Идеи за кумска трапеза

  • 3 308
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
В събота ще ставаме кумове. Дайте идеи какво да сложа на масата като дойдат да ни взимат Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 489
Ами по принцип се слага мезета-луканка,салам,кашкавал.Може и някоя салатка да спретнеш,например шопска или овчарска,ядки няколко вида,сладки и това е.Забравих за алкохола,но то се подразбира че трябва да присъства.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами понеже всичко става на крак както се казва, идеята за салатки май не е много удачна newsm12
А само с мезета и ядки някак си не ми изглежда завършено.
За алкохола и безалкохолното е ясно  smile3503

# 3
  • Мнения: 175
Нашите кумове бяха използвали една фирма за кетъринг с разни хапчици на клечици,  за в нас бях направила същото от 100гр. сладки защото всичко е на крак и за набързо.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Нашите кумове бяха използвали една фирма за кетъринг с разни хапчици на клечици,  за в нас бях направила същото от 100гр. сладки защото всичко е на крак и за набързо.
Добра идея - мерси   bouquet

# 5
  • Мнения: 175
Моля Hug Дано ти помогнах

# 6
  • Мнения: 146
Нашите кумове бяха използвали една фирма за кетъринг с разни хапчици на клечици,  за в нас бях направила същото от 100гр. сладки защото всичко е на крак и за набързо.
Може и близки да ти помогнат да направите хапки - стават лесно и бързо. Реже се средата на хлебните филийки, преди това намазани с нещо си и след това украсени с друго. Весело посрещане.!

# 7
В събота ще ставаме кумове. Дайте идеи какво да сложа на масата като дойдат да ни взимат Simple Smile

разни работи на хапки: зариградски кюфтенца, гъбки, мини сандвичи, петифури, дребни сладки...
импровизирай такива неща

# 8
  • Мнения: 695
когато свахме кумове на едни наши приятели ги посрещнахме с алкохол,безалкохолно,мезета,ядки и сладки.толкова набързо се минава през кумовете,че е излишно да се престараваш newsm53
и приятно изкарване newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
когато свахме кумове на едни наши приятели ги посрещнахме с алкохол,безалкохолно,мезета,ядки и сладки.толкова набързо се минава през кумовете,че е излишно да се престараваш newsm53
и приятно изкарване newsm10
Последния път като ставахме кумове дойдоха да ни взимат към 50 човека - останаха около половин час, хапнаха, пийнаха...а аз бях приготвила само мезета Embarassedкато мислех, че ще минат съвсем набързо.
Затова този път съм решила да се подготвя, а и на следващия ден свеки има РД и тя ще бъде вкъщи така че "матряла" ако остане ще отиде по направление  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 2 534
Ох , и ние скоро ще сме кумове .
Определено ще направя хапки и сладки неща , няма да се престаравам , поне сега така си мисля , пък като наближи ще видим Laughing

Общи условия

Активация на акаунт