Августовски бебета 2016

  • 28 772
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 319
Момичета, днес ще съм на преглед за първи път. Много се притеснявам, дано да видим и сърчице.

Според калкулатора съм в 6 с и 3 дни, и с 11 дни закъснение, бях с овулация на 20-ти ден.

Довечера ще мина да се отчета след прегледа, стиснете едни палчета за мен Hug



# 46
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Стискаме   newsm10

Аз мисля този път да устискам поне до 10-та седмица за лекар. Thinking

# 47
  • Мнения: 15
Да се похваля, днес бях на преглед и сме в 5г.с. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 319
Благодаря Simple Smile

Ох, не мога да устискам до 10-та, ще се побъркам дотогава. След биохимичната, която преживях предния месец сега адски много ме е страх и нямам търпение да видя точицата и да чуя сърчицето.

Стискаме   newsm10

Аз мисля този път да устискам поне до 10-та седмица за лекар. Thinking

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! Вчера и днес си правих тест - положителен. И аз се надявам да устискам до 10 г.с. преди да отида на лекар. Simple Smile
Имам вече бебче Октомврийче 2014, в бг-мама групата оттогава сме много задружни, много се подкрепяме и помагаме. Надявам се и този път да имам късмета да се запозная със също толкова очарователни мами.

# 50
  • Мнения: 6
Здравейте!
Добре дошли на новите попълнения! Hug Пожелавам лека и безпроблемна бременност на всички ни! Simple Smile
Аз днес си запазих час за 17.12, когато се предполага, че вече ще съм в 7 г.с. Надявам се само до тогава всичко да е наред.
Засега се чувствам доста добре, с изключение на това, че ме болят доста гърдите и ми е много поспаливо.

Аз много се радвах, когато видях двете чертички, но от няколко дни такъв страх ме е обзел... Наложи ми се да гледам племенницата (1м. и половина), защото сестра ми хвана ужасен вирус, кашлица и т.н., налага се да е далеч от детето Confused и разбирам вече какво е да гледаш едно бебе Crazy И е хубаво, но е и трудно, и отговорно... и понякога изнервящо, изтощително Embarassed Обожавам я, но понякога имам чувството, че съм толкова безсилна пред нея....
Не знам как ще е с моето дете, дай Боже всичко да е наред Praynig, но все повече ме хваща паниката...

# 51
  • Мнения: 197
На 14 Декември имам час за гинеколог. А смятам да кажа на ММ в Неделя.
Понеже е Св. Ноколаус и се слагат шоколади в обувките мисля да му бутна и опакованият тест за бременност Simple Smile
Днес гледах календар и ме изкарва че съм 6 гс.
Още не мога да осъзная какво ме чака.
Стискам палци на всички, които скоро са на преглед, само хубави новини да чувате Heart Eyes bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 781
Здравейте, мили момичета! Ако няма неприятни изненади и аз съм за при вас Simple Smile
На 33 съм. Живея в София. Правех опити за дете 2 години. Откриха ми ендометриоза, която се оказа причината да не забременявам, както и завишени НК клетки. Започнах да живея с мисълта за инвитро и хоп - изненада! Кръвният тест за бременност, който направих вчера (денят, в който трябваше да ми дойде) беше положителен. Момичетата в друга група казаха, че стойностите са много ниски и сега съм притеснена дали всичко ще има положителен край. Утре и в понеделник ще направя по още един тест и картинката ще се изясни. Стискайте ми палци, идеята за Лъвче много ми харесва  Laughing. Иначе нямам никакви симптоми. Абсолютно никакви.
Честито на всички останали! Hug

# 53
  • Мнения: 274
Добро утро Simple Smile Как сте днес Simple Smile

Аз вчера сигурно съм се преуморила на работа, че ме заболя корема малко повече, за това днес предимно почивка, че вчера бая се стреснах, но да чукна на дърво днес нищо ми няма и което е по-важно няма никаква кръв.

Kasmetliyka, какво стана на прегледа?

Воайорчето, честито и на теб, стискам палци днес кръвният да покаже по-високи стойности Simple Smile

# 54
  • Мнения: 319
Привет и от мен, момичета! Миеле, благодаря за загрижеността и че не си забравила.
Снощи късничко се прибрах и не успях да пиша. Видяхме сакчето 6 мм е, доки каза че отговаря е между 5 и 6 седмица. Но аз съм с късна овулация, така че всичко е наред. Много е раничко още за сърчице, разбрахме се да отида на 30-ти, но ми се струва, че няма да издържа и ще отида преди Коледа. Имам си вече снимчица на точката и не спирам да си я гледам.
Момичета, я да ви питам вашите тумбаци подуват ли се? Моят корем понякога доста се подува и става един твърд, много неприятно, доки каза, че е от задържането на газове и да вземам еспумизан. Иначе нямам болки като ПМС, просто дискомфорт от подуването.
Други оплаквания нямам, а и гърдите много ме болят и сърбят.
Пожелавам на всички само добри новини и положителни емоции. Момичета, вие ще излизате ли в болничен или ще си ходите на работа. Аз много се измарям по цял ден.

# 55
  • Мнения: 5
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами!  Stuck Out Tongue Току що се регистрирах и бързам да се разпиша в тази групичка! Вчера бях на лекар след положителен тест и 5 дни закъснение ии да - имаме 4мм точица в 5-та гс и термин 05/08/16  Hug На 27 съм и ми е първа бременност, надявам се всичко да се движи добре и да успокоя скоро вълненията  Blush  Grinning

# 56
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета и моят първи преглед мина. Малко подраних, но все пак видяхме точи
цата. Живи и здрави на 17 съм отново и с докторката се надяваме на коледен подарък. Успех на всички и само хубави новини.

# 57
  • Мнения: 274
Честито на всички видели точици Simple Smile Толкова е сладко Heart Eyes

Kasmetliyka и аз редовно си гледам снимката Grinning Относно симптомите, мен от време на време ме боли корема, като при ПМС и също така ме сърбят гърдите и от време на време ме болят.  Относно болничния ако всичко е наред до Коледа няма как да изляза болничен. Просто ми е невъзможно и ще стискам зъби, ако обаче лекарката каже, че трябва си взимам болничен и не ми пука. Иначе и аз мн се изморявам по цял ден, а също и мн ми се спи, в работа постоянно ме питат защо съм толкова заспала, ама аз си трая де. И така.

Хубав ден от мен, аз отивам на работа Simple Smile

Честит празник на всички, ако има именяци да са живи и здрави bouquet

# 58
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Честито на малките точици и от мен!  Mr. Green

Аз съм малко подута и от време на време влизам във фазата "яде ми се всичко, но от всичко ми става лошо". Добре, че не е постоянно това състояние...

# 59
  • Мнения: 93
Хайде и аз при вас. Терминът ми е за 04.08.16, тази седмица бях на доктор и каза, че съм в 6 г.с. Първа бременност ми е. Като изключем, че много ми се спи и ме наболяват гърдите всичко останало е както е било и до сега. Да ви питам вашият доктор през колко време ви  вика на преглед? Леко бременеене на всички ни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт