до всички майки от варна-къде да родя?

  • 5 906
  • 100
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здавейте всички настоящи и бъдещи майки от Варна.имам гореща молба към вас. Praynigмоля ви помогнете ми да избера къде да родя.постоянно чувам какви ли не лоши неща за Майчин дом и АГболница.засега съм се ориентирала към окръжна болница,но незнам newsm78.ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.очаквам с нетърпение вашите мнения Laughing Laughing Laughing

# 1
  • varna
  • Мнения: 404
еми ти сама трябва да си решиш,колкото повече мнения слушаш толкова повече ще се чудиш!аз лично ще раждам в окръжна болница!!!

# 2
  • Мнения: 4 422
Привет!Майчин дом разбира се Simple Smile  Аз ще бъда там.Ти за кой месец си??

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 858
благодаря за отговорите.Мимозата терминът ми е за 27.07.ти в Май4ин дом от началото на бременоста си ли си или там само ще раждаш? newsm32 newsm32

# 4
  • Мнения: 1 866
Не знам кой ти е дал лошо мнение за Майчин дом, аз лично досега от раждали там майки нищо лошо не съм чувала. Аз самата си следях първата бременност и родих там и сега пак така. Няма нужда да уточнявам може би че ти препоръчвам Майчин дом  Grinning

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 858
благодаря ти lala за мнението.лошите неща за Майчин дом бяха затова че безпричино правят секцио.както всичко ти е наред и ще раждаш нормално изведнъж ти казват че има някъкъв проблем и се налага секцио.аз лично искам да родя нормално и ме е страх от упойки и операции и затова съм толкова разколебана къде да отида.  Thinking

# 6
  • Мнения: 4 422
Здравей!Аз още от самото начало съм в Майчин дом макар,че в момента съм в Балчик и пътувам за консултации и прегледи.Това за секциото и аз съм го чувала ,но не е вярно.При мен бебето вървеше доста едро в един период и имаше  вероятност с тия темпове да стигне 4 кг. даже да надмине при термина.Очаквах да ми кажат няма страшно ..секцио.Но не би д-р Яков ми каза нормално!!!!!!!!!Даже бебето да мине 4 кг. пак нормално,а аз самата съм слабичка доста и очаквах ,че ще ми препоръча секцио ..Нищо подобно.Само за нормално ми говори...
Приятелката ми ражда при д-р Халачева и тя така само за нормално говори и не ще и да чува за секцио.
Е все пак ако ти настояваш до последно за секцио едва ли ще ти откажат,защото и такива майки познавам ,които не са имали показания за секцио ,но са искали на всяка цена секцио и най-накрая лекаря капитулира.. Simple Smile
Но никой няма да те кара да раждаш с операция ако нямаш показания и ти не искаш.
Тия приказки ми приличат на поговорката за киселото грозде....
Аз лично единственото за което още се чудя и не знам дали ще събера кураж е епидуралната упойка.. Sad
Успех при избора ти..Лека бременост и раждане.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 858
благодаря мимозата за хубамите думи.и на теб леко раждане и късмет newsm10

# 8
Аз също ходя на консултации в Майчин дом и там ще раждам,при др. Халачева сам,моя приятелка също е раждала при нея нормално и е доволна,едно друго момиче скоро също ще ражда там и тя нормално,така че слуховета за секциото там не са много верни за мен!Там е голяма чистота,страхотно внимание ти обръщат и са много мили!А аз съм на мнението,че в България където си плащаш и е часно е по-добре,но това си е лично мое наблüдение и мнение разбира се !!!  bouquet
  Като вземеш окончателно решение и направиш своя избор ще се радвам да ни го споделиш!!!
      bouquet





------------------------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 12:43 от Аурелия

# 9
  • Мнения: 434
И аз съм ЗА Майчин дом! Аз лично ще раждам при д-р Станева в началото на юни! Досега ходя на консултации там при нея и съм много доволан от вниманието и грижите които ми оказват! Аз ще раждам дай Боже нормално но честно казано като чета вече в чужбина се налага мнението че секциото е най-нестресиращия начин за раждане и за бебето и за майката!  Пожелавам ти успех и лека бременност!

# 10
  • Мнения: 2 631
Здравей и от мен, аз също гласувам с две ръце за Майчин дом, там ходя на консултации, но и ще раждам там НОРМАЛНО - при д-р Халачева! очертава се бебо да е голям, а аз съм доста слаба, около 4 кг поне, но тя каза категорично - можем нормално да родим с теб и това е! естествено се случва понякога в хода да раждането да се нложи секцио, примерно ако се увие пъпната връв, мисля че трябвада имаш доверие на лекарите, те знаят какво правят! Hug успех, където и да решшиш!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 858
благодаря мили мами. smile3525заинтригувахте ме.още утре ще отида да проверя как стоят нещата.бихте ли ми дали някакви координати на Майчин дом

# 12
  • Мнения: 1 866
Майчин Дом
ул. Мир 1
тел. 33 20 00/33 11 44
На рецепцията може да попиташ за условията и цените за консултации и раждане.

# 13
  • Мнения: 2 768
благодаря ти lala за мнението.лошите неща за Майчин дом бяха затова че безпричино правят секцио.както всичко ти е наред и ще раждаш нормално изведнъж ти казват че има някъкъв проблем и се налага секцио.аз лично искам да родя нормално и ме е страх от упойки и операции и затова съм толкова разколебана къде да отида.  Thinking

И аз съм чувала подобни митове и легенди, ама няма нищо такова! Въпреко, че имах 100% основание за секцио, родих нормално, защото така исках.

# 14
  • Мнения: 434
Момичета някой знае ли колко струва нормално раждане в Майчин дом, че аз така и все забравям да питам а по телефона докато обясня....., става дума за нормално раждане без Здравна каса!

Общи условия

Активация на акаунт