Обувките на Чипо

  • 2 182
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 416
Моля за мнения!Вчера видях магазин на Чипо-продаваха играчки,дрешки и обувки на тази фирма.За играчките знам,но дрешки на Чипо за пръв път виждам!Обувки и преди съм виждала,но нещо не ме грабваха,пък и бяха много евтини...Сега обаче в новата им колекция има страхотни модели-и на обувки и на маратонки.Имаше и модели от естесвена кожа,а цените им бяха между 20 и 55лв.Дали си струват?Някоя мама купувала ли е?Дрешките бяха много фешън(на външен вид),но дали са качествени?

# 1
  • Мнения: 98
аз лично не съм доволна ,харесаха ми и купих миналото лято ,но подметите им са много меки и неудбни за проходило дете.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
А къде е магазина?

# 3
  • Мнения: 416
В една от пряките между Екзарх Йосиф и Пиротска.В сряда ще ходя пак натам и ще проверя за точния адрес.

# 4
  • Мнения: 590
Купих маратонки Чипо от естествена кожа на дъщеря ми. Много са красиви, с еластична подметка и върви  добре с тях. За съжаление отпред не са повдигнати и вече ги ожули, но това го очаквах. Мисля, че за тази цена (25лв) да добри.
Не харесвам обувки с твърда подметка. По-трудно вървят с тях и по-често падат.
 



# 5
  • Мнения: 47 963
купувала съм обувки за дъщеря ми и съм доволна,много и бяха удобни,ботушките ги носи доста,но сандалите нещо за един месец се скапаха
като модели и качество ме устройват,като цена-също
скоро в магазин до нас продаваха обувки чипо 19-23 номер по 7 лв,зимни и пролетни,но не знам,май вече няма

# 6
  • Мнения: 1 000
За дрешките не знам
Ще обиколя да ги видя......може да не са лоши
Ама аз съм много доволна от обувките , ботушките и сандалките
Вече трета година обикалям магазините само заради марката
Габи обуе ли ги не иска да ги сваля
последните 2 чифта сандали купих миналото лято от ФАНТАСТИКО в Люлин 6 колкото и странно да е...... другаде не ги намерих около нас
Сега ги гледах в Бързаков на кооперативния
Иначе ботушките ги взехме от пакостник

# 7
  • Мнения: 399
Oт обувките им съм много доволна. За дрехите нямам мнение.

# 8
  • Мнения: 870
Аз видях обувките им в едно магазинче и се изкуших и купих едни синички на бебо, 19 номер, скоро ще му стават. Изглеждат ми хубави  Peace

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Една съседка купува на момченцето си само такива обувки. Даже вчера се бяха обзавели с пролетни обувки. Каза, че е ужасно доволна- зимата крачетата винаги са били топли в ботушките.

# 10
  • Мнения: 8 505
Не са с прекалено мека подметка,много е добра дори.Аз ходя само с маратонки и сравнявам твърдостта спрямо тях,ако се ставнява с подметка на обувки,може и мека да ви се стори.За мен е идеална твърдостта,щерката не се е оплакала (не че може да говори,де Wink ).

# 11
  • София
  • Мнения: 9 457
Lори ходи с едни такива подарени обувчици в къщи. Laughing
Много са меки и удобни, аз съм заменила пантофките с тях. Ествествена кожа, а подметката им е много мека и еластична- а, бе много са си добри. Grinning
Само едно нещо ми праи впечаление, че са много плитки, някак си. Thinking Не са на височината на другите и обувчици например, спрямо глезена. Не знам дали ме разбирате. newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 291
Такива обувчици видях в Стил`99 и едно друго детско магазинче в Силвър център - Люлин. Цените бяха около 12 лв. май  newsm78 Подметките наистина са меки, но не знам дали са удобни, не съм купувала на децата такива досега. Кожата отвътре на обувката е естествена, но отвън май не е. Така като чета, повечето от вас са доволни, може да им взема по едни - харесах едни червени, тип мокасинка, дори маратонка, много симпатични. чесно казано ме стресна цената, ниска ми се видя. Произведени са в Китай, но май по чужда поръчка.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Къде се намира този Силвър център в Люлин?И събота и неделя какво му е работното време?

# 14
  • София
  • Мнения: 291
Под кооперативния пазар, от другата страна на кръстовището...Там направиха басейн- Люлин бийч, мисля че беше, точно до него. Нека майките от Люлин да обяснят по-точно. Иначе магазина на Стил`99 работи и събота и неделя. Не знам точно до колко часа, но поне до 16 ч.

Общи условия

Активация на акаунт