Още малко ни остана, след празниците ще съм ЯНУАРСКА мама - Тема 10

  • 35 107
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 283

Момичета, помагайте, от известно време съм със запек и никакви бабини деветини не помагат. Всяко ходене до тоалетна ми е едно малко раждане. На всичкото отгоре май и някакъв хемороид ме е налазил....Какво да си купя?
[/quote]

Купи си сироп Лактулоза, и свещички Ева май бяха, но и при мен е така, ужасно се притреснявам, че нали не трябва да се напъваме,а моето бебе е толкова ниско немогат да му вземат мерки за главата и много ме е страх да напъвам, а аз с тази протеинова диета не ме питайте , пробвай и да включиш и разхлабващите плодове, и трябва да се получи.

# 736
  • София
  • Мнения: 3 797
Дуфалак също знам, че става за бременни.

# 737
  • Мнения: 359
Ивкелина, като се сетя, че трябва да си пъхам нещо някъде и ми настръхва косата. Хич не обичам. В началото на бременността, когато трябваше да си посравям утрогестана вагинално,направо умирах...  иначе пробвах с круши и кивита, имаше ефект на 4-я ден. От няколко дни се тъпча с овесени ядки, ама нищо. Чудех се дали разхлабващите шоколадчета може да се ползват от бременни? newsm78
Трябва да мина през някоя аптека и да се посъветвам с апрекарите.

# 738
  • Мнения: 1 943
Аз съм като дъскорезница, момичета, от 3 седмици спя предимно на дивана в хола, защото ако сме в една стая нито един от двама ни не може да спи. Той защото хъркам, аз защото ме бута да спра. Някакъв ужас е. Не ме е било срам, то да не е нещо по избор... Поне дивана не е крайно неудобен, става, пробвахме ММ да спи там, но не се събира в него, къс му е.
Другата седмица ще поръчаме легло за детската, сега си избирам матрака, ще си хъркам на воля в нова постеля  Laughing

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Мен от Дуфалака много ме боли корема. И аз ще чакам да препоръчате нещо, че онзи ден само с Мелилакс стана работата   Cry
Днес бях на консултация. Малчо е добре, чекна се до побъркване. Казаха, че върви голям, 1600 г. в 32 г.с., на мен пък ми се вижда дребен. Най-хубавото беше, че шийката ми е затворена и цяла, олекна ми до немай къде. Иначе отново ми предложиха болница, системи ..., които отново отказах, ще стискам в къщи, пък колкото изкарам.
А, да и до тук съм + 10 кг., според мен добре, предния път качих 19 кг. до 36 г.с.  Embarassed
Четка за коса ползвах на Чико, тази с естествен косъм. По-скоро беше за масаж на скалпа, а и като ми замиришеше на крусти, решех по-често и не са се появявали. Нокти режех с нокторезачка (даже я ползвахме до скоро), че ми беше най-удобно. Виж, аспиратор не съм ползвала и идея си нямам какъв трябва да взема.

# 740
  • Мнения: 283
Момичета пробвайте Лактулозата, от нея не боли корем, просто се взима няколко милилитра, примерно вечер(най-малката доза ,ще видите в упътването) ако до сутринта няма ефект, се взима още една и така до 3-4 пъти дневно и почва да си действа, питайте и на аптеката , но на мен лекар ми я предписа

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Момичета пробвайте Лактулозата, от нея не боли корем, просто се взима няколко милилитра, примерно вечер(най-малката доза ,ще видите в упътването) ако до сутринта няма ефект, се взима още една и така до 3-4 пъти дневно и почва да си действа, питайте и на аптеката , но на мен лекар ми я предписа
И това колко време може да се пие?

# 742
  • Мнения: 146
Balon4e да ни е честит 9тия месец!  Party
Ние вчера бяхме на първите тонове, док каза че бебето било супер, а тя не спря да се чекне.
Днес купих комплект за изписването най-после, крем за дупето и олио за след баня. Взех и непромокаеми подложки за легло 80х180, ще въоръжа моята част на спалнята и единия диван да не стане белята с водите.
Моя док също ми предлага окситоцин към 39 г.с.(между Коледа и Нова година), ако до тогава не е тръгнала сама

# 743
  • Мнения: 359
Адамс, честит ти финал  Hug живи и здрави още малко ни остана, после кърма и пюрета ще са ни само в главите Simple Smile
По- късно ще мина през апекат да се поинтересувам за запекЪ. И аз имам такива медицински чаршафи, да взема да си постеля, че да не оплескам матрака и дивана.
Не знам дали ние хъркаме, ама едно от кучетата ми как бичеше преди малко  hahaha

# 744
  • София
  • Мнения: 1 180
Момичета пробвайте Лактулозата, от нея не боли корем, просто се взима няколко милилитра, примерно вечер(най-малката доза ,ще видите в упътването) ако до сутринта няма ефект, се взима още една и така до 3-4 пъти дневно и почва да си действа, питайте и на аптеката , но на мен лекар ми я предписа
И това колко време може да се пие?

  Много, тя даже действа с натрупване. Аз не съм ползвала, но съм давала на Габи. Другото е фрутилакс. То е смокиня и слива и някакви масла

# 745

Общи условия

Активация на акаунт