти по-фин от скраба на Суис формула (който между впрочем е за лице) с кайсиеви костилки. Аз пък съм ужасно доволна Peace

хаха странно защото аз пък съм на абсолютно противоположно мнение. Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 3 328
Едно питане, на което, обещайте - няма много да се смеете: понеже имам мляно кафе у дома, но пием нес /мляното го има просто за асортимент, като дойдат гости - ако някой от тях пожелае такова/, може ли да се ползва като ексфолиант не утайка, а самото кафе /без да е минало през процеса, след който остава като утайка Laughing/?

# 37
  • Мнения: 14 488
Едно питане, на което, обещайте - няма много да се смеете: понеже имам мляно кафе у дома, но пием нес /мляното го има просто за асортимент, като дойдат гости - ако някой от тях пожелае такова/, може ли да се ползва като ексфолиант не утайка, а самото кафе /без да е минало през процеса, след който остава като утайка Laughing/?


да може - аз така го правих

# 38
  • София
  • Мнения: 9 468
може ли да се ползва като ексфолиант не утайка, а самото кафе /без да е минало през процеса, след който остава като утайка Laughing/?
'Ми няма нищо смешно! Wink
Даже това е оригиналната "рецепта" на кафееният масаж -с прясно мляно кафе. Това с утайката си е наша компилация, така да се каже. Mr. Green
Виж тук: http://www.maleevaclub.com/massage.html Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 328
може ли да се ползва като ексфолиант не утайка, а самото кафе /без да е минало през процеса, след който остава като утайка Laughing/?
'Ми няма нищо смешно! Wink
Даже това е оригиналната "рецепта" на кафееният масаж -с прясно мляно кафе. Това с утайката си е наша компилация, така да се каже. Mr. Green
Виж тук: http://www.maleevaclub.com/massage.html Peace
  love001златни ти пръсти, аз мислех, че ще стана за посмешище с въпроса си

# 40
  • Мнения: 416
аз сега използвам на Ейвън-ексфоланта с кафява захар и шея, наистина е много хубав Simple Smile
newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт