По време на секс...

  • 2 067
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Вредно ли за бебчо в коремчето по време на секс мъжът да свърши в теб?  newsm03

# 1
  • Мнения: 7 430
Спроред мен - не Naughty ама мъжОто малко го е страх - и аз не знам защо newsm78

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 1 493
Не е вредно , освен ако не е болен от венерическа болест !

# 5
  • Мнения: 394
Абсолютно и категорично НЕ.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 385
Единственото, което би могло да те "притеснява" е, че спермата съдържа простал...дини (много сложна дума), които "може" да предизвикат контракции. Затова при наближаване на раждане, може да зачестите заниманията Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не,това сигурно е пак някоя бабина дивотия ooooh!

# 8
  • Мнения: 468
Не,това сигурно е пак някоя бабина дивотия ooooh!
Не е, напълно е вярно!

# 9
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Нямам представа, но ние изобщо не си правим труда да се "пазим"   smile3521л Много по близко ми е и интимно когато свършва в мен  Embarassed

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На мен ми казваха,че даже е полезно,но незнам защо newsm78

# 11
  • Мнения: 1 146
Единственото, което би могло да те "притеснява" е, че спермата съдържа простал...дини (много сложна дума), които "може" да предизвикат контракции. Затова при наближаване на раждане, може да зачестите заниманията Wink

Точно така Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 44 017
Единственото, което би могло да те "притеснява" е, че спермата съдържа простал...дини (много сложна дума), които "може" да предизвикат контракции. Затова при наближаване на раждане, може да зачестите заниманията Wink

Точно така Peace

но не мисля че чак толкова е за притеснение  Wink
не се шашкайте излишно..Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 006
И аз мисля,че няма проблем! Peace

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честно казано откакто съм бременна мъжът ми не е свършвал в мен- просто малко ме притеснява! И аз съм чувала, че може да предизвика контракции! Щом пък толкова искате- пробвайте, но моето мнение е - не всеки път!

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не мисля че е вредно.

# 16
  • Мнения: 27 524
Не.  Peace
Ако беше вредно,лекарите и книгите щяха да предупреждават!

# 17
  • Мнения: 262
Спермата може да предизвика контракции САМО ако бебето е готово да се ражда, т.е. около 1 седмица преди термина.
А като сме бременни, не трябва  да се пазим (от какво), а само да се наслаждаваме на секса.

# 18
# 19
  • Мнения: 7 947
А пък аз съм направо като разгонена - постоянно ми се прави секс! Сигурно е нормално имайки предвид хормоналното ми състояние в момента...С мъжа ми едно от малкото неща в които се разбираме повече от идеално е именно СЕКСа - и до момента го правим почти всеки ден, без никакви проблеми!А относно свършването - НЯМА НИКАКЪВ РИСК ако свършва вътре. Аз обаче имам течение и затова сама реших той да не свършва в мене - за по голяма хигиена, иначе винаги е свършвал върте...И още нещо интересно - цели 5 месеца свършваше вътре и не забременявах.Вече се чудех дали нещо не е наред...Но точно този период имахме големи проблеми - емоционални, и когато отидохме на море и аз наистина се успокоих - ето - веднага забременях. Моя лекар ми каза че всичко е свързано психологически - за да бъдат нещата в ред - първо ние самите вътрешно трябва да сме спокойни и усмихнати...това е от мен Joy

Последна редакция: сб, 01 апр 2006, 12:14 от Аурелия

# 20
  • Мнения: 2 274
Хе-хе-няма да ме биете, но съм чувала от лекар:
1. Спермата съдържа нещо си там, което изглажда шийката - сега това може да е само към края на бр-та....не зная подробности.
2. Много не в темата, но е доказано, че при жени, които са поглъщали спермата по време на ОЛ има по-малък риск от аборт, тъй като организмът на жената е запознат с (така да се каже) материала на мъжа и приема плода по-добре.
 Whistling Whistling Whistling

# 21
  • Мнения: 22 727
Вредно ли за бебчо в коремчето по време на секс мъжът да свърши в теб?  newsm03
Не мисля,едиствената причина да не го прави,е ако има някакви неразположения и оплаквания.От гледна точка да не ти ги предаде на теб.Знаете,че например гъбичните инфекции възникват често спонтанно,след прием на антибиотик например.Та от тази гледна точка.Ние използвахме презерватив,за всеки случай...

# 22
  • varna
  • Мнения: 404
неее не е опасно за бебето!!!

# 23
  • Мнения: 481
Не е опасно. Действайте смело!
То и при оргазъм се получават контракции, но това по никакъв начин не може да навреди на бебето. Контракциите са вредни само акоимаш някакъв проблем и индикации за преждевременно раждане. Иначе няма проблем.
(на мен ми бяха забранили секса като цяло, тъй като с тези близнаци беше проблем от шестия месец)

# 24
  • Мнения: 5 103
Не защо да е вредно #Crazy

# 25
  • Мнения: 992
Спермата може да предизвика контракции САМО ако бебето е готово да се ражда, т.е. около 1 седмица преди термина.
А като сме бременни, не трябва  да се пазим (от какво), а само да се наслаждаваме на секса.
thumbsup

# 26
# 27
  • Мнения: 2 952
Вредно ли за бебчо в коремчето по време на секс мъжът да свърши в теб?  newsm03

На колко си години? newsm78 Mr. Green

# 28
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не изобщо даже.Можете спокойно да се наслаждавате на сексуалния си живот сега докато не се пазете.В края на бременноста на мен ми препоръчаха да го зачестя за по-лесно раждане.

# 29
не е вредна спермата за плода, защото околоплодните течности за защитната бариера за него,а що се отнася за контракциите не спермата може да ги предизвика, а оргазма на жената, тъй като в него участва и матката абсолютно съм сигурна и за двете неща, така, че спокойно.

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Важното е любов да има   Peace

# 31
  • Мнения: 1 849
През двете ми бременности е свършвал в мен. И мен яко си ме тресеше хормона Laughing

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не, че ме е страх и нещо от сорта. Просто бях чувала някъде, че предизвиквала контракции и реших да попитам дали няма някакви други ефекти и дали не е вредно нещо :Р Вече съм напълно сигурна, че няма лошо  Party

# 33
  • Мнения: 527
И аз имах притеснения по време на бременността и не позволявах много-много, но накрая вече позволих и веднага ме хванаха контракциите  Rolling Eyes Знам, точно заради това вещество, което съдържа спермата, че до третия месец не е хубаво и после последния, е, освен ако не бързаш де!

# 34
  • Мнения: 2 952
че то тогава най-спокойно се прави секс ...няма опасност от  забременяване .. Wink.. Grinning(да добавя към по-горното)

# 35
  • София
  • Мнения: 5 744
Мисля че не е проблем. А и го правим понякога така.

# 36
  • Мнения: 1 298
Мисля че няма от какво да се притесняваш  newsm10

# 37
  • Мнения: 527
че то тогава най-спокойно се прави секс ...няма опасност от  забременяване .. Wink.. Grinning(да добавя към по-горното)
Ами мила, ако си имала проблеми в началото на бременността от всичко щеше да те е страх, а още повече, че и гинеколога ми ме посъветва първите три месеца да внимаваме много, точно заради това вещество, което съдържа спермата, че има опасност от спонтанен аборт, а аз и кървях, така че нищо не ми костваше да се пазим. Все пак едно здраво бебче е по-важно от това къде ще се изпразни мъжа ми.

# 38
  • Мнения: 1 284
Няма страшно не е вредно

# 39
  • Мнения: 1 559
Не ,абсолютно и категорично не е вредно.Но мажа ми казва че за предпочитане било да се гълта
 smile3532 smile3521

# 40
ЕЕ, не е вредно, разбира се. Както ти бяха писали по-горе само, ако таткото не е болен от нещо.
Единствено, ако имаш контракции може да се засилят, но не само от спермата, а и от изживяването на самия оргазъм. Все пак по време на оргазма матката контрахира.

# 41
  • Мнения: 6 164
Вредно е последния месец, заради простал$^%$#$.. някакъв хормон, съдържащ се в спермата, който предизвиква маточни контракции. Аз така си докарах цял ден контракции на 2 до 5 минути в началото на месеца. Blush Голям ужас беше, за малко да се родим. Mr. Green

# 42
# 43
  • Мнения: 2 952
чак пък вредно! Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 3 390
Вредно е последния месец, заради простал$^%$#$.. някакъв хормон, съдържащ се в спермата, който предизвиква маточни контракции. Аз така си докарах цял ден контракции на 2 до 5 минути в началото на месеца. Blush Голям ужас беше, за малко да се родим. Mr. Green
Peace
Дори, братята американци, са измислили някакви глобули за предизвикване на раждането именно на основата на спермата.

Общи условия

Активация на акаунт