Терористичен акт в Париж

  • 140 145
  • 2 313
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 198
Малко се уплаших.
Утре дали някой ще обяви война ?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 261
Ох, ама че ужас...  Cry "Утре" и в близката седмица ще се овладява положението и разследва  Cry дано поне тази драма със заложниците да не приключи по-зле, отколкото е вече... това е кошмар

# 2
  • Мнения: 1 365
Дано бързо овладеят положението и спасят хората.

Скрит текст:
Шегаджиите от Шарли Ебдо дали и на това ще направят карикатура?

# 3
  • Мнения: 2 265
Малко се уплаших.
Утре дали някой ще обяви война ?


Надявам се не !

Предполагам тези атаки имат общо с убитият по-рано боклук, Джихади Джон. Колко хора трябва да страдат заради ИСИС ?!

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
Във Франция има над 5 млн. мюсюлмани – най-голямото съсловие в Европа.


Изроди , да правят атентати в страната прютила най-много мюсюлмани  Twisted Evil

Бог да ни пази от тези  Praynig



п.п.ставам расистка  Confused

# 5
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Малко се уплаших.
Утре дали някой ще обяви война ?


Надявам се не !

Предполагам тези атаки имат общо с убитият по-рано боклук, Джихади Джон. Колко хора трябва да страдат заради ИСИС ?!
Едва ли. Вероятността да действат отвесно толкова бързо е никаква.
Изглежда, че атаката е била планирана. Жалко за контраразузнаването.
Бог да прости жертвите и да пази от нови.

# 6
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
Най-дълбоки съболзнования. Скърбя за жертвите и семействата и близките им. Франция отдавна е в тиха война. Всек ден има сблъсъци и ранени полицаи. За слу4илото се в4ера нямам думи. О4аква6е се. Дано да няма други атентати, но ............. надали! Сега има обявено извънредно полжение, не знаем докога. Предпоагам извър6ителите имат профила на извър6ителте на подобни атентати през последите 3-4 години - млади, родени във Франция, от алжирски произход,  нехранимайковци израстнали в гета, криминално проявени и радиклизирани в затвора, посетили военни лагери в Сирия, Пакистан, Афганистан, Йемен или Судан, известни на службите, но недостатъ4но следени поради липса на ресурси. Ве4е има задържани във връзка със слу4ая, по непотвърдени данни сирийци. Сайта на фдесу6, национлити4ески и про-  национания фронт на Марин ле Пен е блокиран.

# 7
  • Мнения: X
Не ми се четат новини направо.  Cry
Скрит текст:
Нямам идея защо станах толкова рано. Ще чакам да се съмне за да звъня на брат ми, че е там в момента.

# 8
  • Мнения: 47 973
Съболезнования,  ще следя за новини, иначе съм без думи...

# 9
  • Мнения: 22 036
Копирам си поста от друга тема:
Ужасна трагедия. Още се опитвам да го асимилирам, макар че не беше неочаквано за мен.

Не мога обаче да обобщавам за всички мюсюлмани по подобен начин, Имам много познати, които са далеч от подобно мислене. Крайно време е да се чете по-задълбочено, а не да се разчита на новините, защото истината за тези конфликти е доста различнаи далеч не е религиозна.
Религията и необразоваността се използват за създаване на това положение.
Колкото повече омраза се насажда, толкова повече ще се задълбочава проблемът.

Мир на душите на жертвите. Съчувствам на всички близки и на Франция.

Чек, надявам се всичко да е наред с брат ти и близките.

# 10
  • Мнения: 89
Вържете тази тема заедно с другата за емигрантите и си задайте въпроса "трябва ли да бъдем толерантни". Аз лично не съм толерантен, сега съвсем ми усложниха живота, всяка седмица съм във Франция, ако трябва и да минавам граничен контрол, къде и да се обърнеш във Франция, Белгия, Германия...........все резаци, къде е другаря Путин, само той ще сложи всичко в ред.

Бог да прости жертвите и даде сили на семействата им!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 732

Не мога обаче да обобщавам за всички мюсюлмани по подобен начин, Имам много познати, които са далеч от подобно мислене. Крайно време е да се чете по-задълбочено, а не да се разчита на новините, защото истината за тези конфликти е доста различнаи далеч не е религиозна.
Религията и необразоваността се използват за създаване на това положение.
Колкото повече омраза се насажда, толкова повече ще се задълбочава проблемът.

Мир на душите на жертвите. Съчувствам на всички близки и на Франция.

 Peace Peace Peace

# 12
  • Мнения: 19 007
преди да си легна четох само за стрелбата в ресторанта, което се оказа, че е било кошмар в Париж  Cry

# 13
  • Мнения: 8 520
Разбрах, че има жертви, но какво се е случило точно. Бомбени атаки ли?

# 14
  • Мнения: 2 927
Стрелба с автоматично оръжие, взривни устройства, атентатите са на пет места, най-сериозният акт - в концертна зала.

Общи условия

Активация на акаунт